Įkraunama...
Įkraunama...

Rėminimas

Jei kam bus naudinga - jau seniai reminuosi visokius darbelius Getijoj, Sevcenkos g. - labai maloniai aptarnauja, pasiulo kaip reminti ir remeliu laaabai daug, o ir kainos visai nieko biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos

O gal yra tokiu,kurios pacios reminat g.gif butu idomu pamatyt kokiu variantu ar nuorodu kaip pasidaryt remelius,nes musu mieste neremina verysad.gif Aciu.
Atsakyti
o as mazeikiuose uz reminima su pasportu,remu,matiniu stiklu sumokejau 80lt.... doh.gif paveikslo dydis ilgis 50 plotis 30cm.nebeisiu daugiau reminti schmoll.gif dar kazin kokia kokybe bus kai pasiimsiu g.gif
Atsakyti
Esu is Druskininku, noreciau visoms auksarankems, kurioms reiktu ireminti savo grazius darbelius kreiptis pas Deivyda Sinkeviciu. Meninka ir dailininka, kuris uzsiima ir reminimu. Visada pataria, parenka paspartus tinkamus, remelius. padaro nuolaidele;)
Dabar persikele i Vieciunus, i pastata, kuriame yra savivaldybe ir pastas. isikure buvusios vaistines patalpose.
rekomenduoju nuosirdziai visoms;)
Atsakyti
Sveikos smile.gif paziurekit mergaites, akcija! smile.gif manau verta pirkti kaunietems http://beta.lt/kauna...isoje-lietuvoje
Atsakyti
Vilnietems irgi nemokamas pristatymas mirksiukas.gif As va norejau pasiklausti, ar kas nors esat pas juos remine, tuose remai.lt? Idomu, kaip ten kainos - taip sakant, ar vertas tas kuponas, ar vis tiek daug sumoket teks smile.gif
Atsakyti
taip vilnietiems siuntimas nemokamai wink.gif
Atsakyti
Pasidalinsiu ir as savo patirtimi. Pas mus, Pasvalyje arba foto atelje arba maximoj remelius galima isigyti, tuos tokius jau grazesnius. Bet va yra vienoj parduotuvej kur priima uzsakymus remeliams, tai ir dizainas koks nori ir dydis. Tik tiek kad remeliai yra naturalaus medzio. Va cia kaip atrodo remelis.

http://i269.photobuc...87/DSCF6434.jpg

Matmenys 24x18 - 9 lt, stikla isreze - 1,6lt, o kartonas ir vinukai namie rasti smile.gif tai manau kaip tokie remeliai, tai tikrai nebrangiai smile.gif o jei dar mokate pasidaryti dekupaza... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(diudas @ 2010 07 19, 16:04)
Aišku, kad galima, aš visus savo paveikslus pati įsirėminu, rėminimo salone užsisakau pasportą ir rėmelius be rėminimo paslaugų

O rėminimo kaina tikrai nedidelė. Ir padaro tikrai gerai.

QUOTE(medlink @ 2010 07 19, 16:26)
Galvoju, gal kas buvot tam naujam rėminimo centre BIG'e? gal reiks uždėgti pasižiūrėti ten...

Mačiau tik ten rėmintą darbelį. Įspūdinga, nes apvaliai paspartas išpjautas. Ir šiaip tvarkingai padarytas.

Aš rėminu jau 3 metai čia. Dar neteko nusivilti. Kainos-kokybės-aptarnavimo santykis - thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos,norejau paklausti gal kuri zinote ar yra kur galima butu isiremint Kedainiuose? Neseniai cia gyvenu tai nzn ax.gif
Atsakyti
sveikos 4u.gif rekomenduokit koki pigiausia, bet neprasciausia reminimo salona kaune. smile.gif kad butu zmoniskos kainos ir kokybes santykis geras. Reikia man reminti dideli formata: ilgis 150cm o plotis 70-80cm. Remelis nestoras, 4cm gal kokie, stiklo mandro nereikia. g.gif

Lauksiu rekomendaciju! bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(booonbon @ 2012 02 23, 20:54)
sveikos  4u.gif rekomenduokit koki pigiausia, bet neprasciausia reminimo salona kaune. smile.gif kad butu zmoniskos kainos ir kokybes santykis geras. Reikia man reminti dideli formata: ilgis 150cm o plotis 70-80cm. Remelis nestoras, 4cm gal kokie, stiklo mandro nereikia.  g.gif

Lauksiu rekomendaciju! bigsmile.gif

Atsakyti