Įkraunama...
Įkraunama...

Abrazija

QUOTE(chruste @ 2008 03 06, 14:20)
Geras. Aš šiaip po savaitės (po abrazijos) pasiėmiau rezultatus.  Tai irgi sesele nelabai patenkinta buvo, kad atvažiavau jų ieškoti.
Nuvešk išrašą savo ginei- ji tau turėtų paaiškinti.



jau turbut zinau, cia tipo tiesiog nestumas iki 6 savaiciu, o turetu buti 6 ar net 7 savaites, bet as nesuprantu, kam man ta gydytoja sake, kad rezultatu neduoda zmonems i rankas, kas cia do sposai?
Atsakyti
Ką tik iš ginės...Pažiūrėjo echoskopu po abrazijos pirmą kartą..Rado cistų g.gif verysad.gif, kurios neleidžia susirgti. Ar kam taip buvo?
Atsakyti
man tai is vis jokiu rezultatu nepasake po abrazijos g.gif , toliau tik po pirmuju mmm nuejau pas giniu, padare echo, viskas ten gerai, pirmosios mm man suvelavo tik 2 dienas, tolaiu visos reguliariai t.y. 28 d. bet po abrazijos man sutriko hormonai, naktim [prabusdavau slapia slapia, tai israse nakvisu kapsuliu pagerti, manau jos siek tiek padejo, bet as turiu savo nuomone, nutrukes nestumas - palieka daug randu.
Del cistu esu girdejusi, kad atsiranda, o ka gine i tai????
Atsakyti
QUOTE(chruste @ 2008 03 06, 17:25)
Ką tik iš ginės...Pažiūrėjo echoskopu po abrazijos pirmą kartą..Rado cistų  g.gif  verysad.gif, kurios neleidžia susirgti. Ar kam taip buvo?


man tai irgi su echo ziurejo, bet saki, kad kiausides neatsigavusios dar, o ka tai reiskia tai ne nzn, tiesiog ir sake, kad jos man skauda del to, kad bando dirbti, o menesines kol kas vienos buvo, tai nzn kaip su kitom ar reguliarios bus ar ne. bet randu tai palieka ir moraliniu ir siaip manau kad fizikai dar irgi neatsigavau, nes kazkos pastovus kiausidziu maudimas ir tiesa pasakius jokio noro myletis:(
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laikozona: 06 kovo 2008 - 16:47
QUOTE(Laikozona @ 2008 03 06, 18:45)
man tai irgi su echo ziurejo, bet saki, kad kiausides neatsigavusios dar, o ka tai reiskia tai ne nzn, tiesiog ir sake, kad jos man skauda del to, kad bando dirbti, o menesines kol kas vienos buvo, tai nzn kaip su kitom ar reguliarios bus ar ne. bet randu tai palieka ir moraliniu ir siaip manau kad fizikai dar irgi neatsigavau, nes kazkos pastovus kiausidziu maudimas ir tiesa pasakius jokio noro myletis:(



del mylejimosi, tai faktas man skaityk abrazija daryta 2007 11 21 d. bet noro zinok sunkiai randu doh.gif kazkokia ryskiai nesamone, visiskai isbalansuoti organizmai
Atsakyti
QUOTE(*Indrute* @ 2008 03 06, 17:51)
del mylejimosi, tai faktas man skaityk abrazija daryta 2007 11 21 d. bet noro zinok sunkiai randu doh.gif  kazkokia ryskiai nesamone, visiskai isbalansuoti organizmai


aga, bet vyrams tas dalykas nesuprantamas sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Laikozona @ 2008 03 06, 19:05)
aga, bet vyrams tas dalykas nesuprantamas sad.gif

gal zinok supranta, tik nemoka parodyti, maniski pergyveno labai, o dabar jauciu spaudima, kad laikas vel pradeti nauja etapa, tik siuo metu turiu toki geri kaip sinusitas ir vartoji antibiotikus, tad teks nukelti visa tai dar 2-3 men doh.gif
na bet stiprios visos esam ir manau isgyvensim ane 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*Indrute* @ 2008 03 06, 16:40)
man tai is vis jokiu rezultatu nepasake po abrazijos g.gif , toliau tik po pirmuju mmm nuejau pas giniu, padare echo, viskas ten gerai, pirmosios mm man suvelavo tik 2 dienas, tolaiu visos reguliariai t.y. 28 d. bet po abrazijos man sutriko hormonai, naktim [prabusdavau slapia slapia, tai israse nakvisu kapsuliu pagerti, manau jos siek tiek padejo, bet as turiu savo nuomone, nutrukes nestumas - palieka daug randu.
Del cistu esu girdejusi, kad atsiranda, o ka gine i tai????


Dėl cistų tai sako funkcinės gražios..- tipo ne blogos. Turi išsivalyti.. Manęs tiktai visai neguodžia doh.gif .
Atsakyti
QUOTE(*Indrute* @ 2008 03 06, 18:08)
gal zinok supranta, tik nemoka parodyti, maniski pergyveno labai, o dabar jauciu spaudima, kad laikas vel pradeti nauja etapa, tik siuo metu turiu toki geri kaip sinusitas ir vartoji antibiotikus, tad teks nukelti visa tai dar 2-3 men doh.gif
na bet stiprios visos esam ir manau isgyvensim ane 4u.gif


ojei, uzjauciu del sinusito. man tai gine israse kruva vitaminu, sake reikia stiprinti organizma, tai dabar 3 menesius gersiu ir jei viskas ok, sake galesiu jau vel meginti, bet labai jau del kiausidziu pergyvenu, kad jos taip ilgai nesusitvarko. niekaip negaliu sutaikyti su tuo, kad netekau savo aukselio, siaip tai labai neilgai juo tepasidziaugiau, nes velai suzinojau , kad nestuke.gif o tada zek ir ...
Atsakyti
QUOTE(Laikozona @ 2008 03 06, 17:17)
ojei, uzjauciu del sinusito. man tai gine israse kruva vitaminu, sake reikia stiprinti organizma, tai dabar 3 menesius gersiu ir jei viskas ok, sake galesiu jau vel meginti, bet labai jau del kiausidziu pergyvenu, kad jos taip ilgai nesusitvarko. niekaip negaliu sutaikyti su tuo, kad netekau savo aukselio, siaip tai labai neilgai juo tepasidziaugiau, nes velai suzinojau , kad  nestuke.gif o tada zek ir ...


Man žinok irgi labai šoną skaudėjo iškarto po abrazijos. Ginė sakė irgi, kad kiaušidės bando dirbti. Gal viskas gerai, nepergyvenk. Stiprinkis. Aš irgi sužinojau 6 svaiačių, o jau 9 savaičių praradau verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Laikozona @ 2008 03 06, 19:17)
ojei, uzjauciu del sinusito. man tai gine israse kruva vitaminu, sake reikia stiprinti organizma, tai dabar 3 menesius gersiu ir jei viskas ok, sake galesiu jau vel meginti, bet labai jau del kiausidziu pergyvenu, kad jos taip ilgai nesusitvarko. niekaip negaliu sutaikyti su tuo, kad netekau savo aukselio, siaip tai labai neilgai juo tepasidziaugiau, nes velai suzinojau , kad  nestuke.gif o tada zek ir ...


na manau turesim mes dar visos tu dziaugsmeliu nestuke.gif , zinot bent jau Kaune eurovaistineje vitaminai pregnacere atrodo taip rasos kainoja 50 proc. pigiau.temokejau 22.,,,, lt.o taip kainuoja virs 40 lt., tad labai apsimoka pirkti bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(*Indrute* @ 2008 03 06, 18:23)
na manau turesim mes dar visos tu dziaugsmeliu nestuke.gif , zinot bent jau Kaune eurovaistineje vitaminai pregnacere atrodo taip rasos kainoja 50 proc. pigiau.temokejau 22.,,,, lt.o taip kainuoja virs 40 lt., tad labai apsimoka pirkti bigsmile.gif


o tai tu pregnacare geri? as maniau tai tik nestukems?
Atsakyti