Įkraunama...
Įkraunama...

weronos seimyna

jo cia as k1k2k3.nelabai jau didele tik 3420kg ir 52cm.Tik pilvas nerealus buvo.
Atsakyti
QUOTE (laiva @ 2004 02 05, 20:17)
a kodėl tau senai senai, o man visai nesenai g.gif laugh.gif laugh.gif

man 8menesiai atrodo labai labai senai... rolleyes.gif cia man toks tarpas dabar. biggrin.gif ir su Aidanu taip buvo...taip norejau prisimint kai leliukas buvo,kad net Dairiduka susiveikiau. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE (werona @ 2004 02 05, 20:29)
kitaip neisejo.Cia tetis biggrin.gif su Karoliu.--Resize_Images_Alt_Text--

labai originaliai nuotrauka ideta... biggrin.gif
Atsakyti
Oho, koks mamytes pilvuzas thumbup.gif Visai kaip mano kazkada buvo... tongue.gif O leliukas toks jau mazutelis, toks jau grazutelis... Net silpna darosi, ziurint 2.gif Ir vyresnelis thumbup.gif vaikinas. Linkejimai nuo mano mergynos wink.gif tongue.gif
Atsakyti
cia musu seimyna(vieno truksta)nufotkino akusere.Labai maloni buvo.Ne kaip atrodau,juk po gimgymo. biggrin.gif rolleyes.gif --Resize_Images_Alt_Text--
Atsakyti
QUOTE (werona @ 2004 02 06, 14:59)
cia musu seimyna(vieno truksta)nufotkino akusere.Labai maloni buvo.Ne kaip atrodau,juk po gimgymo. biggrin.gif  rolleyes.gif --Resize_Images_Alt_Text--

Kaip tai "ne kaip"?! Atrodai kaip ir reikia! Tikrai graziai mamyte atrodo, juk toki diiidddeli darba atlikai wink.gif.

Linkejimai visai seimai nuo Viksrelio seimos clap.gif
Atsakyti
QUOTE (werona @ 2004 02 06, 15:59)
cia musu seimyna(vieno truksta)nufotkino akusere.Labai maloni buvo.Ne kaip atrodau,juk po gimgymo. biggrin.gif rolleyes.gif --Resize_Images_Alt_Text--

Net labai labi graziai atrodai thumbup.gif
Sveikinimai smagiai seimynelei bis.gif
Atsakyti
Aciu jums labai. clap.gif
Atsakyti
Visi labai geazus, o ten kur po gimdymo, tai atrodai nuostabiai, po tokio darbo visos moterys buna labai grazios clap_1.gif
Atsakyti
QUOTE (werona @ 2004 02 06, 14:59)
cia musu seimyna(vieno truksta)nufotkino akusere.Labai maloni buvo.Ne kaip atrodau,juk po gimgymo. biggrin.gif  rolleyes.gif --Resize_Images_Alt_Text--

Atrodai puikiai, tėvelis atrodo labiau pabalęs po gimdymo nei mamytė rolleyes.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Su gimino diena Karoliukai
Atsakyti
QUOTE (werona @ 2004 02 05, 18:31)
cia as kai liko kelios dienos iki gimdymo--Resize_Images_Alt_Text--
cia mano sunus Karolis 3 metuku--Resize_Images_Alt_Text--
laukite tesinio biggrin.gif

Sveikiname Karoliuka su tortadieniu happybday.gif
heart.gif heart.gif heart.gif heart.gif heart.gif
Atsakyti