Įkraunama...
Įkraunama...

Baltupių progimnazija

Gyvenu Baltupiuose, o ten tik viena mokykla, labai daug nepasirinksi. Mano vyresniajam kaip ir laikas butu i mokykla eit, noretusi arciau namu, bet esu gridejusi labai priestaringu nuomoniu apie sia mokykla, tad gal kas, o ypac pradinuku teveliai, galetu pasidalinti patirtimi ir ispudziais. smile.gif
Atsakyti
Tai negi niekas nelanko Baltupiu vidurines? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Veda @ 2005 04 15, 21:52)
Tai negi niekas nelanko Baltupiu vidurines?  g.gif

Labutis 4u.gif Užrašiau savo vyresnėlį biggrin.gif Nu ką galiu pasakyti, pati baigiau šią mokyklą, nu ir nieko baisaus, nes ne viskas vien tik nuo mokyklos priklauso. Remonto jai labai reikėtų, bet...
Šią mokyklą baigę daug žinomų Lt žmonių, nu gal vieni žinomiausių tai Arūnas Valinskas, jo sesuo, taip pat ir VP žinomas veikėjas Ignas Staškevičius, jo sesuo ir brolis ir dar galėčiau vardinti ir vardinti...Ar drąsiau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Dobšiukas @ 2005 05 04, 08:16)
Labutis 4u.gif Užrašiau savo vyresnėlį biggrin.gif Nu ką galiu pasakyti, pati baigiau šią mokyklą, nu ir nieko baisaus, nes ne viskas vien tik nuo mokyklos priklauso. Remonto jai labai reikėtų, bet...
Šią mokyklą baigę daug žinomų Lt žmonių, nu gal vieni žinomiausių tai Arūnas Valinskas, jo sesuo, taip pat ir VP žinomas veikėjas Ignas Staškevičius, jo sesuo ir brolis ir dar galėčiau vardinti ir vardinti...Ar drąsiau biggrin.gif


Aciu Dobsiuk 4u.gif Jau ir pamirsusi buvau apie tema ax.gif
Bet kad tie zinomi zmones jau senokai baige g.gif Noretusi kokiu svieziasniu ziniu, ypac apie pradinukus. Kol kas man ji patraukliausia tai tik del artumo, nes vaikas pats gales nueit ir pareiti. Kitu privalumu kol kas neturiu g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Veda: 05 gegužės 2005 - 13:02
Sveika Veda,
manau kad reiketu daugaiu pasiduometi busimaja mokytoja o ne mokykla g.gif
Manau, kad nuo pirmosios mokytojos daug kas priklauso. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(OSKARA @ 2005 05 05, 13:12)
Sveika Veda,
manau kad reiketu daugaiu pasiduometi busimaja mokytoja o ne mokykla  g.gif
Manau, kad nuo pirmosios mokytojos daug kas priklauso. 4u.gif


Man ir apie mokykla idomu daugiau suzinoti is lankanciu ja. Apie mokytojas lyg ir turiu "informatoriu" ax.gif biggrin.gif
Atsakyti
Dabar tai jau isdesiu sita mokykla i suns dienas ir siulau pervest atzalas, jei ne pradinej, tai nuo 5 klases tikrai i kita mokykla. Pradinej klasej tai ten +/- truputi mokais, dainuoji, piesi, begioji niu lyg kaip ir viskas kitose mokyklose. Bet veliau tai neduok dieve. Direktoriui (Blynovas dar buvo pries 3 metus) visiskai nusispjaut, kad po jo kojom voliojasi girti mokiniai valgykloj. Perlipo ir nuejo... pati maciau savo akim. Pastoviai renka remontam pinigus, bet nelabai ta mokykla ir priziuri.Jei tik kokia gelyte padeda ant palanges mokiniai tuoj pat nupleso ziedus, lapus ir siaip viska ka gali... Mokytojai yra tikrai nekokie... Turejau dvi matkes mokytojas, tai viena isvis bum bum bum pati nieko nesuprato ka deste, tai aisku visu ir pazymiai buvo atitinkami, o kita siaip mokinius debilais ir prasmirdusiais lavonai vadino. Dar beje daiktais metydavosi, ir prie lentos pravirkdydavo. Pati stovejau ir liejau asaras, bet aciu dievuj tik viena karta, veliau pripratau ir kazkaip atsilaikiau, bet silpnesniu nervu zmogeliukam buvo tikrai ne kas.... anglu kalbos pamokos vykdavo taip "tyliai pasedekit, tik atsiverskit knygas, kad jei kas ateis, kad nepastebetu, kad nieko nedarom". Chemijos pagrindu isvis jokiu nedave (mano sese turejo 10, nuejus i liceju isaiskejo, kad ji absoliuciai nieko nemoka. Man tas pats buvo perejus i kita mokykla). Istikro labai daug rukanciu, gerianciu ir siaip narkomanu. Tikrai labai daug. Aisku, tai negresia pradinukams, bet as pasakoju kas bus veliau... Pati isejau is sitos mokyklos 10 klases vidury ir aciu dievuj. Pamaciau visiskai kitoki gyvenima, visiskai kitoki bendravima su bendraamziais ir visiskai kitokia atmosfera tarp mokiniu ir mokytoju. Baltupiuose istrikro nelabai gera atmosfera, ypac jei dar sugalvosi gerai mokytis, tai isvis "liewakas" busi. O tada jau nenustebk, jei tave kas apspjaudys, apspardys ar kuprine pro langa ismes, o kramtomas is paltu kisenes traukt bus kasdienybe. O ir siaip beprociu pilna, mano buves klasiokas su peiliu buvo persmeiges kita klasioka.... smagumelis. Po 1lt surinkt aukletojai ant kaledines dovanos didziausia problema. Niekam nerekomenduociau tokios mokyklos. Dar karta noriu pabrezt, kad atmosfera yra labai nedraugiska. O dar mokiniai su mokytojais visiskai nesiskaitydavo. Isivaizduokit klase vidury pamokos "varo" ant vienos merginos visokiais zodziais, galiausiai ismeta jos kuprine per langa, o pacia isnesa su visa kede i koridoriu, o MOKYTOJA apsimeta klasej, kad nieko nemato !!!! Viska ka rasiau, pati maciau savo akim. Truputeli minciu kratinys gavos, bet velniskai duag blogu emocijus sukelia sita mokykla...

Duok dieve, kad Jums butu bent truputi kitaip....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo swindle7: 19 rugsėjo 2005 - 20:16
swindle7, privertei susimąstyt. Po tokių recenzijų savo vaiko į tokį žvėryną nesinori atiduoti. Girdėjau, kad ta mokykla ne pati geriausia, bet tavo esė pritrenkė.
Atsakyti
lanko šią mokyklą ir brolio vaikai, vienas pradinukas, kitas 7-okas, ir bendradarbės vaikai, viena dukra 5-okė, kita 10-okė, ir tikrai neblogai atsiliepia apie šitą mokyklą, tėveliai jei matytų, kad kažkas blogai vaikams toje mokykloje, tikrai išgalėtų pasirinkti kitą. Gal nuo klasės priklauso? bet , kad mokytojai visiškai nereauguotų kas joje vyksta, na nežinau...
Atsakyti
Nežinau,ir aš kiek esu girdėjusi apie Baltupių mokyklą,vien prasti atsiliepimai.Gyvenam Jeruzalėj,mums tiko ir ši,ir Jeruzalės vidurinė,bet dukrą leidžiam į Žemynos pagrindinę,nes apie tas abi prasti atsiliepimai. schmoll.gif
Atsakyti
O man atrodo, kad Swindle7, žiauriai pasidavei neigiamoms emocijoms..
Pati baigiau šią vidurinę. Nėra ten viskas taip baisiai kaip aprašei.
Dabartiniu metu, šios mokyklos 11 klasėje mokosi mano sūnėnas, bet jis, deja, papasakotų viską atvirkščiai..mokinasi jis šiaip sau, nes mano akimis yra šioks toks tinginys..jis sako, kad nuolat jaučia savo klasiokų paramą ir "spaudimą", kad gali mokytis gerai, bet nesimoko..Ir mokytojai, ir klasiokai sakė yra labai draugiški..Rengia įvairius renginius, vyksta į iškylas, švenčia kavinėse gimtadienius. Mokytojai man pasirodė rūpestingi, nes pvz. jų anglų kalbos mokytoja, po pamokų 2 k/sav veda papildomus užsiėmimus tiems, kurie atsilieka moksluose ir veltui. Telieka tik nusipirkti kažkokius vadovėlius ir knygų anglų kalba. Mokytojų, kuriuos būtų galima kritikuoti ar vadinti prastais irgi gali rasti bet kurioje eilinėje vidurinėje mokykloje g.gif Buvo tokių ir tada, kai aš mokiausi.
Šiaip jau ne vienas dabar iš mūsų (besimokiusiųjų šioje vidurinėje) yra nemažai pasiekęs. Jei nori mokytis, tai mokysies, jei svarbi daugiau aplinka nei mokslai, tai tada gal ir taip, gal reikia rinktis kitą mokyklą...gal tada kokią gimnaziją, licėjų ar privačią ugdymo įstaigą g.gif Šitoje vidurinėje aišku, kad sienos "valdiškos". Aš galiu palyginti dvi mokyklas, bet man Baltupių vidurinė buvo rojus po tos, kurią lankiau prieš tai. Nes ankstesnėje mokykloje aš kenčiau fizinį mokytojos smurtą ir ta aplinka nebuvo kažkuo išskirtinė g.gif
Baltupių vidurinėje mokykloje aš drąsiai galiu teigti, kad gavau gerą vidurinį išsilavinimą, kuris man leido po to įstoti į tris aukštąsias iškart, nors stojimo tvarka nebuvo tokia lengva kaip dabar. Universitete teko laikyt ne vieną egzaminą (tarp jų ir matematikos biggrin.gif ). Mokykloje aš mokiausi, o ne ieškojau draugų ar namų atmosferos. Mokinių buvo visokių..daug tokių kaip aš, kurie susirinkdavo tikėdamiesi gauti tai, kas po to padės pasiekti gyvenime viską, dėl ko dabar galime tik didžiuotis, bet buvo ir tinginių, ir tų pačių narkomanų, ir nepataisomų "chuliganų"..Lakstė ir mūsų kuprinės pro langus, rišo ir mus prie kėdžių, sėdėjom užramstytose spintose, engėm visokiais niekais mokytojus, pamokų metu esam ir vaikščioję, ir žviegę nesavais balsais, kai pasirodydavo labai juokingas koks klasioko išmislas.."Žąsinai" ir "karvės" verkėm pas tą pačią matematikę, aš pati, vėliau aukštojoje išlaikiusi matematikos egzaminus be jokių keblumų, vos spėdavau mokykloje "taisytis" tos matematikės rašytus kuolus biggrin.gif Bet dabar, jau pati turėdama dukrytę aš galiu pasakyti štai ką, mokykla - ne vien aplinka ir mokytojai, mokykla - visų pirma jos mokiniai..ir jei kiekvienas tik lauks, bet nesistengs, jog būtų gerai, tai galima labai ilgai ieškoti idealios mokyklos.
Matydama savo sūnėną ir girdėdama jo atsiliepimus apie mokyklą ir mokytojus, aš visiškai nebijočiau leisti į mokyklą savo dukterį..turbūt už kelių metelių mes į šią mokyklą ir žingsniuosime ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2005 11 04, 10:14)
O man atrodo, kad Swindle7, žiauriai pasidavei neigiamoms emocijoms..
Pati baigiau šią vidurinę. Nėra ten viskas taip baisiai kaip aprašei.
Dabartiniu metu, šios mokyklos 11 klasėje mokosi mano sūnėnas, bet jis, deja, papasakotų viską atvirkščiai..mokinasi jis šiaip sau, nes mano akimis yra šioks toks tinginys..jis sako, kad nuolat jaučia savo klasiokų paramą ir "spaudimą", kad gali mokytis gerai, bet nesimoko..Ir mokytojai, ir klasiokai sakė yra labai draugiški..Rengia įvairius renginius, vyksta į iškylas, švenčia kavinėse gimtadienius. Mokytojai man pasirodė rūpestingi, nes pvz. jų anglų kalbos mokytoja, po pamokų 2 k/sav veda papildomus užsiėmimus tiems, kurie atsilieka moksluose ir veltui. Telieka tik nusipirkti kažkokius vadovėlius ir knygų anglų kalba. Mokytojų, kuriuos būtų galima kritikuoti ar vadinti prastais irgi gali rasti bet kurioje eilinėje vidurinėje mokykloje g.gif Buvo tokių ir tada, kai aš mokiausi.
Šiaip jau ne vienas dabar iš mūsų (besimokiusiųjų šioje vidurinėje) yra nemažai pasiekęs. Jei nori mokytis, tai mokysies, jei svarbi daugiau aplinka nei mokslai, tai tada gal ir taip, gal reikia rinktis kitą mokyklą...gal tada kokią gimnaziją, licėjų ar privačią ugdymo įstaigą g.gif  Šitoje vidurinėje aišku, kad sienos "valdiškos". Aš galiu palyginti dvi mokyklas, bet man Baltupių vidurinė buvo rojus po tos, kurią lankiau prieš tai. Nes ankstesnėje mokykloje aš kenčiau fizinį mokytojos smurtą ir ta aplinka nebuvo kažkuo išskirtinė g.gif
Baltupių vidurinėje mokykloje aš drąsiai galiu teigti, kad gavau gerą vidurinį išsilavinimą, kuris man leido po to įstoti į tris aukštąsias iškart, nors stojimo tvarka nebuvo tokia lengva kaip dabar. Universitete teko laikyt ne vieną egzaminą (tarp jų ir matematikos biggrin.gif ). Mokykloje aš mokiausi, o ne ieškojau draugų ar namų atmosferos. Mokinių buvo visokių..daug tokių kaip aš, kurie susirinkdavo tikėdamiesi gauti tai, kas po to padės pasiekti gyvenime viską, dėl ko dabar galime tik didžiuotis, bet buvo ir tinginių, ir tų pačių narkomanų, ir nepataisomų "chuliganų"..Lakstė ir mūsų kuprinės pro langus, rišo ir mus prie kėdžių, sėdėjom užramstytose spintose, engėm visokiais niekais mokytojus, pamokų metu esam ir vaikščioję, ir žviegę nesavais balsais, kai pasirodydavo labai juokingas koks klasioko išmislas.."Žąsinai" ir "karvės" verkėm pas tą pačią matematikę, aš pati, vėliau aukštojoje išlaikiusi matematikos egzaminus be jokių keblumų, vos spėdavau mokykloje "taisytis" tos matematikės rašytus kuolus biggrin.gif Bet dabar, jau pati turėdama dukrytę aš galiu pasakyti štai ką, mokykla - ne vien aplinka ir mokytojai, mokykla - visų pirma jos mokiniai..ir jei kiekvienas tik lauks, bet nesistengs, jog būtų gerai, tai galima labai ilgai ieškoti idealios mokyklos.
Matydama savo sūnėną ir girdėdama jo atsiliepimus apie mokyklą ir mokytojus, aš visiškai nebijočiau leisti į mokyklą savo dukterį..turbūt už kelių metelių mes į šią mokyklą ir žingsniuosime ax.gif



thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif mano sūnus lanko šią mokyklą ir nemačiau didelių problemų. Sutinku, kad viskas priklauso nuo mokinių smile.gif
Atsakyti