Įkraunama...
Įkraunama...

Ar gimdyti ketvirtą vaikelį?

QUOTE(Nura @ 2015 06 01, 10:55)
Mano vienintelis patarimas ir noras, kad būtų įteisinta prievartinė sterilizacija tokioms triušių šeimynėlėms. Tegul duodasi, kiek nori, bet neleidžia į pasaulį vaikų, kuriais pasirūpinti neturi jokių galimybių.


man tai kažkaip nesvarstytinas variantas LT kaip prievartinis mechanizmas g.gif

o kokiose demokratinėse šalyse toks mechanizmas įdiegtas kaip priemonė kovoti su soc. problemomis? pasakykite, rimtai nežinau, nenoriu guglinti.
Atsakyti
Tai, žinoma, čia tik utopiška idėja, nes pakolkas tai Lietuvai puikiai tinka išlaikyti krūvą parazituojančių šeimynėlių g.gif Tiesa, yra siūloma nemokamai aprūpinti kontracepcija pvz spiralėmis, bet tik tiek.
Atsakyti
QUOTE(Nura @ 2015 06 01, 09:55)
Mano vienintelis patarimas ir noras, kad būtų įteisinta prievartinė sterilizacija tokioms triušių šeimynėlėms. Tegul duodasi, kiek nori, bet neleidžia į pasaulį vaikų, kuriais pasirūpinti neturi jokių galimybių.

vau... nu kaip norite, norėti juk nedraudžiama.

o man asmeniškai tokios vargingai gyvenančios šeimynos akių nebado ir gyventi netrukdo. Pilnai suprantu, kad skalbti tuos drabužius jie tikrai neturi nei galimybių (žinot ne pas visus skalbiankės ir džiovyklės stovi, ir net ne visi tekantį karštą vandenį turi), nei kartais sugebėjimų . Tad atiduodu aš visus man nereikalingus daiktus ir šelpiu kai galiu. Nes ne visiems gyvenime pasiseka ir paslysti gali kiekvienas, o iš duobės išsikapstyti labai sunku, ypatingai kai daugelis tik suka nosis nuo tokių nelaimėlių ir dar burnoja, kad juos, matai , išlaikyti reikia.

o svarbiausia - jų vaikai tai tikrai niekuo nekalti ir nenusipelnė negimti.
Atsakyti
QUOTE(RitaRazi @ 2015 06 01, 10:53)
aš irgi kaip jūs galvojau, kai pirmo laukiausi, po trečiojo tebegalvoju taip pat biggrin.gif
o ką patarsite jūs? g.gif  abortą? na taip, suprantu, kad pasaulis yra truputį kitoks, negu aš norėčiau, kad būtų, ir žmonės yra ne visad tokie geri ir atsakingi, bet aš nedrįsčiau pasakyti tai moteriai - tavo vaikas man žemiau plintuso ir gali nusukti jam galvą, kad tik man savo mokesčiais nereikėtų jo išlaikyti.. unsure.gif tipo - jūs utėlėti šikniai..
o ką patarsite jūs? atsakykite. įgarsinkite savo patarimą - juk mūsiškis jums aiškus.

Ką patarsiu? Sugriežtinti vaikų teisių apsaugą. Kad net tokiai visiškai balvonei būtų aišku, kad jokių pinigų už vaiką negaus, vaikas bus paimtas dar ligoninėje be teisės susigrąžinti ir nedelsiant atiduotas įvaikinti )nesvarbu, lietuviams ar užsieniečiams), o jai pačiai parūpinta ilgalaikė kontracepcija. Nes su lyt. švietimu, kai smegenys pragertos, jau pavėluota.

Beje, man regis, jūs neskiriate aborto nuo galvos VAIKUI nusukimo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bitės šešėlis: 01 birželio 2015 - 10:20
QUOTE(Mili @ 2015 06 01, 11:10)
vau...  nu kaip norite, norėti juk nedraudžiama.

o man asmeniškai tokios vargingai gyvenančios šeimynos akių nebado ir gyventi netrukdo. Pilnai suprantu, kad skalbti tuos drabužius jie tikrai neturi nei galimybių (žinot ne pas visus skalbiankės ir džiovyklės stovi, ir net ne visi tekantį karštą vandenį turi), nei kartais sugebėjimų . Tad atiduodu aš visus man nereikalingus daiktus ir šelpiu kai galiu. Nes ne visiems gyvenime pasiseka ir paslysti gali kiekvienas, o iš duobės išsikapstyti labai sunku, ypatingai kai daugelis tik suka nosis nuo tokių nelaimėlių ir dar burnoja, kad juos, matai , išlaikyti reikia.

o svarbiausia - jų vaikai tai tikrai niekuo nekalti ir nenusipelnė negimti.

Ar jūs suprantat, kad neskalbia dėl TINGĖJIMO ir įpratimo viską gauti nemokamai? Žino, kad atvažiuos socialinė ir atveš maišą naujos labdaros. Nenori mokytis žvejoti, nori gatavos žuvies. Ir kokių atsiprašau čia reikėjo sugebėjimų mokėti skalbti?? Kas čia orlaivio pilotavimas? Pasiimi ūkišką muilą, prisipili vandens į dubenį ir pirmyn. O, kad neturi elementarių buitinių prietaisų, tai vėlgi jų kaltė, nes ne milijonus kainuoja, gali dirbti ir užsidirbti, ypač kaimuose, kur pagalbos reikia kiekvienam didesniam ūkininkui, bet NENORI, nes paprasčiau gauti pašalpą ir žinoti, kad gerieji dėdės iš seniūnijos atvažiuos su visu komplektėliu. Apie tą motiną, kur Rietave gyvena, buvo ne viena laida, namai baisesni už karą, nes ji net nesugeba trobos prasišluoti.

Dar kažkas burnoja ant norvegiškos vaikų teisių apsaugos sistemos. Duok Die, kad tik pas mus tokia būtų.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nura: 01 birželio 2015 - 10:22
QUOTE(Mili @ 2015 06 01, 11:10)
vau...  nu kaip norite, norėti juk nedraudžiama.

o man asmeniškai tokios vargingai gyvenančios šeimynos akių nebado ir gyventi netrukdo. Pilnai suprantu, kad skalbti tuos drabužius jie tikrai neturi nei galimybių (žinot ne pas visus skalbiankės ir džiovyklės stovi, ir net ne visi tekantį karštą vandenį turi), nei kartais sugebėjimų . Tad atiduodu aš visus man nereikalingus daiktus ir šelpiu kai galiu. Nes ne visiems gyvenime pasiseka ir paslysti gali kiekvienas, o iš duobės išsikapstyti labai sunku, ypatingai kai daugelis tik suka nosis nuo tokių nelaimėlių ir dar burnoja, kad juos, matai , išlaikyti reikia.

o svarbiausia - jų vaikai tai tikrai niekuo nekalti ir nenusipelnė negimti.

Jūs su tokia savo įsivaizduojama "gera širdimi" tik skatinate jų tinginystę, atgrubnagiškumą ir parazitavimą.
Tik pamanykit - gerą darbą padarė ir užsidėjo pliusiuką nuvežusi daiktų ir sušelpusi. lotuliukas.gif

Dėl to ir tarpsta utėlės, niežai vaikų galvose, auga karta iš kartos pašalpiniai, prie kurių apgailėtinos egzistencijos jūs su gerosios samarietės išraiška tiesiogiai prisidedate, skatindama ir toliau vietoj apsiprausimo ir apsišlavimo laukti "šelpimo".


Atsakyti
QUOTE(Bitės šešėlis @ 2015 06 01, 10:23)
Jūs su tokia savo įsivaizduojama "gera širdimi" tik skatinate jų tinginystę, atgrubnagiškumą ir parazitavimą.
Tik pamanykit - gerą darbą padarė ir užsidėjo pliusiuką nuvežusi daiktų ir sušelpusi.  lotuliukas.gif

Dėl to ir tarpsta utėlės, niežai vaikų galvose, auga karta iš kartos pašalpiniai, prie kurių apgailėtinos egzistencijos jūs su gerosios samarietės išraiška tiesiogiai prisidedate, skatindama ir toliau vietoj apsiprausimo ir apsišlavimo laukti "šelpimo".

na bet tai daugiausia ką aš galiu padaryti, o kol neturiu saliamoniško sprendimo kaip išspręsti skurdo problemą Lietuvoje ar visam pasaulyje, tai bent jau nesispjaudau tulžim ant vargšų.

O ką turėčiau eiti ir pamokslauti jiems? o gal nusisukti, ignoruoti ir nereikalingus skudurus išmesti į konteinerį - lai netingi ir pasiknisa?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mili: 01 birželio 2015 - 10:36
Jie ne vargšai, jie parazitai, neturintys suvokimo, kad dėl savo tingėjimo yra išlaikomi normalių mokesčių mokėtojų. Vargšai yra žmonės su negalia, turintys rimtų sveikatos problemų. Jeigu norisi padėti, padėkite tokiems, kurie negali įpirkti brangių vaistų, nes ta jūsų labdara eiliniams lodoriams-tinginiams, tai 0 verta. Jie nevertina tokios pagalbos, jiems tai savaime suprantamas dalykas, kad turi būti paremti.
Atsakyti
QUOTE(Nura @ 2015 06 01, 10:39)
Jie ne vargšai, jie parazitai, neturintys suvokimo, kad dėl savo tingėjimo yra išlaikomi normalių mokesčių mokėtojų. Vargšai yra žmonės su negalia, turintys rimtų sveikatos problemų. Jeigu norisi padėti, padėkite tokiems, kurie negali įpirkti brangių vaistų, nes ta jūsų labdara eiliniams lodoriams-tinginiams, tai 0 verta. Jie nevertina tokios pagalbos, jiems tai savaime suprantamas dalykas, kad turi būti paremti.

na kadangi ne aš pati tą labdarą skirstau, tai negaliu ir pakomentuoti. Suvokimo neturėjimas irgi yra negalia - nu neduota supratimo, tai neduota - iš kur tu jo paimsi? o pašalpa jiems yra suprantamas ir lauktinas dalykas, kadangi dauguma jų tikrai tiki, kad patys tai nieko negali ir nesugebėtų.

bet mes vėl off-topinam
Atsakyti
QUOTE(Mili @ 2015 06 01, 11:35)
na bet tai daugiausia ką aš galiu padaryti, o kol neturiu saliamoniško sprendimo kaip išspręsti skurdo problemą Lietuvoje ar visam pasaulyje, tai bent jau nesispjaudau tulžim ant vargšų.

O ką turėčiau eiti ir pamokslauti jiems? o gal nusisukti, ignoruoti ir nereikalingus skudurus išmesti į konteinerį - lai netingi ir pasiknisa?


Tiesiog nereikia skatinti to skurdo filosofijos ir rasos lašelių pagalba, kad ta terpė dar labiau bujotų. Pagalba gali būti labai įvairiapusės formos. Bet kai geradariai dalina žuvis, o ne meškeres, tai gaunasi meškos paslauga ir degradavimo skatinimas. Degraduokit į sveikatą, taip ir toliau, o mes jums padėsime.

Pamokslauti? Jei nedirba, gyvena nešvaroje, apsileidę, daržų neužsodinę, tinginiai latrai, tai net labai verta pamokslauti. thumbup.gif Seksui jėgų ir energijos turi, daugiau niekam.
Atsakyti
Tai taip iš tingėjimo gali įtikėti, kad ir nuo sofos nesugebi atsikelti. Kaip subjektyvi sako, sexui ir vaikų darymui, tai energijos per akis, o trobą prasišluoti, rūbus prasiskalbi, daržovių pasisodinti - tai jau ne, čia jie visiškai neįgalūs thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Subjektyvi @ 2015 06 01, 10:45)
Tiesiog nereikia skatinti to skurdo filosofijos ir rasos lašelių pagalba, kad ta terpė dar labiau bujotų. Pagalba gali būti labai įvairiapusės formos. Bet kai geradariai dalina žuvis, o ne meškeres, tai gaunasi meškos paslauga ir degradavimo skatinimas. Degraduokit į sveikatą, taip ir toliau, o mes jums padėsime.

Pamokslauti? Jei nedirba, gyvena nešvaroje, apsileidę, daržų neužsodinę, tinginiai latrai, tai net labai verta pamokslauti. thumbup.gif Seksui jėgų ir energijos turi, daugiau niekam.

mano žiniomis, daiktus kuriuos aš vežu į seniūniją, dalina Vaikų dienos centro, Rajono Neįgaliųjų sąjungos ir Socialinės rizikos grupių dalyviams. Nuo tada kai seniūnija skirsto pašalpas, už bet kokią paramą visi privalo atidirbti viešuosius darbus - pati ne kartą pavežiau žmogelius, nes jie šiaip ir po 7 kilometrus pėdina į miestelį lapus sugrėbti, šluoti ar žiemą sniegą kasti. Pašalpų komisijoje dirba dvi mano draugės ir kuo puikiausiai žinau, kad lodoriauti ir parazituoti neleidžiama, jei yra silpnybė alkoholiui - paramos net pinigais negausi, tik sąskaitą maisto produktams parduotuvėje.

Nežinau kaip kitur, bet socialine rūpyba savo ,,kaime" esu patenkinta ir mielai prisidedu prie jos veiklos.
Atsakyti