Įkraunama...
Įkraunama...

Higienos priemonės ir kosmetika kūdikiui

QUOTE(SAULUZA @ 2008 10 29, 18:09)
Mano antrajai irgi taip buvo, nors gime tikrai nepernesiota. Kai su pirmaja taip nebuvo (odele iskart buvo labai grazi), tai pradzioje buvo labai keista ir lyg sunerimus buvau truputi.  unsure.gif


Maniškiui irgi žiauriai luposi odelė po kelių dienų, ypač kur smulkios raukšlytės. Baisiausiai buvo rankytės ir pilvukas. Svarbiausia nenaudoti jokių kalio permanganatų i vonelę, kuriuos rekomenduoja gimdymo namuose, nes jis labai sausina odelę, tad tik pakenksit. Neturėjau tokių priemonių, kurias čia kitos mamytės rekomenduoja, bet tikiu, kad geros. Aš naudojau paprasta kūdikių losjoną Johnsons (žalia linija) (bet vėliau paaškėjo, kad netinka, nes ėmė berti). Svarbiausia drėkinančios priemonės. Senoji odelė nusilups ir bus graži.
Atsakyti
Johnsons firmos gaminei preskirti prie ALERGIZOJANCIU.
Taip man paaskino gydetoja alergolag. Naudoju tik paprasta vaikiska muiliuka.
Atsakyti
Naudoju Sebamed, rekomendavo gydytoja.
Atsakyti
Jau viskas mums susitvarkė thumbup.gif Nusipirkom Balmandolio aliejuką, su kuriuo po maudynių tepėm kūnelį ir naujagimiams skirtą Chicco kempinėlę - kuo puikiausiai sena odytė nusilupo 4u.gif
Dar tik veidukas vis lupinėjas, bet veidukui naudoju tik virintą vandenuką rolleyes.gif
Kūneliui prausti naudoju Johnson prausiklį, o galvytę prausiam Hipp šampūnu smile.gif
Atsakyti
nors mano mažasis jau ne visai kūdikiukas (1,4 m), bet pasidalinsiu ir aš, ką šiuo metu naudojam ir kas geriausiai tinka. Užpakaliukui nuo paraudimų priemonė nr. 1 (nuo pat gimimo) - Sudocrem, viso kūno odai - Dexeryl kremas thumbup.gif (jis skirtas ypatingai sausai odai, mums jį paskyrė dermatologė, nes labai sausėjo kojyčių oda). Iki to naudodavom Essex hidrogelį, irgi labai geras daiktas, bet gyd. sakė, kad mums šaltuoju metų laiku jis kiek per lengvas, reikia stipresnio drėkinimo. Į vonią pilam Balmandol aliejaus. Mėgiamiausi šampūnai - Chicco ir Babycoccole. Dar atvėsus orams įsigijom kremuką nuo vėjo ir šalčio (irgi Babycoccole). Maždaug kartą per mėnesį ištepu galvytę su spec. aliejuku (Frezyderm arba Babycoccole), kad nesusidarytų luobelė. Lyg ir viskas, ką šiuo metu naudojam rolleyes.gif
Atsakyti
mes naudojam Weledos kremuka su cinku, krema veidukui ir aliejuka. esu labai patenkinta, tik gal veido kremas galetu buti maziau riebus g.gif
Atsakyti
kol buvo maziukas maudem tik vandenyje su ramunelem, veliau sebamed produkcija-labai patiko thumbup.gif paskui avent isbanden irgi thumbup.gif
Atsakyti
Po kol kas pradziai pirkau Welledos pieneli voniai su medetkom. O veliau jei bus poreikis zadu isigyt Belmondolio alieju smile.gif
Atsakyti
Mes naudojame Bioderma prausiklį vaikams ir kūdikiams be jokių parabenų bei dažiklių ir kvapų, o odelę tepame Expansiere Mustela linijos produktais (gaila, kad šių produktų kol kas nėra Lietuvoje). Tikiuosi, kad t biggrin.gif ik kol kas
Atsakyti
QUOTE(Bahama mama @ 2008 11 04, 23:20)
Maždaug kartą per mėnesį ištepu galvytę su spec. aliejuku (Frezyderm arba Babycoccole), kad nesusidarytų luobelė.

O kazin Sebamed aliejukas siam reikalui tinka? g.gif
Atsakyti
Visa kosmetika ir higienos priemones, kiek prireike vaikiukui iki metuku, tai muilas "bobas", vaikiskas sampunas "Nivea" ir Sebamed'o aliejukas. Ji naudojau kirksniukams pavalyti pakeitus sauskelnes. Uzpakaliuka visada nuplaudavau, bet kad kirksniukuose nepasilikti nesvarumu nuvalydavau vata suvilgytu aliejuku. Tai neturejom jokiu issutimu. O dregnos servieteles alergizuodavo, parausdavo odyte, tai ju kaip ir nenaudojom pirmus tris menesius.
Atsakyti
naudoju Penaten kremą. jis riebus,todėl gerai apsaugo odele nuo drėgmės. o maudau su Johnsons šampūnu. bet jį retokai naudoju, tai odelės neišsausina.
Atsakyti