Įkraunama...
Įkraunama...

Higienos priemonės ir kosmetika kūdikiui

Weleda nepatiko, nei pienelis i vonia, nei losjonas, kaip kudikiu kosmetikai man kvapas per astrus...
Nuo pat pirmos dienos naudoju Kibio bebe prausikli kunui ir plaukams, beveik neputojantis ir beveik bekvapis, odeles visiskai nesausina, nors prausikliu nepiktnaudziauju ir taip, naudoju 1-2 kartus i savaite. I vonele pilu Kibio aliejuko, Mustela aliejuko arba paprasto migdolu aliejaus.
Uzpakaliuka tepu paprasciausiu tarp delnu susildytu taukmedzio sviestu ir mazoji neturi jokiu issutimu.
Atsakyti
neutral.
Atsakyti
o ką manote apie ekologiškas priemones ir ar naudojate, kokios firmos? g.gif
Atsakyti
O aš būsiu nepopuliari ir pasakysiu, kad naudojom Chicco produkciją ( ir su abiem vaikais, merginai jau tuoj 16 m.) ax.gif
Šampūniukas jų iš viso kažkokia fantastika( toks meškučio formos anksčiau buvo, pakeitė gal tik prieš pusmetį) ir muiliukas ir kremukas nuo iššutimo, nors mes iššutį ir nebuvom...žodžiu man-liuks thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(cole1 @ 2013 04 24, 14:29)
O aš būsiu nepopuliari ir pasakysiu, kad naudojom Chicco produkciją ( ir su abiem vaikais, merginai jau tuoj 16 m.) ax.gif
Šampūniukas jų iš viso kažkokia fantastika( toks meškučio formos anksčiau buvo, pakeitė gal tik prieš pusmetį) ir muiliukas ir kremukas nuo iššutimo, nors mes iššutį ir nebuvom...žodžiu man-liuks thumbup.gif

pritariu del Chicco sampuno drinks_cheers.gif mes irgi ji naudojam ir dziaugiames smile.gif
kitas priemones siuo metu naudojam Rituals ir Bioderma - laiko patikrinta. Auginu trecia vaikuti, tad kosmetikos isbandem pacios ivairiausios biggrin.gif Taip pat ir lietuviskai kosmetikai neturiu priekaistu - Tindi sampunams ir muiliukams, Margaritos prausikliui rolleyes.gif Bandem ir Sebamed, ir eile ekologisku naturaliu priemoniu kudikiams -ne viskas tiko ir patiko. Man asmeniskai Sebamed kvapas nemalonus, per astrus kaip vaikisku priemoniu schmoll.gif Is Johnsons tiko tik baby nappy kremas. Is naturaliu priemoniu renkuosi naturalu kokosu-saltalankiu alieju, voniai- levandu alieju thumbup.gif Is ekologiskos ir naturalios kosmetikos gamintoju rinkciausi Natura House baby cucciolo linija arba Green People Organic Children smile.gif
Atsakyti
Kazkur skaiciua, kad Jhonson is vis kazkur uzdraude naudot kudikiams del jo sudeties, be to Jhonson kompanija buvo gavus ispejima isimti is kudikiu produkcijos kazkoki ingridienta...nezinau, as tai gyvenime nenaudociau tokios produkcijos kudikeliui...
Atsakyti
Mes naudojam weleda, bioderma firmos. Tikrai labai geros priemonės. Ypač biodermos kremai superiniai
Atsakyti
Naudojam Weledos. Johnsons nenaudociau nei uz ka pilna petrolatu, kurie isgaunami is naftos schmoll.gif schmoll.gif
Papildyta:
nuo issutimo naudojam bephantena ir sudokrema kai parausta, kai grazus uzpakaliukas weleda kremuka. naudojam weleda nuo pat gimimo- ir putas i vonia ir aliejuka ilasinu i vonia, kad odele neissausetu ir losjona kunui naudojam
Atsakyti
naudojus bephantena, weleda sampuna, bubchen krema nuo salcio.
Atsakyti
sebamed
Atsakyti
Mes dar tik laukiam leliuko, bet as apsistojau ties biodermos gaminiais. Pati naudoju jau keli metai ir esu labai patenkinta, nes oda problemiskai sausa visad budavo, tai ir vaikuciui pirkau, tiesa is vaikiskos ABC DERM linijos, skaiciau labai daug geru atsiliepimu internete.

Pirkau dregnas serveteles, Miceralini vandeni valyti uzpakaliukui, veidukui ir akytems, ir prausianti maitinanti losjona (kaip duso zele tik skysto kremo konsistencijos). Dar ketinu pirkti kremuka po vonios is tos pacios linijos.
Produkcija be parabenu, dermatologiskai patikrinta, be muilo , hypoarlegeniska, be alkoholio.
Tikiuos mano leliukui sita kosmetika patiks lygiai taip pat kaip ir man.

user posted image
Atsakyti
Galima sakyt, jokiu priemoniu nenaudoju. Uztenka vandens smile.gif Itin retais atvejais nuprausiu su Urtekram muilu be jokiu priedu ir patepu kokiu ekologisku salto spaudimo nerafinuotu aliejum. Nors is pradziu dukrytes oda buvo sausoka, gydytoja daugiau nieko neleido naudot, sake, susitvarkys ir vien aliejuko pagalba smile.gif
Atsakyti