Įkraunama...
Įkraunama...

Nekalbiuku klubas ... - 2

Su naujaisiais nekalbiuku klubo mamytes! 4u.gif
Adriu, pasakysiu dar kai ka, yra teorija, kad vaikai, kurie veliau pradeda kalbeti tolimesniame gyvenime yra nuostabesnio proto (protingesni paprastai tariant) uz tuos, kurie laiku sneka. (tiesa, apie tai, kad ankstyva kalba nerodo auksto IQ, skaiciusi esu ne viena karta)
Pvz., Einsteinas pradejo kalbeti budamas 4 metu. thumbup.gif

Tai va, mamytes, ziurekit dar bus musu perliukai ypatingi zmones ateity, o ne pilka mase. tongue.gif To ir linkiu mums visiems ir musu maziukams! (na, cia aisku galioja tik tuo atveju jei jokiu kitu sutrikimu nera, tik kalbos velavimas)

clap.gif newyear.gif clap_1.gif drinks_cheers.gif friends.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nanuk: 01 sausio 2009 - 14:15
QUOTE(Nanuk @ 2009 01 01, 15:13)
Pvz., Einsteinas pradejo kalbeti budamas 4 metu...


ne, ne 4-eriu....
paskaitykit...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo severina: 01 sausio 2009 - 20:36
Mano sunui jau 5 m., o kalba dar neaiskiai, bet mastymas ir atmintis veikia labai gerai. Kartais net negaliu patiketi, kad jis atsimena keliu metu senumo ivykius.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jjjolanta: 05 sausio 2009 - 08:46
o vat mums tikriausiai yra atvirksciai. 4 metai ir menuo, nuo 3 metu kai pradejo kalbeti, tai kalba labai labai pazenge. Sunku pasakyti, ar skiriasi nuo bendraamziu, bet gali buti, jog baigia prisivyti. Nu jeigu dar nebijotu kalbeti prie svetimu, tai is viso butu thumbup.gif neistaria tik visokiu Š,Ž,Ch,Č,
Bet su atmintim ir mokymosi gebejimais mano manymu nera viskas puikiai. Nemoka nei daineliu nei eilerastuku, sunku atsiminti informacija. Atrodo lyg ir ismoksta kazka, o po dienos vel nebezino... Nu bet gal kaip su kalba pazenge, tai ir cia dar pazanga padarys...
Atsakyti
QUOTE(severina @ 2009 01 01, 21:34)

Dieve, angliškai doh.gif
bandysiu paskaityt... reik žodynėlio doh.gif

Na va, išverčiau, na mane asmeniškai pribloškė tai ką perskaičiau. Nebežinau ką ir galvot.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nanuk: 20 sausio 2009 - 16:08
ISTOSIU IR AS PAS JUS I KLUBA NES AUGINU IR AS NEKALBIUKA
Atsakyti
QUOTE(gobsiukas @ 2009 01 21, 23:34)
ISTOSIU IR AS PAS JUS  I KLUBA NES AUGINU IR AS NEKALBIUKA

Sveika prisijungus.
O kiek laiko vaikui? Ka moka?
Atsakyti
QUOTE(Nanuk @ 2009 01 21, 23:41)
Sveika prisijungus.
O kiek laiko vaikui? Ka moka?

mum 2,9m mokam normaliai paskyt api10 zodziu is kuriu 5supramtam tik mes o daugiau kalba jo pauksciu dar su sauskelnem ir nesupranta kad reikia daryti ant puodo , daznai nesupranta ka sakom supranta tik pacius papraciausius sakinukus , gerosios puses jo labai nori bendrauti bet jo niekas nesupranta ir jis neviska supranta pats tai daro daug ka gestais nuvaziavom i VRC isvada parase ivairus raidos sutrikimas su klaustuku autistas ir dar pridejo sunkus raidos sutrikimas taipat klaustuka uzdejo sake kai pagulesit tada zinosim tiksliai , o mes pradzioj nuejo pasikonsultuot kad kalba pauksciu kalba tad gavosi kazkaip kitaip


P.S pasakykit kaip tokiam mazam vaikui gali but pcihologinis sutrikimas?
Atsakyti
Apie autizma cia jau rase, labai daznai dabar megsta gydytojai ji diagnozuot, kartais be pagrindo.

As ne gydytoja, bet kiek esu skaiciusi zinau, kad jei vaiko elgesys yra normalus (toks pats kaip kitu vaiku) tai tikrai jokio autizmo nera.

Jusu vaikas daro ka nors keista?
Pvz., pasikartojancius judesius, kai susinervina, ar zaidzia su zaislais keistai (pvz delioja piestukus eilemis), ar ziuri i akis kai i ji kreipiates, ar kontaktuoja su jumis, ar nesedi kampe visa diena (ar jam Jusu reikia)?
Atsakyti
QUOTE(Nanuk @ 2009 01 22, 00:08)
Apie autizma cia jau rase, labai daznai dabar megsta gydytojai ji diagnozuot, kartais be pagrindo.

As ne gydytoja, bet kiek esu skaiciusi zinau, kad jei vaiko elgesys yra normalus (toks pats kaip kitu vaiku) tai tikrai jokio autizmo nera.

Jusu vaikas daro ka nors keista?
Pvz., pasikartojancius judesius, kai susinervina, ar zaidzia su zaislais keistai (pvz delioja piestukus eilemis), ar ziuri i akis kai i ji kreipiates, ar kontaktuoja su jumis, ar nesedi kampe visa diena (ar jam Jusu reikia)?

nezinau iskur ta autizma traukia jam visai nepanasu ir nemanau kad jam ji pripaisys jei butu autistas tai tikrai butu netipinis nes kiek skaiciau mum visai netinka
pasikartojanciu judesiu neatlieka tik kartais kartoja viena zodi gali kart ji be perstojo10min , nuo mazens kada pradejo zaisti jam negalejot but ivairiu zaislu jei masinos tai mazos ir vienodos jei kaladeles tai vienodos jei bandydavom imaisyt viskas budavo ismesta ir viska dedavo eilemis dabar deda pagal spalvas viska (spalvu nepazysta) kartais uzeina pykcio priepoliai bet susinervines tik rekia anksciau supykes vemdavo dabar praejo kampe nesedi ir labai nori suvisais bebdrauti kartais kai ka saku labai ziuri i akis nes daznai nesupranta ka sakome darzeli eina su malonumu
Atsakyti
QUOTE(Nanuk @ 2009 01 20, 16:58)
Dieve, angliškai  doh.gif
bandysiu paskaityt... reik žodynėlio  doh.gif

Na va, išverčiau, na mane asmeniškai pribloškė tai ką perskaičiau. Nebežinau ką ir galvot.

aš ir nelabai anglų-ką ten rašo blush2.gif na mano mažai šneka,bet viską supranta,paliepimus visus daro-atrodo kad tik kalbėtų tai išvis gudruolė būtų ax.gif
Atsakyti
Sveikos, likimo draugės smile.gif
Turime šitą problemą...nors nenorėčiau to vadinti problema- vaikas yra toks, koks yra. 2 metai 4 mėnesiai. Nekalba, vienintelis "mamama" skirtas ne man, o tariamas šiaip, kai yra smagu. Užvakar buvom VRC, kreipiausi savo iniciatyva- ir ką, mišrūs raidos sutrikimai. Dabar kantriai laukiam savo eilės.
Priežasčių gali būti daug. Nuo vaistų, kuriuos turėjau vartoti neštumo metu, iki skiepų, kuriuos dukra sunkai pernešė. Taip pat yra pagunda nurašyti smegenų sutrenkimui- prieš metus. Po pokalbio su neurologe su vyru susėdom ir pradėjom rekonstruoti visus įvykius. Kažką vis gi praleidom.
Dviejų metų išprašiau mūsų pediatrės logopedo konsultacijų. Su logopėde dirbti negalėjom- tokio savo vaiko dar nemačiau. Nežinau kur tiksli priežastis, bet ji susinervindavo vos įejusi į jos kabinetą, buvo ašaros, pykčio protrūkiai ir visai dienai sugadinta nuotaika. Nutraukėm.
Lankom Yamachos mokyklėlę, bet mažoji daro ten ne tai, ką visi, o susigalvoja sau atskirų užsiemimų. Tačiau noriu kad ji būtų tarp vaikų.
Kad neprailgtų laikas laukiant VRC užsiemimų, nuo vakar pradėjom lankytis pas masažistę.
Noriu paklausti patyrusiųjų- kiek maždaug gali trukti tas laukimas VRC (mus konsultavusi gydytoja sakė, kad prognozuoti negali). Ir dar- esam vilniečiai, tad į staciaonarą nesigulsim, važinėsim patys. Ar yra mamų su panašia patirtim? Ar yra VRC sąlygos, pvz. dienos miegui? Tai mane labiausiai neramina, juk palata mums nepriklauso. Kur valgyti? Būtų labai smagu, jei kas pasidalintų.
Atsakyti