Įkraunama...
Įkraunama...

Karoliniškių gimnazija

Mielos mamos,
noriu jus informuoti, kas šiais metais, t.y. 2005 bus priimami penktokai į Karoliniškių ginmaziją. Skubekite užpidyti prašymus
Atsakyti
Gal galite pasakyti konkrečiau, kurioje vietoje Karoliniškėse yra toji Gimnazija. Kokie jos privalumai, lyginant su kitomis mokyklomis. Siuo metu vaikai lanko Spindulio pagrindine mokykla, bet kuo toliau, tuo labiau as ja esu nepatenkinta. Vis dazniau girdziu, jog mokytojai nesusitvarko su mokiniais. Niekas jau nesirupina mokslu.
Atsakyti
deja, kreipiausi, nepriima penktoku, tik nuo 8 klases sad.gif
Norejau savo sunu leist, nes pati baigiau sita mokykla, dabar teks po pagrindines bandyt i ja istot.
Atsakyti
Aš baigiau šitą mokyklą, hm g.gif prieš 4 metus..... Visi iš Spindulio pas mus atėję "normalūs". Šiaip lyg ir nebloga mokykla. Na, gal ir ne stebuklas mirksiukas.gif , Bet nieko. Labai nuo mokytojų viskas priklauso.
Atsakyti
aš šia mokyklą baigiau prieš 5 metus, humanitarinę pakraipą-esu labai patenkinta mirksiukas.gif prieš 2 metus ją baigė mano brolis- realinę pakraipą. Abu įstojom į VU ir esam patenkinti ax.gif
Atsakyti
O aš baigiau dar 41-ąją vidurinę prieš 18-a metelių,o dabar dukra kopia mokslus jau Karoliniškių gimnazijoje. Žurnale buvo visų Lietuvos vidurinių mokyklų ir gimnazijų reitingai, tai ši iš 502 Lietuvos mokyklų 31-oje vietoje.
Atsakyti
Mano sūnus devintokas ir lanko Ryto vidurinę mokyklą.Mes galvojome ką daryti toliau,tačiau neapsisprendėme pervesti į Karolininškių gimnaziją,nes ne kokius atsiliepimus apie ją išgirdome verysad.gif
Atsakyti
mano sunus lanko sia gimnazija, labai rimtai svarstome nuo rudens keisti mokykla, nebepatinka man visiskai ta mokykla, nusivyliau labai stipriai, gal nelabai pasiseke su mokytojais, nezinau, sunku suprast, kai ne man i pamokas eiti reikia, bet manau, kad mokyklos geras vardas yra truputi papustas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Monaving @ 2007 03 01, 18:39)
mano sunus lanko sia gimnazija, labai rimtai svarstome nuo rudens keisti mokykla, nebepatinka man visiskai ta mokykla, nusivyliau labai stipriai, gal nelabai pasiseke su mokytojais, nezinau, sunku suprast, kai ne man i pamokas eiti reikia, bet manau, kad mokyklos geras vardas yra truputi papustas smile.gif


Įdomu , ką blogo įžvelgiate šioje gimnazijoje ? 4u.gif
Atsakyti
Sveikutės, panelės smile.gif Aš saviškę norėčiau leisti kitąmet į šitą mokyklą, tik dar nenusprendėm, gal į Žvėryno ar Gabijos gimnaziją geriau ax.gif ką jus patartumėt? Kaip kolektyvas mokytojų ? Visa tvarka apskritai mokykloje ? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Judditta @ 2007 10 15, 19:22)
Sveikutės, panelės  smile.gif   Aš saviškę norėčiau leisti kitąmet į šitą mokyklą, tik dar nenusprendėm, gal į Žvėryno ar Gabijos gimnaziją geriau   ax.gif  ką jus patartumėt? Kaip kolektyvas mokytojų ? Visa tvarka apskritai mokykloje ?  ax.gif



Mano dukra mokos šioje mokykloje,I-oje klasėje.Žvėryno,kiek teko girdėti,mokytis ir sunkiau.Mokytojų kolektyvas neblogas,mokytojai tikrai geri,žinoma,yra ir nekokių,čia jau kaip pasiseks.Mokykloje ,kaip dukra sakė,mokslo metų pradžioje buvo balaganas,nes išėjo viena iš gerai tvarką palaikiusių pavaduotojų.Tačiau dabar viskas kaip ir sustojo į savo vietas.Pati mokykla tvarkinga,beveik visose klasėse suolai nauji,lentos naujesnės,baigia sutvarkyt modernesnes lentas,kurios dirba projektorių pagalba.Į mokyklą tikrai yra investuojama.Tai tiek.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tiramisu: 09 gruodžio 2007 - 01:40
Tverką turi palaikyti valytojos, o pavaduotojai rūpintis ugdymu tongue.gif
Atsakyti