Įkraunama...
Įkraunama...

Uždegimai nėštumo metu

QUOTE(ingoo @ 2012 06 15, 06:27)
. Beje, ir aš pradedu pastebėti, kad užvalgius daugiau saldumynų pienligė suaktyvėja.


Aš esu skaičius,kad saldumynai uždegimo atsiradimą tikrai įtakoja ir kad gydymo metu draudžia juos vartoti, bet mano gydytoja apie tai man nieko nesakė g.gif
Atsakyti
Ar kas susiduret su kito pobudzio maksties uzdegimais? Ne pienlige turiu omeny. Pas mane aptiko daug leukocitu, ir taip sutapo kad ir pastojau tuo metu. Israsytus antibiotikus teko padeti i sona. Gydytoja sako kad nieko negalim daryti. Neramu kazkaip.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo A sol': 05 liepos 2012 - 19:32
QUOTE(A sol' @ 2012 07 05, 19:32)
Ar kas susiduret su kito pobudzio maksties uzdegimais? Ne pienlige turiu omeny. Pas mane aptiko daug leukocitu, ir taip sutapo kad ir pastojau tuo metu. Israsytus antibiotikus teko padeti i sona. Gydytoja sako kad nieko negalim daryti. Neramu kazkaip.


tai gal tau kokia bakterinė vaginozė?. Panašūs simptomai kaip ir pienligės, tik sukėlėjas kitas - bakterijos. jeigu gydytoja vaistų nenori skirti, ieškokit priemonių makšties floros stiprinimui, pavyzdžiui, ovulių su laktobakterijų lizatais. pasižiūrėsiu, ką man buvo gydytoja paskutinio nėštumo metu rekomendavus
Atsakyti
QUOTE(alisiukas @ 2012 07 10, 09:33)
tai gal tau kokia bakterinė vaginozė?. Panašūs simptomai kaip ir pienligės, tik sukėlėjas kitas - bakterijos. jeigu gydytoja vaistų nenori skirti, ieškokit priemonių makšties floros stiprinimui, pavyzdžiui, ovulių su laktobakterijų lizatais. pasižiūrėsiu, ką man buvo gydytoja paskutinio nėštumo metu rekomendavus

Velniai zino, ji tik pasake kad uzdegimas, jokiu pavadinimu. Bet kad as simptomu jokiu is viso nejauciu. Jei profilaktiskai nubutu tepinelio eme, tai ir nezinociau...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo A sol': 10 liepos 2012 - 13:49
QUOTE(A sol' @ 2012 07 10, 13:48)
Velniai zino, ji tik pasake kad uzdegimas, jokiu pavadinimu. Bet kad as simptomu jokiu is viso nejauciu. Jei profilaktiskai nubutu tepinelio eme, tai ir nezinociau...

Ir man tas pats, uzdegimas su daug leukocitu, bet mano gydytojas paskyre man polygynax'o . Jo nuomone, jei negydysi tos problemos, tai bacila gali kilti auksciau ir padaryti savo bloga darba.
As taip pat nejauciu jokiu simptomu visiskai, tik tepinelis parodo, kad kazkas negerai.
Atsakyti
sveikos mamytes .
noreciau,kad pasidalintumet savo patirtimi del bakterines vaginozes nestumo metu.gal kuriai teko gydytis sia liga butent nestumo metu.nesenai man ja atrado,tiksliau pirma karta kai nuejau,padare tepineli iskart paziurejo per mikroskopa,gydytoja sako itariu kad bakterine vaginoze,bet kad butu tiksliau siusiu i labaratorija,po sav.gaunu atsakyma,kad mano rezutatai geri!!!vel ejau,sakau negali buti,nes blogas kvapas niekur nedingo ir ji man tikrai yra.tada israse anibiotiku,isgeriau 7d.kursa,bet po menesio jauciu kad ji ve man sugryzo .siuo metu esu 3 trimestre kiek domejaus vaistu vartot jau nebegaliu.gyvenu uk,kreipiaus pas gydytoja,paprasiau kad vel skirtu gydyma,bet ji tik paeme tepineli ir imdama man pareiske kad jokio blogo kvapo neuzuodzia,sako prauskis dazniau !!!pasijutau kaip nezinau kaip kas,kazkokia valkata kuri nemate vandens jau nzn kiek laiko .db turiu laukti sav.laiko kol grys atsakymas su mano tepineliu.lb bijau pasekmiu jei manes negydys toliau,nenoriu prieslaikinio gimdymo ar dar kokiu baisesniu pasekmiu..gal kuri mamyte atsilieps
Atsakyti
aš kaip pastojau taip ant vaistų ir žvakučių. Kaip ir jums kvapo nėra, tiesiog išskyros, tai mane nuo pienligės gydo, tik nesiseka išgyt. Ir antibiotikus - žvakutes ir žvakutes nuo candidos išrašo.
Aną kartą paklausiau gal vyras gali užnešt, tai išrašė ir jam tabletę, vieną, nuo pienligės. Bet prieš nėštumą mes abu gydėmės vieną ligą. Išgijus pastojau. Vyras po to dar gydės, tai be gumyčių schmoll.gif
Aš savo gine pasitikiu, nemanau, kad rašytų vaistus, jei kenktų man ar vaikui schmoll.gif
Atsakyti
Sveikos,

gal kas šiuo metu vartojate nuo uždegimo Polygynax?
Atsakyti
QUOTE(Vinipoo @ 2013 06 22, 23:07)
Sveikos,

gal kas šiuo metu vartojate nuo uždegimo Polygynax?

aš naudojau, nuo pienligės. Jokio poveikio. Nors man nei vienos neišgydo, tik apgydo/apmažina
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2013 06 25, 09:09)
aš naudojau, nuo pienligės. Jokio poveikio. Nors man nei vienos neišgydo, tik apgydo/apmažina

vakar buvo penkta diena kaip naudojau, tai man gal visai ir padėjo. Jausmas, kad uždegimas traukiasi po truputį. Tik labai nenorėjau vartoti jų, baisu kažkaip, pati pradžia, o aš jau su antibiotikais gydytis turiu...
Atsakyti
Merginos, gal kuri žino, kada galima pradėti mylėtis s partneriu po pienligės gydymo? blush2.gif Mano nėštumas - jau 12ta savaitė, pavartojus ecocilis žvakučių, lyg ir viskas praėjo, neperšti, neniežti, išskyros normalios. smile.gif O hormonai vis primena apie poreikius, smileysex.gif bet pas gydytoją paklausti šiuo metu neturiu alimybės g.gif
Atsakyti
QUOTE(kalbancioji @ 2013 11 22, 12:28)
Merginos, gal kuri žino, kada galima pradėti mylėtis s partneriu po pienligės gydymo?  blush2.gif Mano nėštumas - jau 12ta savaitė, pavartojus ecocilis žvakučių, lyg ir viskas praėjo, neperšti, neniežti, išskyros normalios.  smile.gif O hormonai vis primena apie poreikius,  smileysex.gif  bet pas gydytoją paklausti šiuo metu neturiu alimybės    g.gif

Jei žvakutes sunaudojot, tai galit. Informacinį lapelį dar pabandykite paskaityti. Turėtų rašyti.

Nerašo biggrin.gif čia tik gerosios bakterijos, todėl drąsiai galit vienas kitą mylėt smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vitulka: 22 lapkričio 2013 - 14:10