Įkraunama...
Įkraunama...

Gerosios bakterijos

Sveikos mamytes noreciau paklausti o kiek kainuoja tos gerosios bakterijos nes mano maziuka uzpuole puliuojanti angina tad gydytojas israse antibijotiku tad eisiu i vaistine pirkti tik tiek kad noreciau suzinoti kuriuos man pirkti ir kiek kainuoja?Aciu 4u.gif
Atsakyti
Niu as patarciau Bifolac miltukus smile.gif labai patogu maziukams ir efektyvus svarbiausia. Galima tiesiog su maistu maisyti ir duoti.
Atsakyti
QUOTE(Inga-mama @ 2007 10 18, 07:15)
mes po antibiotikų kurso vargtojam Bifoval ir esam patenkintos ax.gif , vaikas su mielu noru jas sukramto,nes jos braškių skonio mirksiukas.gif

Tai sitas Bifoval reikia saldytuve laikyti ane?As jas nusispirkau nes musu vaistineje kur arciausiai kitokiu ir neturi,tai kaip jie yra veiksmingi?Nes dabar geriam antibijotikus,tiesa o kaip juos vartoti po antibijotiku (kai ju nebevartosim iskart pradti gerti Bifoval?),ar galima naudoti kai ir antibijotikus geri?
Atsakyti
Sveikutes,gal kas naudojo Protexin Restore,ar padejo jums.Sako kad jie panasus i Bifolac
Atsakyti
Gal gali kas patarti: mums 5men, sveriam jau 9kg. sirgom bronchitu ir gerem antibijotikus. Dabar (po kurso) dingo apetitas. Turiu Yogurt kapsuliu, gal padetu? bet ar galima jas ardaryti ir maisyti i kose, nes valgom mamytes pieneli dar. ir koki kieki duoti? gal puses per diena pakaks. aciu blush2.gif
Atsakyti
FLORA CARE ,ar esate kas nors naudoje siu geruju bakteriju visa kursa ? (BIONAL firmos cia) ir ar padejo jums,ar turejo tas naudos? Mums daktare israse po antibijotiku vartojimo,kad visapusiskai atstatytu organizma.... Idomu apie ji butu isgirsti,nes as pirma karta apie tai suzinojau..
aciu.
Atsakyti
QUOTE(Finitta @ 2007 11 15, 18:59)
Gal gali kas patarti: mums 5men, sveriam jau 9kg. sirgom bronchitu ir  gerem antibijotikus. Dabar (po kurso) dingo apetitas. Turiu Yogurt kapsuliu, gal padetu? bet ar galima jas ardaryti ir maisyti  i kose, nes valgom mamytes pieneli dar. ir koki kieki duoti? gal puses per diena pakaks. aciu blush2.gif


Aš jogurto kapsules atidarau, sumaišau su trupučiu vandens ir sugirdau per švirkštą. Kaip ir visus kitus vaistus. O dėl dozės reikėtų pasitarti su gydytoju.
Atsakyti
O kaip vartoti Bifolac profilaktiskai (nes biski lyg paviduriuoja ir nakti pilvo spazmukai kankina), pries maista ar po maisto, kiek kartu dienoj, kuriuo metu. Matinu pati, kudikiui 3 men.
Atsakyti
QUOTE(dangausvaivorykste @ 2007 10 27, 13:20)
Tai sitas Bifoval reikia saldytuve laikyti  ane?As jas nusispirkau nes musu vaistineje kur arciausiai kitokiu ir neturi,tai kaip jie yra veiksmingi?Nes dabar geriam antibijotikus,tiesa o kaip juos vartoti po antibijotiku (kai ju nebevartosim iskart pradti gerti Bifoval?),ar galima naudoti kai ir antibijotikus geri?

Mano vaikui irgi Bifoval labai patinka thumbup.gif
Taip, reikia laikyti saldytuve. Mums kuo puikiausiai padeda thumbup.gif
Geriam ir antiobijotiku vartojimo metu (praejus valandai po isgertos antibijotiko dozes) ir po antibijotiku kurso, bent pora savaiciu. mirksiukas.gif
Atsakyti
ir mes dabar vartojeme Yogurt kapsules, nes geriame antibjotikus. Aš dažniausiai juos sumaišau su geriamuoju jogurtu, ar į varškytę įmaišau.
Atsakyti
nakti labai stena vaikas, blogai ismiega, jam 3 men. gal tiktu gerosios bakterijos, pvz bifolac?
Atsakyti
QUOTE(svetelis @ 2007 12 07, 17:21)
nakti labai stena vaikas, blogai ismiega, jam 3 men. gal tiktu gerosios bakterijos, pvz bifolac?


Siūlyčiau nesižavėti gerosiomis bakterijomis ir be gydytojo leidimo jų nevartoti schmoll.gif
Bifolac iki 2 metų nerekomenduojamos.
Atsakyti