Įkraunama...
Įkraunama...

Draugas/vyras iš interneto

QUOTE(lauryna @ 2014 12 13, 11:33)
As savo vyra  sutikau kazkur po 20 internetiniu ir kokiu 7 realiu pasimatymu. Viso galima sakyti 27-30 pasimatymu per 3 metus. doh.gif


Ir..............jį prie kurių priskirti?? ...........internetinių, ar.........ragautų realiai?? biggrin.gif biggrin.gif

T.y jami paragavusi, ar pagal devizą "ai, ir taip sueis"? biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(lauryna @ 2014 12 13, 11:33)
As savo vyra  sutikau kazkur po 20 internetiniu ir kokiu 7 realiu pasimatymu. Viso galima sakyti 27-30 pasimatymu per 3 metus. doh.gif

bigsmile.gif oho..matyt labai norejai antra puse rasti...per tris metus as tik trejuose internetiniuose pasimatymuose buvau (kitokiuose net nebuvau) ir ties tuo sustojau, praejo noras, net neisivaizduoju kaip tu ten tiek geru bernu radai biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Persimanija: 14 gruodžio 2014 - 23:02
QUOTE(jurda @ 2014 10 19, 16:37)
Elea, labai įdomiai ir išsamiai aprašėt. O ar jums nebūna nedrčsu, nejauku eit į pasimatymus?

aišku, nedrąsu, daugiau neisiu.

Galvoju, niekada man toj srity nesiseke, tai kam čia taip stengtis, kur nesiseka. Gal geriau kur sekasi. Tiek to. Esu rimta moteris , ieškojau rimto ir dabar man patinka rimti. Ai, tiek to, geriau lauksiu anuku dabar. Nelemta man sutikt, matyt.
Atsakyti
QUOTE(jurda @ 2014 10 19, 15:37)
Elea, labai įdomiai ir išsamiai aprašėt. O ar jums nebūna nedrčsu, nejauku eit į pasimatymus?



Aš irgi esu sudalyvavus tokiuose pasimatymuose, bet nė vienas iš jų kažkaip niekuo nesibaigė.
Visų pirma tai žmonės realybėj pasirodo kitokie negu kad jie lipdė savo įvaizdį internete.
Antra, tas žmogus vis tiek nepažįstamas, todėl pasimatymai labai nejaukūs: nežinai, ko klaust, apie ką šnekėt ir t.t. Man, pvz, nepatinka, kai pradeda klausinėt, o ką studijuoji, kaip, kodėl, ką dirbsi po to (irgi renkasi sau antrą pusę, bet maždaug žiūri, ar verta prasidėt ir kokios perspektyvos mano biggrin.gif )... Tai niekada kažkaip ir nepasisekė nieko gero sutikt...
Atsakyti
As teigiamai parasysiu wink.gif mano vyras internetinis biggrin.gif ir nuo pat pirmos zinutes jo net nemacius zinojau kad sis zmogus mano:) pamaciau jo isvaizda tikpo poros savaiciu bendravimo,realiai susitikom tik po 3menesiu bendravimo,bendraudavom kiekviena diena per skype ir po daug daug valandu wink.gif Labai dziaugiuosi kad sutikau toki zmogu,be interneto turbut dar buciau vienisa biggrin.gif

Tiesa is draugu ir pazistamu rato yra bent 4 poros susipazinusios internetu wink.gif

Atsakyti
QUOTE(reine de beauté @ 2015 06 21, 18:48)
Visų pirma tai žmonės realybėj pasirodo kitokie negu kad jie lipdė savo įvaizdį internete.


Manau, dar dažniau būna, kad vertintojas pats prifantazuoja, koks tas internetinis žmogus... Panašiai kaip paskaitęs knygą, o paskui pažiūrėjęs filmą, pasibaisi, kad filmas pastatytas ne taip, kaip jis įsivaizdavo. Bet juk filmo autorius irgi įsivaizdavo savaip! Nekalbu apie melą apie kažkokius faktinius dalykus (pvz., kad neturi žmonos, vaikų, ir dirba chirurgu, o ne slaugytoju), bet kalbant apie bendrą įvaizdį, klausimas, ar žmogus bando save kitaip pateikti, ar tiesiog jo laiškų, žinučių skaitytojas kiek kitaip jį įsivaizduoja, nei jis realiai yra.
Atsakyti
Per kiek laiko Jums pavyko susirasti vyra/vaikina ir kaip supratot, kad tai Jis? Kiek noro is Jo puses buvo su Jumis bendrauti, kurti santykius?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Monažolė: 15 spalio 2015 - 18:48
QUOTE(MAUPA @ 2008 02 26, 21:45)
Sveikos,
norejau paklausti, o gal tiesiog pasidometi, ar tikite kazkokiais rimtais santykiais, kai susipazisti internetu? na atrodo bendrauji, skambiniesi, sms'ini, atrodo viskas super duper...bet va arteja ta susitikimo diena, ir apemusi baime, ar kai susitiksim viskas bus taip paciai ciki piki??? gal cia yra moteru/merginu kurios susirado internautinius vyrus???  bigsmile.gif

Su vyru susipažinome internetu. Ankščiau rimtais santykiais internetu netikėjau, dabar jau netikėti nebėra kur. smile.gif
Atsakyti
Maniskis irgi Internetinis variantas biggrin.gif iskart kai susitikom,tai nuo tos minutes ir prilipom biggrin.gif nenoriu gyrtis,bet pasigyrsiu ax.gif ,kad sutikau toki zmogu ,su kuriuo esu begalo laiminga wub.gif
Atsakyti
Na ir sekasi zmonems cool.gif smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Monažolė: 30 lapkričio 2015 - 17:41
QUOTE(Monažolė @ 2015 11 30, 17:41)
Na ir sekasi zmonems  cool.gif  smile.gif
Ta sekme priklauso nuo paciu -jei ilgai bendrausit susikursit vaizda o susitikus tas vaizdas nuvils nes ne to tikejotes ...
visi iesko lieknos kudos grazios bla bla bla ir dar kad pinigu uz arbata turetu smile.gif)))
per tv buvo laida apie nasle kuri turejo nama ir juoda volga -tai sako as daug vyru turejau ir nei vienas manes nemylejo -visiem reikedavo su ta juoda volga pasivazineti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(arbuzas77 @ 2015 12 03, 22:01)
Ta sekme priklauso nuo paciu -jei ilgai bendrausit susikursit vaizda o susitikus tas vaizdas nuvils nes ne to tikejotes ... 
visi iesko lieknos kudos grazios bla bla bla ir dar kad pinigu uz arbata turetu smile.gif)))
per tv buvo laida apie nasle kuri turejo nama ir juoda volga -tai sako as daug vyru turejau ir nei vienas manes nemylejo -visiem reikedavo su ta juoda volga pasivazineti smile.gif


Nelabai as su Jumis sutinku. Pati turiu smulku versla, gera automobili, geras pajamas. Turejau tikrai ne viena pasimatyma, taciau nepasakyciau, kad jau del to vyrai pultu. Pastebejau jei vyras turi buta, auto, geras pajamas, jam tikrai ne pirmoje vietoje moters socialine padetis. Taip jam reikia, kad moteris buti issilavinusi, dirbanti, bet tuo paciu turi buti gera namu seimininke, vireja, skalbeja ir pan. Taip yra ir alfonsu, neseniai buvau uzsirovus ant tokio doh.gif
Atsakyti