Įkraunama...
Įkraunama...

Receptai su nuotraukomis

dekui labai,bandysim ir situos pagamint bigsmile.gif
tikrai viskas cia labai skanu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(uogute @ 2008 03 13, 21:50)
Oi tai kad cia ne mano  blush2.gif  as pati tai dar jaunute namu seimininke mokausi is supermamu  ax.gif 
Bet ymesiu jums kopija, mat tingiu ieskoti kur ten buvo receptukas.  4u.gif

Beje degtine minima recepte, as jos neturiu ir nedejau
VA RADAU
http://giedrius-v.li....com/30220.html
4u.gif

Aciu labai... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(aguonele @ 2008 03 13, 18:39)
6663 aciu uz fantastiska kepeneliu recepta  notworthy.gif
Mano vaizdas gal ne toks grazus, bet skonis viska atperka  mirksiukas.gif
user posted image

Na man nuotraukeleje graziai atrode, bet skonis schmoll.gif Nepatiko schmoll.gif
Atsakyti
jautukas2, tai gi del skonio nesigincijama mirksiukas.gif .As esu kepeneliu megeja, naudoju beje tik vistienos. Va siandien prie to pacio ir pasteto prisidariau bigsmile.gif kad pusrycius skanius valgyciau ..
Atsakyti
QUOTE(Marge @ 2008 03 13, 20:11)
As dariau tinginiu lazanija, tik truputi kitaip ax.gif visai nebloga gavos, bet... kita karta nedaryciau biggrin.gif unsure.gif Gal kas galit nuotraukas ikelt? blush2.gif  4u.gif

o kaip darei ta lazanija? g.gif
Atsakyti
QUOTE(uzknisai @ 2008 03 13, 13:23)
Neryte, zadejau ir as guliasa daryti ale MB vakar liezuvi partempe, tai gavau marinuoti, virti ir kepti, ot kaip pavargau karsta.gif  hihihi.gif


jau kaip skaniai atrodo,o nuotrauku ryskumas pas tave thumbup.gif
Saunuoles mamytes,kad tiek visko prigaminat,as irgi dariau kepeneliu kotletus,MB tai kirto apsilaizydamas.
Atsakyti
QUOTE(doviliuke21 @ 2008 03 13, 21:54)
o kaip darei ta lazanija? g.gif




Sitoj temoj 9 puslapy yra Tinginiu lazanija mirksiukas.gif tik as vietoj makaronu kriauklyciu dejau lakstinius lazanijai, ir to padazo su pienu ir miltais baisiai daug gavosi, daugiau negu puse ismeciau. O siaip visai neblogai, draugui patiko wub.gif rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(juratija @ 2008 03 11, 20:24)
user posted image

Labai pigu ir paprasta (be pavadinimo smile.gif )

6 bulvės
1 morka
500g faršo
šesnako skiltelė
prieskoniai

kadangi neturėjau bulviatarkės, sutarkavau bulves ir morką burokine tarka. Sudėjau faršą, susmulkinau šesnako skiltelę, sudėjau prieskonius. Viską gerai išmaišiau ir suformavau kotletukus. Į aliejumi išteptą formą juos sudėti ir kepti apie 30-40 min karštoje orkaitėje. Labai skanu ir sveika  thumbup.gif

šiandien šitą pamėginau, tai mano bernužėlis juos praminė kugeliukais, nes skonis gavosi panašus į kugelio, o mažiukai, labai skanu ačiū 4u.gif
Atsakyti
Šiandienos mano pietūs essen.gif
user posted image

Bulvės smulkiai supjaustom, sumaišom su prieskoniais, dedam į skardą, ant viršaus dedam ploną sluoksnį smulkiai pjaustytų svogūnų, sluoksnį pabarstytos prieskoniais žuvies(naudojau pangasijos file), sluoksnį pjaustytos saldžios paprikos, viską uždengiame folija (dar geriau turėti indą su dangčiu) ir kepame 200 laipsnių orkaitėj apie 35 minutes, tada nuimame foliją, pabarstome tarkuotu fermentiniu sūriu ir dar dedame į orkaitę, kol viršus gražiai paruduos

Skanaus 4u.gif
Atsakyti
PIGALICA atrodo super thumbup.gif sveika ir turbut be galo skanu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Pigalica @ 2008 03 14, 17:49)
Šiandienos mano pietūs essen.gif

Nu jau nuotrauka bigsmile.gif kaip iš žurnalo viršelio thumbup.gif atrodo super thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Pigalica @ 2008 03 14, 17:49)
Šiandienos mano pietūs essen.gif


ajajai kaip skaniai ir gerai atrodo 4u.gif
Atsakyti