Įkraunama...
Įkraunama...

Abrazija

Ir man padare abrazija liepos 22 d. Bet as iki siol dar tesiuos nedarbinguma, labai nukrito spaudimas ir niekaip neatsistato, svaigsta galva. O del kraujavimo, man gydytojas sake, kad gali pakraujuoti apie 10 d. Taip kad nerimauti nera ko. As geriu vitaminus "nesciosioms, msitinsncioms ir t.t.", nes juose daugiau visokiu vitaminus ir folio r. didesnis kiekis, kad greiciau atsistatytu organizmas ir galetume vel planuot vaikeli. ax.gif
g.gif Labai noriu paklaust mergaiciu, kurios jau turi vaikeli po abrazijos, po kiek laiko pradejot vel planuot nestuma, nes man gydytojas pasake, kad po puses ar po metu, priklausomai nuo mano sveikatos. Bet man tai atrodo toks didelis laiko tarpas.
Atsakyti
QUOTE(Saulėta @ 2008 08 03, 21:44)
Nu pilvą ir man neprastai skaudėjo..  doh.gif Teko Ibumetin'o įkalt..  unsure.gif  Bet kažkodėl ne itin gausios, kaip kitoms po abrazijos.. o ir šiaip man anksčiau pirmas dvi dienas taip gausokai tekėdavo ten..  g.gif


Man mmm tai normalios. Šiap pas mane kadangi jos nereguliarios, tai būna ir gausios, būna ir vos vos pateplioja, bet šiuo metu tai normalios, nu taip kaip ir turi būti vidutiniškai thumbup.gif

QUOTE(Evelinute:) @ 2008 08 04, 10:34)
Ir man padare abrazija liepos 22 d. Bet as iki siol dar tesiuos nedarbinguma, labai nukrito spaudimas ir niekaip neatsistato, svaigsta galva. O del kraujavimo, man gydytojas sake, kad gali pakraujuoti apie 10 d. Taip kad nerimauti nera ko. As geriu vitaminus "nesciosioms, msitinsncioms ir t.t.", nes juose daugiau visokiu vitaminus ir folio r. didesnis kiekis, kad greiciau atsistatytu organizmas ir galetume vel planuot vaikeli.  ax.gif
  g.gif Labai noriu paklaust mergaiciu, kurios jau turi vaikeli po abrazijos, po kiek laiko pradejot vel planuot nestuma, nes man gydytojas pasake, kad po puses ar po metu, priklausomai nuo mano sveikatos. Bet man tai atrodo toks didelis laiko tarpas.


Priklauso per kiek oraginizmas atsistato, iš patirties galiu pasakyti vieni sako kad užtenka 3 mėnesių kiti sako kad 6 mėnesiu, tai ir suprask tu juos. Manau geriausiai, po poros mėnesių pasirodyti giniui ir pasakys ar jau organizmas visiškai atsistatė ir ar jau galima toliau planuoti mirksiukas.gif
Atsakyti
sveikutes mergytes, papasakosiu savo istorijos tesini...
priminsiu-man valyma dare praeita ketvirt.,t.y.07.31
viskas lyg buvo norma, kraujavimas buvo, kaip ir minejo gine, taciau sestadieni pradejo spazmuoti gimda ir kiausides, tai vienoje puseje, tia kitoje... as supaniavau, skausmas privede iki asaru... parasiau ginei sms- gavau atsakyma, kad gerciau ibumetin, kas 4-6 val.,turetu pageret. Klausiau nurodymu. sekmadieni skausmas tas pats... pirmadienio rytas, jau galvojau eisiu i darba, bet pasisukiojus po namus suprantu, kad is ksausmo net susilenkti norisi, prisipyliau pusle salto salto vandens ir vel su asarom atsiguliau i lova.... MB sunerimo - ka daryt? sprendimas - vaziuoju pas gine.
9 val as prie kabineto, mane priima, apziuri - situacija tokia - uzsikimses kaklelis ir viduj susikaupe kresuliai, kurie negali issivalyti... pasiule kartoti ta pacia procveddura, kad issiurbti tuos kresulius.... neturejau kt iseities - vel vietine nejautra, adatos... raminantys i vena, spaudimas nepastovus, nes is streso nebekvepuoju... zodziu, viskas palyginti greitai pasibaige ir parvairavau kazkaip namo... ir i lovyte... Dabar jau jauciuosi geriau, nebeskauda nieko, kraujavimas minimalus... Laukiu nesulaukiu rezultatu, ka jie ten is manes iseme.... ka paskys gyd., kokios priez.galejo buti...Bet dbr jau zinau - keisiu gine.... nepatinka man sita, nors jau rinkausi ohoho... ir kiek babkiu ima uz viska.... plesike smile.gif bet cia kita istorija. Svarbu, kad mes su MB nepasduosim ir skausma nugalesim. Sake reikes 3 men. palaukti, o mes sau pasakem, kad ateis nauji metai - 2009 , vat tada ir bandysim smile.gif
Atsakyti
Sveikutės likimo sesės,

Jungiuosi į jūsų skyrelį, pabėgau iš IVF skyrelio, nes viskas baigėsi nesekme verysad.gif Birželio mėnesį darėm IVF, kai pavyko laimės buvo pilnos kelnės, iš pat pradžių tikėjau kad IVF pavyks, buvo tokia nuojauta, bet kad viskas taip baigsis tai netikėjau... mažiukas nustojo vystytis nuo 6 sav., o liepos 28 d. padarė abraziją, kad viskas greičau pasibaigtų, prieš tris dienas prieš abraziją pradėjau kraujuoti, bet nuvažiavau, kad apžiūrėtų ir nusprendė padaryti abraziją... tą dieną slogių minčių nebuvo, vijau šalin ir laikiausi bet savaitė prieš buvo košmariška...
Pas mane kuo toliau tuo gražiau, pasirodo kad ir gimdos kaklelis sunkiai praeinamas, kažkas ten netaip - šansų pastoti vis mažėja verysad.gif verysad.gif ir gimda netaisyklingos formos, nulinkusi į nugaros pusę - šansų išnešioti pastojus irgi mažėja... kuo toliau tuo gražiau...
Mano pažystama medikė rekomenduoja dar pasidaryti gimdos ir kiaušintakių kompiuterinę tomografiją, sako tada tikrai sužinosi visą situaciją dėl gimdos kaklelio, gimdos ir kiaušintakių praeinamumo... dabar tai pagr. diagnozė, kad nepratekami kiaušintakiai, todėl ir darėm IVF. Gal kuri darėtės tą kompiuterinę tomografiją???

Dabar laukiu tyrimų rezultatų, paėmė dar pasėlį, paieškot "kakų" kaip kažkuri čia taip vadina biggrin.gif
Norėjau užsiregistruoti pas Abraitį, bet rugpjūčiui jau nespėjau, liko tik rugsėjui, o per kiek laiko reikia apsilankyti pas Araitį dėl AFS po abrazijos? Gal kuri žinot? IVF daręs gyd. pasakė, kad tik po 3 nesivystančių nėštumų rekomenduojama išsitirti dėl AFS... nesupratau, aš jo biškį... tris kartus to patirti tikrai nenoriu, žiauriai viskas kainuoja ir fiziškai ir psichologiškai ir finanansiškai verysad.gif verysad.gif

Mums IVF daręs gyd. sakė, kad planuoti galim po 3 mmm ciklų, o abraziją dariusi gyd., kad po 6 mėn., turbūt imsim vidurkį g.gif

O sakykit kada galima jau paišdykauti po abrazijos blush2.gif skaičiau kad po 3 sav. arba po pirmų mmmm g.gif

Na ir prirašiau aš čia ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Onuliux @ 2008 08 04, 15:24)
sveikutes mergytes, papasakosiu savo istorijos tesini...
priminsiu-man valyma dare praeita ketvirt.,t.y.07.31
viskas lyg buvo norma, kraujavimas buvo, kaip ir minejo gine, taciau sestadieni pradejo spazmuoti gimda ir kiausides, tai vienoje puseje, tia kitoje... as supaniavau, skausmas privede iki asaru... parasiau ginei sms- gavau atsakyma, kad gerciau ibumetin, kas 4-6 val.,turetu pageret. Klausiau nurodymu. sekmadieni skausmas tas pats... pirmadienio rytas, jau galvojau eisiu i darba, bet pasisukiojus po namus suprantu, kad is ksausmo net susilenkti norisi, prisipyliau pusle salto salto vandens ir vel su asarom atsiguliau i lova.... MB sunerimo - ka daryt? sprendimas - vaziuoju pas gine.
9 val as prie kabineto, mane priima, apziuri - situacija tokia - uzsikimses kaklelis ir viduj susikaupe kresuliai, kurie negali issivalyti... pasiule kartoti ta pacia procveddura, kad issiurbti tuos kresulius.... neturejau kt iseities - vel vietine nejautra, adatos... raminantys i vena, spaudimas nepastovus, nes is streso nebekvepuoju... zodziu, viskas palyginti greitai pasibaige ir parvairavau kazkaip namo... ir i lovyte... Dabar jau jauciuosi geriau, nebeskauda nieko, kraujavimas minimalus... Laukiu nesulaukiu rezultatu, ka jie ten is manes iseme.... ka paskys gyd., kokios priez.galejo buti...Bet dbr jau zinau - keisiu gine.... nepatinka man sita, nors jau rinkausi ohoho... ir kiek babkiu ima uz viska.... plesike smile.gif bet cia kita istorija. Svarbu, kad mes su MB nepasduosim ir skausma nugalesim. Sake reikes 3 men. palaukti, o mes sau pasakem, kad ateis nauji metai - 2009 , vat tada ir bandysim smile.gif



Užjaučiu jus, siaubas kaip gali būti... na tikėsimės viskas susitvarkys jums. Šaunuoliai, kad nepasiduodat... aš tai nosį nukabinus vaikštau, MB vis guodžia kad būtinai bandysim ir kitą kartą pavyks, tik kad mūsų galimybės ribotos verysad.gif


Na man po abrazijos tai tą pačią dieną pakraujavau ir pilvą paskaudėjo, o po to savaitę tepliojo vis tai gausiau tai mažiau
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laimuze509: 04 rugpjūčio 2008 - 15:33
QUOTE(Laimuze509 @ 2008 08 04, 16:31)
Sveikutės likimo sesės,


O sakykit kada galima jau paišdykauti po abrazijos  blush2.gif skaičiau kad po 3 sav. arba po pirmų mmmm g.gif




man leido jau po savaites sake galiu daryti viska tik nepastoti biggrin.gif
taip ir dariau viskas ok.gif
Atsakyti
o man sake 10 d. po negalima.... laukiu nesulaukiu... nes kkol nescia buvau irgi neleido, nes del gresiancio... uzjauciu savo vyra, tiek kantrumo tureti... na bet del bendro tikslo juk smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Onuliux @ 2008 08 05, 13:08)
o man sake 10 d. po negalima.... laukiu nesulaukiu... nes kkol nescia buvau irgi neleido, nes del gresiancio... uzjauciu savo vyra, tiek kantrumo tureti... na bet del bendro tikslo juk smile.gif

bet jug galima ir kitaip ji nuraminti blush2.gif nes vyram per ilgi susilaikymai neisveikata unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Onuliux @ 2008 08 05, 13:08)
o man sake 10 d. po negalima.... laukiu nesulaukiu... nes kkol nescia buvau irgi neleido, nes del gresiancio... uzjauciu savo vyra, tiek kantrumo tureti... na bet del bendro tikslo juk smile.gif

Man sakė, galima kai nustosiu kraujuoti. Tada ir pabandėm blush2.gif blush2.gif ax.gif
Atsakyti
O aš šiandien buvau tų savo atsakymų.. ir aišku vėl nieko nepešiau.. doh.gif Nes kortelė VIS DAR neatkeliavus iš skyriaus.. unsure.gif Tai liepė kitą antradienį ateit.. dry.gif

Sako, per tą laiką, kad nebūtų tuščiai, pasidaryk tyrimą dėl chlamidiozės.. g.gif Tai sakiau prie to pačio gal dar kelis pasidaryt? Dėl toksoplazmozės.. KOKIUS DAR??? Nes ryt varysiu.. sakė kainos atseit visur tos pačios.. g.gif Nu žodž.. dry.gif
Atsakyti
QUOTE(Saulėta @ 2008 08 05, 14:42)
O aš šiandien buvau tų savo atsakymų.. ir aišku vėl nieko nepešiau.. doh.gif Nes kortelė VIS DAR neatkeliavus iš skyriaus.. unsure.gif Tai liepė kitą antradienį ateit.. dry.gif

Sako, per tą laiką, kad nebūtų tuščiai, pasidaryk tyrimą dėl chlamidiozės.. g.gif Tai sakiau prie to pačio gal dar kelis pasidaryt? Dėl toksoplazmozės.. KOKIUS DAR??? Nes ryt varysiu.. sakė kainos atseit visur tos pačios.. g.gif Nu žodž.. dry.gif

Labutis,
Žinok nelabai tau ką pasakys, jei ir gaus atsakymus. g.gif. Man taip ginė pasakė.Kai aš gavau tyrimus pasakė, kad leliukas nesivystė, nes genetiškai kažkas buvo negerai.Kaip supratau paskė, jog čia naturali atranka ir, kad jokių uždegimų nėra rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Calgana @ 2008 08 05, 06:52)
man leido jau po savaites sake galiu daryti viska tik nepastoti biggrin.gif
taip ir dariau viskas ok.gif


Aišku man sakė, kad negalima bet kiek nepakalusiau blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(Calgana @ 2008 08 05, 12:12)
bet jug galima ir kitaip ji nuraminti blush2.gif  nes vyram per ilgi susilaikymai neisveikata unsure.gif


tai ir raminam kitaip ax.gif
Papildyta:
QUOTE(rasiuke29 @ 2008 08 05, 12:13)
Man sakė, galima kai nustosiu kraujuoti. Tada ir pabandėm blush2.gif  blush2.gif  ax.gif



man dar tik savaitė praėjo, gavau dar biuletenį savaitei, o va sendien vėl pradėjau biskį kraujuoti verysad.gif
ax.gif vyro vistiek iki savaitgalio nematysiu ax.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Laimuze509 @ 2008 08 05, 17:43)
Aišku man sakė, kad negalima bet kiek nepakalusiau blush2.gif
Papildyta:
tai ir raminam kitaip  ax.gif
Papildyta:
man dar tik savaitė praėjo, gavau dar biuletenį savaitei, o va sendien vėl pradėjau biskį kraujuoti  verysad.gif 
ax.gif vyro vistiek iki savaitgalio nematysiu  ax.gif  verysad.gif

Aš galapie 10 dienų pakrauujavau, o tada po 2 savaičių pakraujavau, o tada jau prasidėjo pirmos mmm po abrazijos unsure.gif
Atsakyti