Įkraunama...
Įkraunama...

Pradinukės,

sveikutes, registruojuosi ir cia 4u.gif pasirodo, dauguma nerado temos, o as galvojau, ko cia taip tylu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(VAMI @ 2008 04 06, 15:25)
sveikutes, registruojuosi ir cia 4u.gif pasirodo, dauguma nerado temos, o as galvojau, ko cia taip tylu smile.gif

o mes visai neblogai bendraujame kaip bendravusios, tik kažkieno įsikišimo dėka esame BENDRAMINČIUOSE , bet aš parašiau laiškutį puslapio kūrėjams su prašymu ištaisyti šią kladą, kuri sukėlė daug nepatogumų
Atsakyti
gerai, kad temą įsikėlus į favoritus, tai nesunkiai randu ir net nepastebėjau kada čia mus iškėlė ax.gif
Atsakyti
na ką, mergaitės, Žakaitienės nervai neatlaikė thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gelmytė: 07 balandžio 2008 - 14:07
Bet dar prieš išeidama galėjo ir atlyginimus pakelti.
Atsakyti
bėgom nuo vilko užšokom ant meškos biggrin.gif per vakaro žinias sakė, kad aušrinė marija patapo staigiai socdeme ir kandidatuos į ministrės postą biggrin.gif
Atsakyti
Labas vakaras, mergaitės. Prieš kelis mėnesius( kai mažajai buvo 10 mėnesiukų ) klaidžiojau po Supermamų klubą ir netyčia užklydau į pradinukių puslapį. Pagalvojau: " O, geras... Kai grįžinėsiu į darbą, susirasiu čia daug draugių ir bendraminčių..." Tada dar net neplanavau grįžt.Tačiau niekada nesakyk niekada... Gyvenimas viską koreguoja:pirmadienį jau turiu būti darbe.Šiuo metu jaučiuos kaip žuvis išmesta į krantą. Todėl SOS jei galit padėkit: juk ant nosies Mamyčių diena - gal kas galit pasiūlyt dovanų mamytėms, kurias galima padaryti per porą dienų, idėjų (3 - 4 klasės mažakomplektėj mokykloje ). Kai įsivažiuosiu ir, jei sugebėsiu - visada padėsiu. Iš anksto dėkinga. Nata
Atsakyti
labai paprastas ir mielas darbelis: iš lapo A3 formato iškirpti širdį ir įspausti abiejose pusėse delnų antspaudus. kraštus įrėminti. paprastas, bet labai mielas darbelis mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(gelmytė @ 2008 04 23, 22:24)
labai paprastas ir mielas darbelis: iš lapo A3 formato iškirpti širdį ir įspausti abiejose pusėse delnų antspaudus. kraštus įrėminti. paprastas, bet labai mielas darbelis  mirksiukas.gif



Labai dėkui. aciuks.gif Tikrai puiki mintelė.Bandysim ką nors panašaus pasidaryt. Jei pavyks: juk pirmos dienos bus.Truputėlį baisoka po pusantrų metų. fear.gif
Atsakyti
Labas vakaras, atsiprarau kad ne i tema, bet man reikia mokytoju pagalbos 4u.gif reikia uzpildyti anketas,kas turi nora padeti parasykite savo el pasta,issiusiu anketa.
Aciu!
Atsakyti
QUOTE(Diana22 @ 2008 05 08, 20:39)
Labas vakaras, atsiprarau kad ne i tema, bet man reikia mokytoju pagalbos 4u.gif  reikia uzpildyti anketas,kas turi nora padeti parasykite savo el pasta,issiusiu anketa.
Aciu!

mergele69@gmail.com
Atsakyti
[Gali ir man : renatasar123@gmail.com
Atsakyti