Įkraunama...
Įkraunama...

Receptai su nuotraukomis

Tai kad fotkiu ikelti neina verysad.gif tai redagavau zinute,raso kad jos per dideles bet as fotkinau maziausiu dydziu verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IngaStas: 02 kovo 2008 - 19:58
eina sau pilvas tik sugurge o jau tingiu eit ką gamint biggrin.gif rečiau lankytireikia hihihi.gif
Atsakyti

Blynų pyragas 4u.gif
Kepame lietinius blynus.Grybus (pas mane šampinionai) apkepame su svogūnais.Pabarstome druską, prieskoniais, įpilame grietinėlės, ir įdedame tarkuoto sūrio.Tada kiekvieną lyną tepame su grybų įdarų ir dedame vienas ant kito.Viršų pabarstome su sūriu.Užkepame orkaitėje.
Antras variantas.Valgomas šaltas.Virtus grybus sumalu su mėsmalę, supjaustau smulkiai svogūną, krapų ir viską sumaišau su majonezu.Toliau tas pats,gaunasi kaip tortas...viršų irgi tepame majonezu ir puošiame pagal fantaziją.Skanaus drinks_cheers.gif


user posted image

user posted image
Atsakyti
Elena, čia tai bent bigsmile.gif thumbup.gif
Atsakyti
Elena, kaip skaniai atrodo bigsmile.gif as pagalvociau, kad ten tarkuoti blynai (pagal spalva), o ne lietiniai blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Elena @ 2008 03 03, 11:22)

Blynų pyragas  4u.gif
Kepame lietinius blynus.Grybus (pas mane šampinionai) apkepame su svogūnais.Pabarstome druską, prieskoniais, įpilame grietinėlės, ir įdedame tarkuoto sūrio.Tada kiekvieną lyną tepame su grybų įdarų ir dedame vienas ant kito.Viršų pabarstome su sūriu.Užkepame orkaitėje.
Antras variantas.Valgomas šaltas.Virtus grybus sumalu su mėsmalę, supjaustau smulkiai svogūną, krapų ir viską sumaišau su majonezu.Toliau tas pats,gaunasi kaip tortas...viršų irgi tepame majonezu ir puošiame pagal fantaziją.Skanaus  drinks_cheers.gif


user posted image

user posted image

vienas is mano firminiu patiekalu,tik vietoj grybu - suris thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Elena @ 2008 03 03, 12:22)

Blynų pyragas  4u.gif
Kepame lietinius blynus.Grybus (pas mane šampinionai) apkepame su svogūnais.Pabarstome druską, prieskoniais, įpilame grietinėlės, ir įdedame tarkuoto sūrio.Tada kiekvieną lyną tepame su grybų įdarų ir dedame vienas ant kito.Viršų pabarstome su sūriu.Užkepame orkaitėje.
Antras variantas.Valgomas šaltas.Virtus grybus sumalu su mėsmalę, supjaustau smulkiai svogūną, krapų ir viską sumaišau su majonezu.Toliau tas pats,gaunasi kaip tortas...viršų irgi tepame majonezu ir puošiame pagal fantaziją.Skanaus  drinks_cheers.gif


user posted image

user posted image

kaips skaniai atrodo thumbup.gif reiks pabandyt isikept kada toki skanumeli niam niam wub.gif
Papildyta:
kepiau labai paprasta omleta pakepinau desryte, iplakiau kiausinius su druskyte ir pipiriuku ir pritarkavau fermentinio surio supiliau kiausinius ant desrytes pakepintos ir iskepiau viska. na skaniai gavosi labai. na nieko ipatingo paprasta kaimiska kiausiniene blush2.gif blush2.gif blush2.gif
Papildyta:
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pandora2006: 03 kovo 2008 - 16:31
Norejau paklausti del blynu torto , o kuo pakeisti grybukus galima ? 4u.gif
Atsakyti
mano vakaryksciai kotletukai su pievagrybiais (surio neturejau), man sausoki jie isejo g.gif kai keptuvej kepu tai visad buna sultingi, o orkaitej kazkaip isdziuvo unsure.gif Recepto nerasau, nes cia jau kazkurios forumietes buvo rasytas
user posted image

ir siandien gamintas meksikietiskas troskinys (truputi nukrypau nuo recepto, nes dejau ir marinuota agurka ir pievagrybius kelis)
troskinys: morkos, svogunai, cesnakas, parukytos desreles (galima ir su farsu), paprika, cili pipiriukas, kons. raudonosios puleles, pievagrybiai, marinuoti agurkeliai, pomidoru pasta, prieskoniai.
Siandien pamirsau nupirkti tortilla blynu, tai ryt nupirksiu ir si troskini valgysim su tortilla thumbup.gif
user posted image
MB labai megsta si troskinuka ax.gif taigi bus pamalonintas kai gris is darbo biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Aasimah @ 2008 03 03, 17:23)
Norejau paklausti del blynu torto , o kuo pakeisti grybukus galima ?  4u.gif

farsu, drazoviu troskiniu, jei nori saldziai manau tiktu ir varske su razinomis sluoksniuota. niekad sio patiekalo nedariau, taigi tik eksperimentuoju su kuo ji galima butu patiekti blush2.gif
Atsakyti
Neryte,o kaip tą meksikietišką troškinį gaminti? g.gif
Atsakyti
Elena, koks grozis wub.gif

gaminau vistienos-bulviu blynelius. patiko, kepiau 2 rusiu, vienus su cesnaku (kaip recepte parasyta), kitus-be. man patiko be cesnako, MB su biggrin.gif
Atsakyti
Neryte, kaip visada good.gif essen.gif
Atsakyti