Įkraunama...
Įkraunama...

Artroskopinė kelio menisko operacija

QUOTE(evru @ 2012 02 21, 10:49)
iš karto neatiduos krešėjimo rezultatų. ten kažkiek valandų turi stovėti tas kraujas,  kad ir nustatyti koks tas krešėjimas. mano lazdynų poliklinikoj net nedarė to tyrimo vietoj, vežė į kažkokią laboratoriją.
o tyrimus galima darytis 7-10 dienų iki operacijos. aš dariausi prieš savaitę. vieną dieną ėjau pas šeimos gydytoją gauti siuntimų tyrimams. kitą dieną ėjau tyrimų daryti. dar kita dieną pasiimti tyrimų atsakymus ir siuntimą iš šeimos gydytojo
reikėjo darytis:
kardiograma
bendras kraujo
krešėjimas
gliukozė
šlapimas



QUOTE(Magnifique @ 2012 02 21, 12:56)
Aš pas Aleksą Makulavičių operavausi.Tyrimai turi būti ne senesni nei 10d.tai tavo pasirinkimas ar darysies 10d iki operacijos ar 2d.Pas mus poliklinikoj,tai tyrimus kitą dieną atiduoda,bet dar nepamiršt reik,kad šeimos gydytojas (bent jau man to reikėjo) parašytų išrašą,kad tipo visi tyrimai yra pakankamai geri,kad būtų atliekama operacija.



Supratau, aciu labai 4u.gif man sake tik bendra kraujo tyrima ir kraujo kresejmo tyrima ax.gif
Atsakyti
na, tai vsio - biuliotenis uždarytas. nuo pirmadienio į darbą smile.gif
savijauta gera. būna šiek tiek pamaudžia toj vietoj kur anksčiau mausdavo. bet neskauda pastoviai. dar turbūt gyja. parėjo trys savaitės.
vaikštau visiškai normaliai, neraišuoju, lipu laiptais lengvais, atsitūpiu-atsitoju be problemų. nebandžiau tik klauptis dar. ant lovos buvau prikllaupus, minštai, tai jautėsi kad nereikia dar stiprios atramos.

randeliai labai nežymus, kai dings paraudimas kaži ar iš vis matysi. va, parodau kaip atrodo iš vienos pusės ir iš kitos

user posted image
user posted image
Atsakyti
Prisikaičiau ir dabar su siaubu lauku operacijos. Negi tirkai visoms reikia leistis į pilvą vaistus po operacijos? Tik nelabai supratau nuo ko jie ir kam to reikia? Kuo tai susiję su kelio menisku?
Ir dar noriu paklausti, nes taip ir neužtikau vieno ortopedo pavardės šiame forume - Darijus Rimas. Gal kas pas jį operavotės?
Atsakyti
evru- super fotoreportazas thumbup.gif
as va pagalvojau- po cezario, kai visa pilva perpjauna nereik vaistu leistis, o cia pora skyluciu ir reikia biggrin.gif
Atsakyti
Nebūtinai leistis.Paprašykit ir geriamus išrašys.O leistis reikia,kad krešulių nesusidarytų ir liaudiškai tariant kanopų neužverstumėt.Kodėl nereikia po cezario?Nes po cezario jūsų pilvas nebūna imobilizuotas ty.jo nieks negipsuoja ir į langetę nededa.Jum trumpai reikia leistis-nes po artroskopijos imobilizacija trumpa.Aš leidausi mėnesį,nes koją pilnai imobilizuota buvo dar kiek daugiau nei mėnesį.
Taip,kad gerkit,leiskitės,mielos moterys,kad netektų po to artimiesiems (neduok Dieve) gydytojų po teismus tąsyti,kad mirtis ištiko dėl krešulio plaučiuos,širdy ar dar kur. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Magnifique @ 2012 03 08, 15:54)
Nebūtinai leistis.Paprašykit ir geriamus išrašys.O leistis reikia,kad krešulių nesusidarytų ir liaudiškai tariant kanopų neužverstumėt.Kodėl nereikia po cezario?Nes po cezario jūsų pilvas nebūna imobilizuotas ty.jo nieks negipsuoja ir į langetę nededa.Jum trumpai reikia leistis-nes po artroskopijos imobilizacija trumpa.Aš leidausi mėnesį,nes koją pilnai imobilizuota buvo dar kiek daugiau nei mėnesį.
Taip,kad gerkit,leiskitės,mielos moterys,kad netektų po to artimiesiems (neduok Dieve) gydytojų po teismus tąsyti,kad mirtis ištiko dėl krešulio plaučiuos,širdy ar dar kur. mirksiukas.gif


Ačiū už paaiškinimą.

Belaukiant operacijos kyla vis daugiau klausimų, kuriuos pamiršau pas gydytoją pasiklausti. O ramentais turbūt jau reikia irgi pasirūpinti? Juk jų gali prireikti po operacijos?
Atsakyti
QUOTE(agurčikas @ 2012 03 08, 16:03)
Ačiū už paaiškinimą.

Belaukiant operacijos kyla vis daugiau klausimų, kuriuos pamiršau pas gydytoją pasiklausti. O ramentais turbūt jau reikia irgi pasirūpinti? Juk jų gali prireikti po operacijos?

Man darė sudėtingesnę kojos operaciją,tai aš jau septinta savaitė ir dar su vienu ramentu.Šiaip išsinuomuokit kokioj ortopedinėj.Po artroskopijų neilgai jų reikia..sav.gal max dvi.
Atsakyti
Na va kas idomu klauskit, ka tik grizau namo, treciadieni isoperavo meniska. Viskas kol kas puikiai 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saulytėea: 09 kovo 2012 - 13:06
QUOTE(saulytėea @ 2012 03 09, 13:05)
Na va kas idomu klauskit, ka tik grizau namo, treciadieni isoperavo meniska. Viskas kol kas puikiai 4u.gif

geriau tu pirma pasipasakok, kas ir kaip, tada mes jau klausim bigsmile.gif
ka apie gydytoja gali pasakyt?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo natina: 09 kovo 2012 - 14:16
QUOTE(natina @ 2012 03 09, 15:16)
geriau tu pirma pasipasakok, kas ir kaip, tada mes jau klausim bigsmile.gif
ka apie gydytoja gali pasakyt?


Man tai viskas fainiai, negaliu niekuo skustis thumbup.gif Pagulde diena pries, bet jei esi vietinis gali susitarti , kad atvaziuosi kita dien is ryto iskart operacijai 4u.gif Mane kai gydytojas pagulde, pakalbejau su anisteozologe, isejau i miesta pavaikstineti, nusipirkau maisto, nes nieko nebuvau atsivezusi.
Kita ryta isgeriau tablete dave gydytojas, kad labai nebijociau ir 12 val. jau buvau operacinej. 13.20 mazdaug buvo viskas baigta. Ilgai uztrunka visas pasiruosimas, pati operacija gal apie 40 min.Kol pastate lasine, kol surado ir nuramino visus nervus( si procedura man labiausiai nepatiko), tada uztirpo koja, suleido i vena raminamuju, bet as pati prasiau, nes tikrai bijojau. Gali ir neleisti jei jus nepageidausit. Viska girdejau operacijos metu, jauciau kaip man kiloja ta koja, bet skausmo nejauciau. Parveze i palata, tai iki ve;aus vakaro kojos visai nejauciau. Velai vakare ejau jau i tualeta, ryte jau isvis buvo gerai.
Gydytojas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(saulytėea @ 2012 03 09, 15:10)
Man tai viskas fainiai, negaliu niekuo skustis  thumbup.gif Pagulde diena pries, bet jei esi vietinis gali susitarti , kad atvaziuosi kita dien is ryto iskart operacijai 4u.gif Mane kai gydytojas pagulde, pakalbejau su anisteozologe, isejau i miesta pavaikstineti, nusipirkau maisto, nes nieko nebuvau atsivezusi.
Kita ryta isgeriau tablete dave gydytojas, kad labai nebijociau ir 12 val. jau buvau operacinej. 13.20 mazdaug buvo viskas baigta. Ilgai uztrunka visas pasiruosimas, pati operacija gal apie 40 min.Kol pastate lasine, kol surado ir nuramino visus nervus( si procedura man labiausiai nepatiko), tada uztirpo koja, suleido i vena raminamuju, bet as pati prasiau, nes tikrai bijojau. Gali ir neleisti jei jus nepageidausit. Viska girdejau operacijos metu, jauciau kaip man kiloja ta koja, bet skausmo nejauciau. Parveze i palata, tai iki ve;aus vakaro kojos visai nejauciau. Velai vakare ejau jau i tualeta, ryte jau isvis buvo gerai.
Gydytojas  thumbup.gif

Man is CP nekokie atsiminimai del slapimo kateterio doh.gif cia gal nededa?
o jie pagal medeos foto daro ta operacija ar tiesiog kazkaip mato blush2.gif ?
Ar mokejai?
Tai ryte jau ir isleido?
Vaistus i pilva leidies? kuriuos?
Atsakyti
QUOTE(natina @ 2012 03 09, 16:29)
Man is CP nekokie atsiminimai del slapimo kateterio doh.gif cia gal nededa?
o jie pagal medeos foto daro ta operacija ar tiesiog kazkaip mato blush2.gif ?
Ar mokejai?
Tai ryte jau ir isleido?
Vaistus i pilva leidies? kuriuos?


Nedejo slapimo kateterio, o kam jis? Tu gi kintroluoji visa ta reikala. Net palatos kolegems dave pilna narkoze ir jokiu slapimo kateteriu irgi nedejo 4u.gif
Nezinia pagal ka daro, man rodos ten ikise vamzdelius i kelia tada ir pamato realia situacija, nes isgyre , kad mano girtnele labai grazi ir viskas ten grazu tik tas meniskas kazkodel plyses ir cista nuo jo.Tai yra nebeprase manes to cd su MR tyrimu 4u.gif
Antradieni pagulde, treciadieni operacija, siandoen paleido 4u.gif
Davaiu 100 lt. gydytojui ir viskasBet istikro neverta nieko duoti, nes ir taip gerai priziuri, sakau del to taip, kad kitos2 palatos kaimynes nedave visai, o viena dave nemazai, bet prieziura nesiskyre niekuo, pati gi viska maciau.Bet jas operavo kitas gydytojas ax.gif

Vaistu i pilva nei ten neleido nei namie liepe leistis, man gydytojas iskart po operacijos skyre antibijotikus prifilaktiskai ir priesuzdegiminius i sikniuka. Viskas 4u.gif
Atsakyti