Įkraunama...
Įkraunama...

Abrazija

cia renkames visos patyrusios abrazija
Papildyta:
nepykit, pamaciau, kad tema jau uzbaigta, tai atidariau nauja, tai darau pirma karta, tad nepykite.
Atsakyti
Indrute ačiū už naują temelę.
O ar ilgai jums tepliojo po abrazijos?
Atsakyti
QUOTE(wioletukas @ 2008 03 04, 00:03)
Indrute ačiū už naują temelę.
O ar ilgai jums tepliojo po abrazijos?


ner uz ka grazios temeles dar nemoku sukurti blush2.gif , bet galvojau nores merginos pasisneketi sia tema.
o tepliojo man gal keleta dieneliu, bet matai gal tai ir nuo nestumo dydzio priklauso ir visa kita, mano nestumas buvo 7 savaiciu kai dare abrazija doh.gif
galetu ir kitos merginos pasisakyti.o tau teplioja ilgai??as kiek zinau man daktaras sake neissigasti jei teplios.
Atsakyti
QUOTE(wioletukas @ 2008 03 03, 23:03)
Indrute ačiū už naują temelę.
O ar ilgai jums tepliojo po abrazijos?


Man tai tepliojo ir pakraujavo 14 dienu po abrazijos, bet tai nebuvo istisai, su petraukom, bet grynai dvi savaites, o poto ne laselio, o menesines prasidejo kazkur po 1.5 men, bet gydytoja sake, cia todel, kad tepliojo tiek laiko ir del to kad pas mane dvirage gimda. o siaip girdejau, labai ivairiai buna.

Labiausiai mane neramino ir neramina mano kiausides, mat tai viena, tai kita vis duoda apie save zinoti ir nzn ar tai normalu.

Ir dar matyt hormonai normaliai nesusibalansave, man norisi s... ne taip kaip anksciau sad.gif
Atsakyti
siandien lygiai savaite po abrazijos, tepliojimas baigesi. Vakar dar vos vos, o snd jau nera. Laukiu nesulaukiu kada atsigausiu ir pradesim planuoti 2.gif
O ar jus geret vaistus po abrazijos? Man israse antibiotiku, kad infekcija neisimestu. O as nelabai megstu tu vaistu, bet ka jau darysi. Idomu kaip kitoms...?
Atsakyti
Na man 4 dienos po brazijos ir šiandien vėl pasirodė šviežio kraujo pėdsakai rytoj einu pas gine.
O vaistukų tai man jokių neišrašė.
Aš irgi laukiu kol praeis tie pusė metų ir galėsim planuot 2.gif
Atsakyti
QUOTE(Simbaa @ 2008 03 04, 23:41)
siandien lygiai savaite po abrazijos,  tepliojimas baigesi. Vakar dar vos vos, o snd jau nera. Laukiu nesulaukiu kada atsigausiu ir pradesim planuoti 2.gif
O ar jus geret vaistus po abrazijos? Man israse antibiotiku, kad infekcija neisimestu. O as nelabai megstu tu vaistu, bet ka jau darysi. Idomu kaip kitoms...?


man liepe 5 dienas antibiotikus gerti. siaip tai as kaip tik tuo metu dar ir buvau sloga bei kosuli pasigavus, tai siaip ar taip antibiotiku reikejo, bet manau, kad daugumai duoda gerti antibiotikus, ypac kai pirma karta abrazija daro.

beje, kaip del sporto, kada galima pradeti sportuoti po abrazijos? man dare abrazija sausio pradzioje, o dabar jau pora savaiciu vaikstau sportuoti, bet kaip ir minejau kiausides neramina, tai nzn gal sportuoti negalima
Papildyta:
ir beje kaip su tyrimais, ar jums rode tyrimu rezultatus? nes man sake, jog sius i klinika, bet privacioje klinikoje, ten kur lankaiusi nieko negavo sad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laikozona: 05 kovo 2008 - 08:50
Kiek žinau man buvo atliktas histologinis tyrimas, bet dar rezultatų nėra, žadėjo kad bus penktadienį.
Atsakyti
Po abrazijos jau 1,5 mėnesiuko praėjo. Man kažkaip vaistų jokių nebuvo išrašę. Mėnesinių dar nesulaukiu schmoll.gif, bet gine sakė nieko baisaus laukti toliau. Beje mano kiaušidės irgi labai aktyviai reiškėsi. Bet ir dėl to ginė mane ramino - sakė normalu. Kas dėl sporto - tai man irgi labai aktualu buvo, kada normaliai galėsiu sportuoti unsure.gif . Tai požiūris į šį mano norą buvo labai skirtingas. Atlikęs abraziją gydytojas prisakė griežtai kokius tris mėnesius susilaikyti nuo bet kokių vandens procedūrų (baseinų, sūkurinių vonių ir pan.) ir tik po mėnesinių pradėti fizinius krūvius. Tačiau mano ginė leido po truputėlį sportuoti jau po dviejų savaičių. Tiesiog pasakė, kad stebėti save pačiai. Jeigu po sporto viskas gerai - tada valio. Jeigu pvz. pateplioja ar pilva maudžia..tada per anksti dar.
Šiaip visoms linkiu kuo greičiau atgauti pusiausvyrą tiek fizinę, tiek psichologinę.. 4u.gif Reikia tikėti, kad visos mūsų viltys būtinai išsipildys.. rolleyes.gif
Papildyta:
Dar dėl patalogo anatomų tyrimų po abrazijos...Aš tikrai tikėjausi daugiau. Gavau vos eilutę lape: placenta su nekrozės židiniais ... verysad.gif verysad.gif nežinau kaip tas priežastis surasti...ir ar reikia jų ieškoti..
Atsakyti
o man kas keisciausia, kai paklausiau kada galeciau rezultatus gauti, pasake, kad rezultatai i rankas neduodami, o siunciami i gydymo istaiga. bet gydymo istaiga taip mano rezultatu ir negavo, tai nesuprantu kas cia per zaidimai
Atsakyti
nepatikesit, nusprendziau nuvaziuot i gimdymo namus ir pasiimti tyrimo rezultatus, o praejo beveik 2 menesiai. tai ta sesele tipo nustebus, kad as tik dabar sumasciau, o as jai ir sakau, kad man gydytoja sake, jog i poliklinika tyrimus siuncia ir i rankas neduoda. tai ta ziuri i mane ir sako, ta gydytoja negalejo taip sakyti, nes jau 20 metu kaip niekas niekur nuieko nesiuncia. Buvau sokiruota!!! Kas cia ka nori apgauti ir kodel??? Beje gavau israsa, bet ten labai trumpas ir teparasyta "iNtrauterininis nestumas iki 6 sav", tai kaip suprast??? gal kas zino ;(
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laikozona: 06 kovo 2008 - 11:37
Geras. Aš šiaip po savaitės (po abrazijos) pasiėmiau rezultatus. Tai irgi sesele nelabai patenkinta buvo, kad atvažiavau jų ieškoti.
Nuvešk išrašą savo ginei- ji tau turėtų paaiškinti.
Atsakyti