QUOTE(Muse @ 2009 07 10, 08:43)
Rimtai??? Gali but nuo Rybomunyl??? O tai kaip gydyt? As tai jau ir paseli gerkles pasiruosus daryt, ir kraujo tyrimus.... kazkaip neparasyta ten, kad gali sukarsciuot????
Rimtai



O aukšta tempa? gerklė labai raudona? Gal mušt temp mums gerklei padeda Hexaspray

QUOTE(Muse @ 2009 07 10, 08:53)
Nakti tempa buvo 39, po vaistu dabar 37. Tai kad kaip tik ta gerkle nelabai raudona, tai nesu tikra ar tikrai gerkle, bet daugiau nelabai yra kam... Sugerem tas 4 dienas rybomunil ir va... Nu ziuresiu, kas cia toliau bus.
Tai manau nuo R sukilo


QUOTE(Muse @ 2009 07 10, 11:16)
Nulekem i Zolyno g., pridavem paseli, idomu kas isaugs. Po pietu dar padarysiu kraujo tyrima, kol kas tik purskala i gerkle purskiu, galvoju ta Umcalor pagirdyti. Siam momentui tempos nera, tai ziuresiu kaip toliau, po pietu bus.
o per kiek laiko išauga?
QUOTE(Avocetė @ 2009 07 10, 10:43)
o per kiek laiko išauga?
Pirmadieni per pietus atsakymas, iki tol sake jokiu antibiotiku ar pan. Bet dabar galvoju, ar nebus klaidingi rezultatai del rybomunilio, neisaugs ten kas. Kazkaip nepaminejau ten, kad geriam. Na, bus matyt.
Kol kas tempos nera...
Sunku pasakyt
jei bus koks uždegimas manau rodys, jei temperatūrą sukėlė R - pasėlis neturėtų ko nors rodyt. Čia mano tokia logika


mes rudenį pradėjom gert Ribomunyl. tai pastebėjau, kad tą savaitę kai girdydavau, visada apsirgdavo mano panelė. ir taip "sąžiningai" susirgdavo. finale net nepabaigėm kurso - mečiau šonan. sirgom paskui mažiau, bet manau tai ne dėl ribomunyl, o todėl, kad spjovėm šonan tradicinę mediciną ir persimetėm prie homeopatinių. fantastiškas poveikis

mes kai sergam pirmiausia gydomės tik homeopatiniais
bet jie sergamumo nemažina


QUOTE(Avocetė @ 2009 07 10, 14:18)
jie taip nenualina, kaip įprastiniai ar ypač antibai. ir vaikai tikrai stipresni tapo, būtent nuo tada kai ėmėm homeopatinius naudoti. bet čia ne apie tai tema


Kiekvienas organizmas reaguoja matyt savaip. mums iki bronchito niekada neprivedė
šiek tiek parausdavo tik gerklė

