Įkraunama...
Įkraunama...

Artroskopinė kelio menisko operacija

QUOTE(pbg @ 2013 01 29, 21:32)
vakar apturėjau menisko (išorinio menisko trūkimas, chondromaliacija, atplaišos) operaciją Northway pas Šakalinį. Trumpai kaip viskas vyko:
- konsultacija pas Šakalinį, siuntimas MRT (130lt)
- kompensuojamas MRT begalinė eilė, tad po 4 dienų padaro Medea už 120lt
- konsultacija pas Šakalinį, sutariam dėl operacijos (100lt)
- gal mėnesį laukiu kada paskirs datą, paskiria tada kada ir žadėjo t.y. sausio gale.
- rytą ateinu į kliniką, pasirašau popierius, einu į operacinę
- nuskausmina tik tą koją plius į veną biškį "kokteiliuko" įlašina, kad smagiau būtų. visą procesą kojos viduje matau ekrane, bet kadangi apspangęs tai tik pusę pamenu.
- operacija trunka nepilną valandą, paskuj parveža į palatą
- guliu palatoj vienas su nuolatine priežiūra iki kito ryto
- rytą išleidžia, duoda treniruočių sąrašiuką, išrašo tablečių nuo skausmo ir leidžiamų į pilvą nuo krešulių (vaistinėj 127lt).
- išeinant už operaciją susimoku 690lt.

šiandien guliu namie, jeigu reikia vaikštau su ramentais, koją kartais paskauda, bet nebaisiai. po savaitės sakė ateit siūlus išims.

bendra išlaidų suma: apie 1200lt.
gydymas ir aptarnavimas: puikus


aš taipogi vakar po šios operacijos, bet man ji tiek nekainavo smile.gif
su gydytoju sutariau dėl operacijos, jokie tyrimai nekainavo, anestiozologei daviau 50 lt, atjungė iki pusės šešiom valandom, monitoriuje viską stebėjau, buvo įdomu ir ne taip baisu, gydytojui daviau 100 lt, o va šiandien aš jau namukuose, davė treniruočių sąrašiuką, išrašė tablečių nuo skausmo ir leidžiamų į pilvą nuo krešulių (vaistinėj 113lt). Viso 263 lt
Atsakyti
Manes rytoj laukia operacija, tik ne Lietuvoje, o Vokietijoje. Perskaiciau visa temuke, tai panasumu tikrai daug, skirtumas tik del pinigu, cia nieko nekainuoja, tik uz leidziamus vaistus i pilva sumokamas 5euru mokestis, visa kita apmoka ligoniu kasa.

O del narkozes, tai mano daktaras sake, jog as gausiu pilna narkoze. Duos isgert tablete, tada suleis vaistus i vena, o kai uzmigsiu sukis slanga i gerkle kvepavimui, bet aciu dievui to nejusiu doh.gif Labai bijau rytojaus, nors nieko cia didelio ir baisaus nera, bet as tokia bailiuke visur ir visada esu, kad man ir svirksta pamacius silpna daros doh.gif

matysim kaip rytoj bus 4u.gif
Atsakyti
Sekmes ir maziau bijok... 4u.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveiki, po kiek laiko pradejot vaiksciot be ramentu, kai atliko operacija?
Atsakyti
Sveiki. As asmeniskai be abieju ramentu pradejau eit po 2 savaiciu. Po operacijos apie savaite vaiksciojau su dviem ramentais, kita savaitele tik su viena lazdele, trecia jau savom kojom. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Extrem: 06 kovo 2013 - 15:57
QUOTE(Extrem @ 2013 03 06, 15:57)
Sveiki. As asmeniskai be abieju ramentu pradejau eit po 2 savaiciu. Po operacijos apie savaite vaiksciojau su dviem ramentais, kita savaitele tik su viena lazdele, trecia jau savom kojom. smile.gif



Na cia priklauso kokia diagnoze buvo ir operacija. Nes pas mane PKR plysimas su nezymia dislokacija. Pas man tai operacija daryta sausio 30d. na jau bandau vaiksciot su vienu ramentu... O budavo taip kad, jeigu operuota koja ilgiau nuleidus zemyn, tai patinsdavo peda ir butu salta aip ledas, cia normalu??? Ir kaip sekesi lanstyt koja po operacijos, nes as galiu tik 15-30 laipsniu islenkt daugiau nebeeina
Atsakyti
QUOTE(Extrem @ 2013 03 05, 13:52)
Sekmes ir maziau bijok...  4u.gif  mirksiukas.gif

viskas praejo gerai, tik dabar skauda 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sss33 @ 2013 03 06, 15:10)
Sveiki, po kiek laiko pradejot vaiksciot be ramentu, kai atliko operacija?

sekancia diena, gydytojas liepe.
dabar gal pasisaugociau dar pora dieneliu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(sss33 @ 2013 03 06, 17:22)
Na cia priklauso kokia diagnoze buvo ir operacija. Nes pas mane PKR plysimas su nezymia dislokacija. Pas man tai operacija daryta sausio 30d. na jau bandau vaiksciot su vienu ramentu... O budavo taip kad, jeigu operuota koja ilgiau nuleidus zemyn, tai patinsdavo peda ir butu salta aip ledas, cia normalu??? Ir kaip sekesi lanstyt koja po operacijos, nes as galiu tik 15-30 laipsniu islenkt daugiau nebeeina

Na, jo, daug kas priklauso nuo operacijos ir operuojamos vietos tipo. Siuo atveju man tik operavo plysusi ir istrigusi meniska, tad lengvai praejo ir greitai. O sitas malonumas kaip jusu dar tik laukia, tik vis neatsiranda laiko raisciui operuotis. doh.gif
Atsakyti
laba diena, Mb atliko menisko salinimo operacija, po 2d.istino, ar cia taip turi buti ar skysciai renkasi ir kazkas negerai? unsure.gif
Atsakyti
Parduodu kelio itvara, Orliman 3-Tex, nesiotas 2 savaites po artroskopines kelio menisko operacijos. Kojos apimtis virs kelio 38 cm. Itvaras buvo uzmaunamas ant subintuotos kojos. Itvaro dydis XL/5.
Kaina 50 lt.
http://www.idemus.lt...varas-7102.html
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LACERTA: 18 gegužės 2013 - 19:12
Sveiki visi, temoje nepastebejau kad butu kalbama apie reabilitacijos niuansus, po operacijos skyre mankstas poliklinikoje, po 10 mankstu pradejau ta pati daryti namie, kineziterapeute sake kad taip mankstintis reikia apie puse metu, bet kam pasakau tai pirsta prie smilkinio pasukioja biggrin.gif kazin ar tikrai reikia tiek laiko? g.gif
Atsakyti