Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi kirpejai Vilniuje

QUOTE(jukka @ 2008 03 07, 13:33)
thumbup.gif
Na o as jau rasiau savo atsiliepimus  ax.gif
Ploviau jau galva, tai susitvarkiau lengvai (kaip visada  tongue.gif ), na bet ne trupucio nepakete man mano sukuosenos stiliu  doh.gif



Aš jau rašiau, kad man nukirpo irgi Michailas plaukus.
Tai jau virš savaitės praėjo, ploviau kelis kartus, bet po visko lengvai, paprastai susitvarko ir gražiai atrodo, ko nebudavo einant bet kur kitur smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jukka @ 2008 03 02, 22:16)
Palomina, ar buvai pas si kirpeja (Mariu)?  g.gif Ar pas koki kita uzsirasei?  ax.gif

oi dar nebuvau blush2.gif seip nutariau dar paauginti savo plaukus.. ziuriu dabar dar kol kas graziai auga, daug kas netiki kad pries du menesius kirpausi (sako kad neseniai biggrin.gif ), plaukai nesisakoja.. tai dar koki menesiuka paauginsiu.. bet balandy tai jau tikrai eisiu, kaip ir planavau, bandysiu pas Mariu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(piliulkina @ 2008 03 06, 02:21)
nuolat pas ji kirpdavausi pries jam isvaziuojant. bet tai buvo pries 7-8metus,kaina buvo tada 40-50lt lotuliukas.gif  joa,pasvajot dabar nebent...
bet labai juo buvau patenkinta,turi taip vadinama 'lengva ranka'. o kainos kiek zinau simonoj priklauso nuo meistro klases,o ne nuo konkretaus meistro. vytas, paulius, kiek zinau 'ima' apie 100-150 uz kirpima. tai orientacine kaina ir roberto tokia pati turi but. siaip info ju psl visada budavo apie kainas..


Pas Roberta dabar tik kirpimas "su nuolaida" - 200 Lt.... doh.gif
Bet jis sake, kad ir vel ruosiasi isvaziuoti is Lietuvos verysad.gif ....
Atsakyti
sveikos merginos smile.gif
gal ka zinot apie grozio salona "WoMan" ir jo kirpejas ?jis yra Žemaites gatveje.
manm netoli darbo, rupetu jusu nuomone ir jei kas turite patirtis zinoma. aciukas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(nurija @ 2008 03 12, 15:48)
sveikos merginos  smile.gif
gal ka zinot apie  grozio salona "WoMan"  ir jo kirpejas ?jis yra  Žemaites gatveje.
manm netoli darbo, rupetu jusu nuomone ir jei kas turite patirtis zinoma. aciukas  4u.gif


Nieko negaliu pasakyti isskyrus,kad viena nare labai intensyviai po visas temas sita salona reklamavo.
Atsakyti
Vakar užsirasiau pas kirpeja Toma is Figaro Europoj, eisiu sestadieni apsikirpti, labai bijau, bet tikiuosi viskas bus normos ribose ir nereiks labai gailetis, nes cia radau geru atsiliepimu apie sia kirpeja smile.gif
Palinkekit man sekmes mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(nurija @ 2008 03 14, 08:19)
Vakar užsirasiau pas kirpeja Toma is Figaro Europoj, eisiu sestadieni apsikirpti, labai bijau, bet tikiuosi viskas bus normos ribose ir nereiks labai gailetis, nes cia radau geru atsiliepimu apie sia kirpeja  smile.gif
Palinkekit man sekmes  mirksiukas.gif


SEKMES mirksiukas.gif
Lauksim atsiliepimu...
Atsakyti
Sveikos,
vakar buvau pas Jurgita pasikirpti bo jau apaugau smile.gif , šį kartą nesidažiau-sumokėjau 36lt ir vsio.Lieku prie savo nuomones apie Jurga ir sekmes jai

pamiršau parašyti ji dirba Dervingos gr.st.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo NASA: 14 kovo 2008 - 21:49
Jolita, salonas Figaro, Savanoriu pr., Vilnius. wub.gif Sukavo iki vestuviu, dare vestuvine sukuosena wub.gif , jei buciau LT, tai eiciau pas ja, tikrai sauni kirpeja, labai kruopsti, laaaabai! thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(nurija @ 2008 03 14, 10:19)
Vakar užsirasiau pas kirpeja Toma is Figaro Europoj, eisiu sestadieni apsikirpti, labai bijau, bet tikiuosi viskas bus normos ribose ir nereiks labai gailetis, nes cia radau geru atsiliepimu apie sia kirpeja  smile.gif
Palinkekit man sekmes  mirksiukas.gif

Oi lauksim lauksim atsiliepimų ax.gif Aš tai kaip pas ją apsikirpau taip ir likau patenkinta ax.gif nebuvo jokio nusivylimo, nes galiu šukuotis kaskart skirtingai, nėra taip kad prilipdė ant galvos kažką ir viskas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(litavkasam @ 2008 03 16, 17:03)
Oi lauksim lauksim atsiliepimų ax.gif Aš tai kaip pas ją apsikirpau taip ir likau patenkinta ax.gif nebuvo jokio nusivylimo, nes galiu šukuotis kaskart skirtingai, nėra taip kad prilipdė ant galvos kažką ir viskas biggrin.gif


As jau kelios savaites po jos apkirpimo.... bet kad labai dziaugiuosi, nepasakyciau.. Vidutinis apkirpimas... ax.gif Kiekviena ryta reikia pastovet prie veidrodzio, kad isgaut rezultatus blush2.gif
Atsakyti
as, pagal Apvalutes, rekomendacijas daziau plaukus pas Loreta is fabijoniskiu. tikrai patenkinta, labai gerai atitaike spalva, galiu patvirtinti, kad kruopsti moteris, dalino patarimus, ir planuoju pas ja eiti kirptis 4u.gif
Atsakyti