Įkraunama...
Įkraunama...

žindanti mamytė ir SOLIARIUMAS?

QUOTE(Meina @ 2008 02 17, 14:07)
Aš maitinu dar vis ir vaikščiojau, nieko, jokių dėmių neatsirado rolleyes.gif

drinks_cheers.gif , einu karta i savaite po 7 min. viskas tvarkoj, demiu nera jokiu .
Atsakyti
QUOTE(dije @ 2008 02 17, 15:11)
Nailbar  atlieka tokią procedūrą- purškiamas įdegis.  Kūną purškiant  padengia tokiu spec. skysčiu, kuris po keliolikos valandų paruduoja ir suteikia gražų rudumą.  Gaunamas daug geresnis įdegio efektas nei tepant kremu, nes spalva natūralesnė ir "nemorkinė". Be to- lygiau pasidengia.Galima viso kūno, galima tik veido ir rankų, na pasirinktinai.  Rūpestingai ir pagal reikalavimus prižiūrint įdegis laikosi kažkur apie 10 dienų.

Daugiau info  rasite paskaitę čia

tik kainytės gal truputį "kanda", bet kai dėl gražios išvaizdos- negaila. Juk ne kiekvieną mėn tai darom.  mirksiukas.gif

Niekam nesiūlyčiau biggrin.gif atrodo nenatūraliai, plius nusiplauna netolygiai, pirmiau rankos, po to tik visas kūnas šviesėja doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Tainka @ 2008 04 24, 12:19)
Ir as, ir as ax.gif  mano maziui tik 2 menesiukai, bet as irgi noriu buti grazi, juk pagimdzius ir taip daug ko atsisakai, ar ne?

Tikra tiesa mirksiukas.gif Taciau mano oda ir taip linkusi i pigmentacija, bijau , kad "neistrauktu" demiu.. g.gif Niekada nesideginu veido, nes viena karta kai nusejo demem pigmentinem , tai blink.gif Dabar netgi i saule neiseinu, nepasitepus apsauginiu kremu. ax.gif
Atsakyti
4u.gif sveikos maitinančios mamytės.nežinau kokia jau mama pasirodysiu jūsų akyse bet papasakosiu kaip aš NORĖJAU į soliariuma po gimdymo ir beabėjo maitinat MP...Taigi prieš nestuke.gif buvau tokia na ne fanė soliariumo,bet kaip ir kiekviena vaikščiojau tam ,kad atrodyti šiek tiek gražiau nail.gif..o nėštumo metu, tai ka..susilaikiau nuo to malonumo(nors esu girdėjus kad ir nėštumo metu galima..)...taigi bunat nestuke.gif svajojau apie du dalykus..SOLIARIUMĄ ir pirtį..jau kaip norėjau tai net negaliu lotuliukas.gif ..taigi gryžus iš ligoninės jau po gimdymo..antrą dieną ką padariau tai aš tiesiu taikymu į soliariumą...sakau laisva dabar,sako jo, bet jus gi laukiatės sako man mergina dirbanti solairiume lotuliukas.gif ..oj sakau ne..jau ne.. biggrin.gif ..zinoma atrodziau dar tikrai kaip besilaukianti, nes su tuo pačiu sarafanu buvau nestuke.gif ir nešiojau kuri laika po, nes oj kiek kg buvo + doh.gif , taigi soliariumo darbuotoja man paskui sako, na bet tada maitinate,sakau jo- tai jums negalima tada taip pat, o aš užsispyrusi sakau GALIMA GALIMA new_russian.gif na sako jeigu jums galima tai eikite tada...ir aš PIRMĄ kartą po ilgo laiko pasikaitinau...ir nieko..viskas super,tik tas mane vargino,kad labai jau mano chormonai buvo ,,išsidraikę" ir kankino nežmoniškas karščio pylimas,tad soliariumo karštis +mansis ,, vidinis" buvo tikrai nemalonu ...o paskui parėjusi namo paskaitinėjau internete apie matinima MP ir soliariuma bijau.gif kad gali dėmėm išmėtyti ir t.t ir pan...na bet aš su savo oda jokių bėdų netruėjau nei prieš nėštumą nei po...tad manęs jokios dėmės pigmentinės ar pan nebuvo užpuolia smile.gif , tai kad MANO nuomone į soliariuma gali eiti tos mamytės kuriu oda nera problematiška kaip tavoji deltadu mirksiukas.gif ..bet tai tik yra MANO[B] asmeninė nuomonė,čia jau kiekviena kaip nuspresit tai ir darykit..nes tikarai po ilgo laiko ,,nesigražinimo,, laaaaabai jau norisi nors kiek save palepinti.
P.S. aš savo mergyte maitinau 1 metus ir 7 mėnesius(užaugome be jokių mišinukų, buteliukų,soskučio ir t.t) ir i soliariuma kaip sakiau nuo pat jos gimimo iki dabar vaikštau( žinoma dabr jau keli mėn nemaitinu) ir jokių bėdų neturėjau ir neturiu, tad mamytės jums sėkmės ir bukime visda gražios, o juk dabr artėja vasar tai jau aš isivaizduoju kaip norisi pasigražinti,nes tą jausmą gerai žinau... 4u.gif o matinat PM gryžusi po soliariumo visada gerai nusplaudavau spenelius na ir pačiučisu papukus blush2.gif
deltadu-pas mus soliariumas užsidaręs ir neaišku kada atsidaris blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo RobertosMama: 24 balandžio 2008 - 16:32
Aš irgi kaip RobertosMama labai mėgstu pasilepinti soliariume blush2.gif Galėčiau kasdien gulėti ir kuo ilgiau lotuliukas.gif Bet viskas su saiku rolleyes.gif Pati esu baltaodė, todėl kiek daug besideginčiau, niekada nebūsiu perdegus... Tiesiog toks organizmas ir odos spalva blush2.gif Iki nestuke.gif soliariume lankydavausi į savaitę vieną kartą visus metus (išskyrus vasarą), nestuke.gif metu to malonumo teko atsisakyti, bet va pagimdžius, nors ir maitinu MP, gydytoja leido lankytis soliariume thumbup.gif Aišku, nebėgu kasdien, bet į savaitę kartą ar į dvi, tai tikrai nueinu pagulėti 10min. drinks_cheers.gif Niu ir nuotaikėlė geresnė, ir kūno spalva gražesnė blush2.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ačiukas @ 2008 04 27, 22:35)
Aš irgi kaip RobertosMama labai mėgstu pasilepinti soliariume  blush2.gif  Galėčiau kasdien gulėti ir kuo ilgiau  lotuliukas.gif  Bet viskas su saiku  rolleyes.gif  Pati esu baltaodė, todėl kiek daug besideginčiau, niekada nebūsiu perdegus... Tiesiog toks organizmas ir odos spalva  blush2.gif  Iki  nestuke.gif  soliariume lankydavausi į savaitę vieną kartą visus metus (išskyrus vasarą),  nestuke.gif  metu to malonumo teko atsisakyti, bet va pagimdžius, nors ir maitinu MP, gydytoja leido lankytis soliariume  thumbup.gif  Aišku, nebėgu kasdien, bet į savaitę kartą ar į dvi, tai tikrai nueinu pagulėti 10min.  drinks_cheers.gif  Niu ir nuotaikėlė geresnė, ir kūno spalva gražesnė  blush2.gif  ax.gif



nu lygiai ta pati parasyciau ax.gif
tik iki nestumo kas trecia diena vaiksciodavau, ax.gif
o dabar ir vasara irgi nueinu karta i savaite bent 5 min smile.gif 4u.gif
Atsakyti
kazin kuri mamyte nenori buti grazi? mmm? manau su saiku soliaiumas tikrai neoakenks
Atsakyti
As irgi siandien eisiu i soliariuma, mano pupytei 1,5 men smile.gif
Atsakyti
kai kada nueinu,jei su saiku manau nieko jau labai blogo.Juk kenkia siaip jau viskas,net kvepuojam uzterstu oru,bet yra kaip yra mirksiukas.gif
Atsakyti
Ech, jus del grozio, o as del "reikalo".. Igijau "smagia" odos liga, del kurios butu gerai bent du kartus per savaite pasikaitint soliariume, aisku ne daugiau 5 min. Taigi bandysiu nepritaskyt pienuko ten lotuliukas.gif
Atsakyti
Niu prisiskaiciau cia teigiamu atsiliepimu, tai galvoju gal jau ir man reiks koki karta nulekti tongue.gif nes taip norisi blush2.gif o va pries meneis druskininkuose buvau ir spa centre administratore atkalbejo... sako negerai maitinancioms, tai paklausiau rolleyes.gif
Atsakyti
oi mamule, nepatarčiau soliariumo nes:
1. užsienyje madinga natūrali odos spalva, sveikai spindintis šviesus veidas.
2. po gimdymo moters organizmas yra be galo jautrus, jo visiškam atsistatymui reikia bent metų laiko, o jūs dar maitinate krūtimi.
3. šiluma paskatins laktaciją, tai tikriausiai su liemenėle nesikepinsit, o išsipienuot iki nugaros nelabai smagu..
4. ultravioletas skatina odos senėjimą. kai būsim link 60, pamatysim, kad geriausiai atrodo užpakalio oda, nes per visą gyvenimą mažiausiai gavo saulės ar soliariumo.
5.pas mus lempas keičia per retai, todėl jos yra gerokai žalingesnės. jei pajutot, kad nukepėt, nors deginotės kaip įprastai, tai ne lempų galingumas kaltas, o tai, kad jos senos ir nepakeistos pagal normas laiku.
6. draugė metus laiko dirbo soliariume ir nemokamai naudojosi jo paslaugomis. labai gražiai atrodė. dabar kasmet naudojasi onkologų paslaugomis, nes labai padaugėjo apgamų, kai kurie pakeitė formą bei matmenis, todėl būtinas periodiškas tikrinimasis bei stebėjimas, kad neduok Dieve nesuvėžėtų.
7. odos problemoms soliariumo poveikis trumpalaikis. jei norit efekto geriau nueikit į pirtį ir pasidarykit medaus su druska pilingą. dings spuogeliai, dėmės. Locitane už tokią kūno kaukę plėšia apie 100lt, o naminė kainuos vos 10lt.

na o jei po visų šių argumentų vistiek norisi soliariumintis, tai jūsų jokia laktacija nesulaikys .lotuliukas.gif aš tą abonimentą priešei padovanočiau thumbup.gif
jaunystėj pati vaikščiojau soliariumintis, bet kai daugiau pasidomėjau, o dar tas padrūškės atvejis, tai kažkaip nebenoriu, nors pusė nepanaudoto abonimento baigia sutriušti piniginėj..
Atsakyti