Įkraunama...
Įkraunama...

Hidrocefalija-smegenu vandene

sveikos mamytes,na ir musu mergyte turi tokia pacia problemele.tik pas mus vandenukai vidiniai kaupiasi.kas menesi vaziuojam tikrintis i klinikas,bet liga progresuoja.paskutiniu metu pasidare nerami,atpilinija manau kad su sia liga susija.kaip manot?o pas neurochirurga tik kito menesio pirma savaite.
Atsakyti
QUOTE(simsia @ 2009 08 20, 09:20)
Zinios yra tokios. Kai pasiule nuvykti i Vilniu pasiroditi kitai daktarei, tai mes taip ir padarem. Uzsirasem, atvykom, paziurejo mano popierius po to paziurejo echoskopu ir nusprende sekancia diena paguldyti ir tvarkyti visus reikalus, nes pas mane pacia buvo jau labai daug vaisiaus vandenu ir gimda stiprei pertempta. Po poros dienu daktarai nusprende kad reikia operuoti ir nieko nebelaukti. Bande jie dar svarstyti naturalaus gimdimo varijantus, bet atsisake, nes mano paneles galvyte buvo 13 cm. Tai va 14 d. po CP pagimdziau savo dukryte. Kai ja istrauke ir issinese isgirdau kaip verke. Galvoje sukosi visokios mintis o kas toliau ar gyvens... Betvarkant mane atejo gyditoja ir pasake, kad mergyte be gomurio ir paklause ar noriu pamatyti. Mane si zinia pribloske, issigandau ir pasakiau kad ne.
Na o po visko prasidejo tyrimu maratonai. Vyras lakste su musu mazyles krauju is vienos ligonine i kita. Man kiso popierius kad sutinku tai su rengenu tai dar su kuo nors. Zodziu sumaistis. Paskui jau pasake kad maziuke gyvens tik iki 3 men., nes galvytei praktiskai be skysciu nieko nera. Po paros kai leido atsikelti vistiktai nuejau aplankyti savo pupytes, nes pagalvojau kad neatleisiu sau jei kas nutiktu ir as busiu jos nepamacius. Vaizdas tikrai pribloske, verkiau ir galvojau kodel taip turi buti mum..... Dabar jau kazkiek lengviau. Dukryte vis dar gyvena, laukiam dabar visokiu genetiniu ir kitokiu atsakymu. Ziuresim kas cia mum taip pakenke.
Nors kaip daktarai man sake, kad tiesiog taip buna ir kad sikart sita korta istraukiau as...

Dievuleliau,kaip gaila verysad.gif as taip tikejau ,kad viskas jums bus gerai verysad.gif Stiprybes jums ir sveikatytes mazylei,medicina siais laikis gali daug ka padaryti.
Atsakyti
QUOTE(edita5 @ 2009 08 23, 21:55)
sveikos mamytes,na ir musu mergyte turi tokia pacia problemele.tik pas mus vandenukai vidiniai kaupiasi.kas menesi vaziuojam tikrintis i klinikas,bet liga progresuoja.paskutiniu metu pasidare nerami,atpilinija manau kad su sia liga susija.kaip manot?o pas neurochirurga tik kito menesio pirma savaite.

siulau tiesiog eiti pas neurochirurga nieko nelaukti tiesiog atsistok prie kabineto ir lauk turetu priimti mus tai taip ir priime nors sesutes sake nesulauksit blush2.gif
sekmes wub.gif
Atsakyti
QUOTE(simsia @ 2009 08 20, 09:20)
Zinios yra tokios.


console.gif
Atsakyti
Perskiciau simsios zinias ir kazkaip sunku pasidare verysad.gif tik stiprybes galiu palinket, bet toikie sunku atvejai manau nedazni, dazniau viskas baigiasi gerai blush2.gif

mes grizom is genetiku-visi musu genetiniai tyrimai del apykaitos sutrikimu ir chromosomoniu ligu ka gali Lietuvoje padarytyra geri, be jokiu patologiju thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
thumbup.gif dziaugiames uz jus wub.gif
Atsakyti
QUOTE(simsia @ 2009 08 20, 09:20)
Zinios yra tokios.

Skaičiau ir verkiau...sad.gif Gaila dukrytės ir tėvelių...Žinau ką reiškia kai taip sunku ir tik panašių problemų turintys tėvai tai tesupras.
Stiprybės jums, lenkiu žemai galvą prieš Jus.
Atsakyti
QUOTE(simsia @ 2009 08 20, 09:20)
Zinios yra tokios.


verysad.gif . Stiprybes jums....as kazkaip dar tikiu medicina....
Atsakyti
stiprybes visoms mamytems tikekit kad viskas bus tik geriau wub.gif
jei norisi pasikalbeti ar pavergti, reikia peties prasom rasykit skambinkit
tel. 865520396
wub.gif
Atsakyti
QUOTE(vaidusiuke @ 2009 08 04, 12:41)
nusiramink, manau dauguma pereina situos korumpuotus koridoriu, siulau pas gydytoja Ostrauskiene kreiptis mums Volkova nepatiko labai per pirstus paziurejo, o gyd Ostrauskiene labai atidi, nors mazylis vastuku negere, ir vystymasis neatsilieka, vis vien siuncia mus y lopselio gatve mankstom, baseiniukui jos pasakymu blogiau nebus  mirksiukas.gif o neurochirurgas super Matukevicius sunku pas ji patekt bet imanoma, sie gydytojai viska paaiskina '
sekmes mamytes laikykites, nekaltinkit saves jei kyla noras pasikalbet rasykit wub.gif

Merginos, kaip patekti pas Matukevičių? Per registratūra ir kabinetą niekas neregistruoja, nėra talonų, o jo paties nesugausi, o taip norėtųsi pas jį patekt, nes teko pora kartų bendraut...Šiaip esu priregistravusi pas Ragaišį, bet nežinau kaip jis? Ir dar, ar echoskopiją daro kai nueinat pas neurochirurgą, ar kažkaip reikia atskirai registruotis.
Mums artėja vizito diena, tai nerimauju, ar nebus bereikalingas vizitas.
Anksčiau eidavau pas neonatologus į stebėjimo kabinetą, tai iškart klausdavo, ar reikės echo, tai problemų nebuvo, o čia registravausi internetu, tai nežinau kaip bus...
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti