Įkraunama...
Įkraunama...

Ar gimdyti ketvirtą vaikelį?

QUOTE(mante25 @ 2008 02 27, 11:40)
as jau tris turiu,,,,,maziausiai,,1.metai 2men,,,,,daba vel laukiuosi...nzn ar gimdyti labai sumisusi,,,,,,,,ka zmones pasakys juk toki sunkus laikai ax.gif

Aisku gimdyt,nes jei nuzudysi neatleisi sau visa gyvenima g.gif
Atsakyti
QUOTE(mante25 @ 2008 02 28, 17:42)
mes mamos visad jaunos smile.gif juk taip.......

nu as jau nebelaikau save jauna biggrin.gif apysene tokia lotuliukas.gif

QUOTE(gagrate @ 2008 02 28, 18:16)
Aisku gimdyt,nes jei nuzudysi neatleisi sau visa gyvenima g.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(mante25 @ 2008 02 28, 09:57)
seip jau tas posakis dave dantis duos ir duonos nepyk bet man atrodo beprasmiskas,,niekada jis tikroveje neveikia

O aš tvirtinu, kad veikia biggrin.gif , nes su kiekvieno vaiko gimimu kažkas keitėsi gyvenime - tai paaukštino pareigose, tai algą pakėlė, tai atsirado papildomo darbo, tai namą įsigijom. Tikrai kiekvienas vaikas atsineša savo kepalą` duonos, tik mes gobšuoliai nenorim su juo dalintis (kalbu apie jau pradėtus vaikus, jokiu būdu nenoriu nurodinėti, kas kiek vaikų privalo užauginti, bet jei vaikutis jau yra, nežmoniška jį nužudyti verysad.gif ).
Atsakyti
Aš taip pat esu gana jauna mama su greitai keturiais vaikučiais 4u.gif Ir visai nematau čia problemos ax.gif Na daug sunkumų, bet ir džiaugsmo kiek wub.gif
Atsakyti
QUOTE(mante25 @ 2008 02 27, 09:40)
as jau tris turiu,,,,,maziausiai,,1.metai 2men,,,,,daba vel laukiuosi...nzn ar gimdyti labai sumisusi,,,,,,,,ka zmones pasakys juk toki sunkus laikai ax.gif


Tu mąstai, ta sielelė dabar klausosi ir dreba: žudys ar ne? doh.gif Pabandyk įsivaizduoti save jos vietoje...
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2008 02 28, 20:24)
Tu mąstai, ta sielelė dabar klausosi ir dreba: žudys ar ne?  doh.gif  Pabandyk įsivaizduoti save jos vietoje...

Apsiverkiau verysad.gif
cia tikriausiai pats protingiausias atsakymas i klausima
Atsakyti
Patarti, aišku, lengviausia. Manau, visų pirma įsiklausyk į save, į tai, ką kužda tavo širdelė, o gal jau ir jūsų abiejų širdelės. Tuomet atsakymas bus teisingiausias console.gif
Atsakyti
Tai kad jau galvoti po laiko...
Galėtume ir mes savo gimtadienio proga nunešti mamai rožių ir pasakyti: ačiū, mama, kad leidai man gimti...
Atsakyti
QUOTE(Una Li @ 2008 02 28, 22:02)
O aš tvirtinu, kad veikia biggrin.gif , nes su kiekvieno vaiko gimimu kažkas keitėsi gyvenime - tai paaukštino pareigose, tai algą pakėlė, tai atsirado papildomo darbo, tai namą įsigijom. Tikrai kiekvienas vaikas atsineša savo kepalą` duonos, tik mes gobšuoliai nenorim su juo dalintis (kalbu apie jau pradėtus vaikus, jokiu būdu nenoriu nurodinėti, kas kiek vaikų privalo užauginti, bet jei vaikutis jau yra, nežmoniška jį nužudyti verysad.gif ).

Apie duona cia gerai pasakei thumbup.gif
Atsakyti
Labas, mamytės. Aš visiškai nauja ir žalia čia blush2.gif Tikuosi priimsit i savo buri 4u.gif Aš taip pat auginu 4 perliukus ir esu be galo laiminga. Tiesa pasakius, nei vienas buvo neplanuotas. Ir jau labai visi buvo protingi patarinėti. Visada zinojau, kad niekada negaleciau nužudyti. Kad ir kaip saugojomės, ketvirtas gavosi vos ne iš šventos dvasios biggrin.gif Tikrai mistiškas atėjimas. Kad ir mano gyvenimas nesusiklostė, bet esu be galo laiminga juos turėdama. Neisivaizduoju didesnės laimės. Ir galiu gyventi be priekaištų sau, kad nepadariau klaidos.
Atsakyti
visos jus teisios,,olabiausiai tai sujaudino pasakymas,,,zudys ar ne?????.....jau daba po tokiu zodziu negaliu darytis valymo gaila kazkaip........tikiuosi istversim tuos sunkumus,,,,,,,
Atsakyti
QUOTE(mante25 @ 2008 03 01, 11:48)
visos jus teisios,,olabiausiai tai sujaudino pasakymas,,,zudys ar ne?????.....jau daba po tokiu zodziu negaliu darytis valymo gaila kazkaip........tikiuosi istversim tuos sunkumus,,,,,,,

Stiprybes tau 4u.gif Bet labiausiai tai noretusi susukti, tik nezudyk! Viskas tikrai susitvarkys..
Atsakyti