Įkraunama...
Įkraunama...

Baltmė (Vitiligo)

na o dar viena klausimeli turiu, o ar gali soliariumas itakoti baltme?nekalbant apie tai,kad rudesne oda isryskina baltas demes. konkreciai ar turi itakos demiu plitimui, didejimui, ryskejimui ir panasiai? nes kazkodel turiu toki itarima kad gali soliariumas bloginti situacija g.gif
Atsakyti
QUOTE(etamo21 @ 2009 11 17, 00:49)
na o dar viena klausimeli turiu, o ar gali soliariumas itakoti baltme?nekalbant apie tai,kad rudesne oda isryskina baltas demes. konkreciai ar turi itakos demiu plitimui, didejimui, ryskejimui ir panasiai? nes kazkodel turiu toki itarima kad gali soliariumas bloginti situacija  g.gif

teoriškai gali, praktiškai irgi. tačiau kiekvienam skirtingai.
Atsakyti
QUOTE(WildCat @ 2009 11 17, 02:14)
teoriškai gali, praktiškai irgi. tačiau kiekvienam skirtingai.


pradejau dazniau degintis, rodos plinta tos demeles i virsu, kaip anksciau budavo tik blauzdos, siek tiek slaunys, dabar jau siekia papilve.kokia iseitis?
geriu ir bio karotina,gi lyg kaip tik skatina melanino susidaryma, issaukia idegi, o cia-balteja
Atsakyti
Labukas 4u.gif .Pries kelias dienas lankiausi pas gyd.Variakojiene is birzu.Jos tel.radau siame forume.Prirase kruva vaistuku,nenaudoti citrinu ir visko kas balina oda.Neprarandu vilties isgyti smile.gif nors Kauno klinikose pasake NEISGYDOMA.Bet as jau viena karta buvau pasveikusi,kai gyvenau Ispanijoje,tada nebuvo labai isplite:demes ant juosmens,koju ir ant akies voko uzsitrauke.Dabar pasigimdziau antra vaikeli ir vel atsinaujino demes tik kur kas daugiau ir plinta l.greitai verysad.gif .Kaip seksis gydytis parasysiu ir jums mirksiukas.gif Iki...
Atsakyti
QUOTE(sielio @ 2009 11 23, 12:31)
Labukas  4u.gif .Pries kelias dienas lankiausi pas gyd.Variakojiene is birzu.Jos tel.radau siame forume.Prirase kruva vaistuku,nenaudoti citrinu ir visko kas balina oda.Neprarandu vilties isgyti  smile.gif nors Kauno klinikose pasake NEISGYDOMA.Bet as jau viena karta buvau pasveikusi,kai gyvenau Ispanijoje,tada nebuvo labai isplite:demes ant juosmens,koju ir ant akies voko uzsitrauke.Dabar pasigimdziau antra vaikeli ir vel atsinaujino demes tik kur kas daugiau ir plinta l.greitai  verysad.gif .Kaip seksis gydytis parasysiu ir jums  mirksiukas.gif Iki...


Tai gydymą paskyrė tik vaistais visokiais? nes kažkuri mergaitė čia buvo rašius kad jai buvo paskirti vaistai, bet turėjo ir saulėj kasdien būti...
Atsakyti
QUOTE(katckyte @ 2009 11 23, 11:35)
Tai gydymą paskyrė tik vaistais visokiais? nes kažkuri mergaitė čia buvo rašius kad jai buvo paskirti vaistai, bet turėjo ir saulėj kasdien būti...

Taip ir soliariumas pora kartu i savaite,o vasara kuo daugiau saulutes smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sielio @ 2009 11 23, 14:36)
Taip ir soliariumas pora kartu i savaite,o vasara kuo daugiau saulutes  smile.gif


net pradziuginot su tokiom ziniom. tai soliariumas skaitosi kaip tik pliusas, ne minusas? papasakokit mergaites kaip cia ka daryti, kojos neduok dieve kaip baisiai atrodo, plemiukais.o pasideginti megstu, tai dar labiau matosi. neviltis jau schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(etamo21 @ 2009 11 23, 16:11)
net pradziuginot su tokiom ziniom. tai soliariumas skaitosi kaip tik pliusas, ne minusas? papasakokit mergaites kaip cia ka daryti, kojos neduok dieve kaip baisiai atrodo, plemiukais.o pasideginti megstu, tai dar labiau matosi. neviltis jau  schmoll.gif

Man israse cutivate krema,o jis gydo tik veikiamas uvb spinduliu.Baltos demeles turetu parausti ir tas paraudimas islieka.Veliau atsiranda rudi taskeliai,atsistato pigmentas.Sakau tik teoriskai nes dar vaistuku nenusipirkau,bet butinai parasysiu kaip sekasi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sielio @ 2009 11 23, 18:19)
Man israse cutivate krema,o jis gydo tik veikiamas uvb spinduliu.Baltos demeles turetu parausti ir tas paraudimas islieka.Veliau atsiranda rudi taskeliai,atsistato pigmentas.Sakau tik teoriskai nes dar vaistuku nenusipirkau,bet butinai parasysiu kaip sekasi  smile.gif


o krema reikia tepti tik ant tu baltu demiu?kogero jis ir brangus? g.gif
p.s. nepamirsk parasyti atsiliepimu smile.gif
dar papildau - Cutivate , aprasytas sis vaistas ir kaip matau kaina vos virsija 20lt. Tik va idomu atsiliepimai apie ji, kaip tepti, kiek laiko ir t.t.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo etamo21: 23 lapkričio 2009 - 17:34
QUOTE(etamo21 @ 2009 11 23, 17:26)
Tik va idomu atsiliepimai apie ji, kaip tepti, kiek laiko ir t.t.

Tepti tik baltmes pazeistas vietas 1-2 kartus dienoje.Salutinio poveikio nezinau.As asmeniskai savigyda neuzsiimciau,bet cia tik mano nuomone mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sielio @ 2009 11 23, 18:19)
Man israse cutivate krema,o jis gydo tik veikiamas uvb spinduliu.Baltos demeles turetu parausti ir tas paraudimas islieka.Veliau atsiranda rudi taskeliai,atsistato pigmentas.Sakau tik teoriskai nes dar vaistuku nenusipirkau,bet butinai parasysiu kaip sekasi  smile.gif



Tas cutivate ne kartą jau buvo minėtas šioje temoje, bet kas įdomiausia, kad jis nėra skirtas būtent baltmės gydymui...

Minėjote, kad krūvą vaistų prirašė... Tai ne vien šitą kremą, kažką dar? Ir kokius dar davė patarimus be citrinų nevalgymo? Keistai čia su tom citrinom man pasirodė, bet kas žino...
Atsakyti
QUOTE(Lapkritine @ 2009 12 07, 13:51)
Tas cutivate ne kartą jau buvo minėtas šioje temoje, bet kas įdomiausia, kad jis nėra skirtas būtent baltmės gydymui...

Minėjote, kad krūvą vaistų prirašė... Tai ne vien šitą kremą, kažką dar? Ir kokius dar davė patarimus be citrinų nevalgymo? Keistai čia su tom citrinom man pasirodė, bet kas žino...

citrinu negalima? blink.gif
Atsakyti