Įkraunama...
Įkraunama...

Druskininkų vandens pramogų parkas

QUOTE(Laura81r @ 2010 04 07, 21:24)
zino zino  tongue.gif  cia priklausomai darbo dienomis ar svaitgaliais.pusryciai buna apie8..00-11.00,vakariene gal apie 5.00-7.00vakaro.nepamenu,nes buvom jau po nauju metu  blush2.gif


aciu ... mes kita savaitgali vaziuojam .. mirksiukas.gif
Atsakyti
smagaus pasibuvimo!!!mes kai buvom,tai keliom naktim varem,nes vienai nakciai tai labai ten greitai viskas baigiasi ax.gif viskas kas gera,greitai praeina.tik paskutini karta kai buvom,tai maistinimas truputi pavede.palyginus su praeitais kartais.nes vyko remontas toj maitinimo salej,tai valgydino visus cili restorano patalpose.ir maisto ivairove buvo labai maza doh.gif
nueikite i EAST ISLAND,pasidaryti masazo.kiek esu dariusis masazu lietuvoje,tai tam salone padare nuostabiausiai,o ir aplinka turbut pati paciausia.visada eidavome i akvaparko spa centra,ten tam nuliniam aukste,bet east island daug geriau,as dariausi sokolado,o vyras aliejaus viso kuno masazus.pasaka,pasijutau,lyg ant debeseliu skraidyciau thumbup.gif
Atsakyti
Ar kas esat buve parke ir kartu naudojesi SPA paslaugomis ten treciam (ar antram) aukste? Nesuprantu, kaip ten yra? AS, tarkim nusiperku laikroduka 2 val. ir einu dar i Spa kokiai valandai pasimasazuot uz tam tikra kaina..Tai man dingsta 1 val. parke, ar kaip?
Atsakyti
QUOTE(deltadu @ 2010 04 25, 18:33)
Ar kas esat buve parke ir kartu naudojesi SPA paslaugomis ten treciam (ar antram) aukste? Nesuprantu, kaip ten yra? AS, tarkim nusiperku laikroduka 2 val. ir einu dar i Spa kokiai valandai pasimasazuot uz tam tikra kaina..Tai man dingsta  1 val. parke, ar kaip?

Keliu tema i virsu smile.gif
Man sitas klausimas taip pat aktualus, gal kas visdelto zono, kaip ten su tom SPA paslaugom ir laiku parke???????????? blush2.gif
Atsakyti
Labas vakaras rolleyes.gif Esu dar naujokė, bet norėčiau pasidalinti įspūdžiais apie DVP ax.gif Buvau jau ten kelis kartus, pirmą kartą važiavom tik dviese su vyru, vaikų nesivežėm, nes iš pradžių norėjom pasižiūrėt, kaip ir kas biggrin.gif Nors buvom savaitgalį, bet žmonių nebuvo ypač daug, laukėm tik kokias 15 min. rolleyes.gif pirmam kartui paėmėm tik vandens zoną 3 val. Pradžioj truputį nesupratau persirengimo kabinų biggrin.gif Bet nieko, vėliau viską išsiaiškinau. O dabar apie patį parką. Išlipus iš vandens buvo truputėlį šaltoka, be to, labai slidu, kartą pargriuvau doh.gif blush2.gif Bet nieko rimta nenutiko. Nučiuožiau pora kalnelių, iš tų su padangom tai patiko tik "Bermudai", o tas kitas tai neįdomus schmoll.gif Kitais nečiuožiau, gaila buvo maudymuko biggrin.gif Patiko dirbtinė upė, srovė stipri rolleyes.gif Ir dar bangų baseinas thumbup.gif Tik kad padangų ilgai reikėdavo laukt doh.gif Ir dar dirbtinėj upėj kažkaip sugebėjau apsibrozdint koją unsure.gif O vyras čiuoždamas vienu kalneliu susitrenkė ranką ir nusitarkavo nugarą doh.gif Džiakuzi patiko, tik labai chloras jautėsi. Saunos neblogos, tik kad prižiūrėtojas vis lakstydavo paskui žmones ir rėkaudavo, kad pasitiestų rankšluostį biggrin.gif Didžiajame baseine labiausiai patiko kaskados smile.gif Šiaip įspūdžiai neblogi, smagiai praleidom laiką, bet man labiau patiko Vishy parke unsure.gif Nes ten daugiau kalnelių su padangom, ir apskritai aplinka jaukesnė rolleyes.gif Bet ir Druskininkuose faina mirksiukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
Mes dar Vishy nebuvę, bet girdėjau nemažai atsiliepimų iš pažįstamų, jog daugumai ten labiau patinka nei DVP. Ypatingai dėl pačios aplinkos.
Atsakyti
QUOTE(Kibekė @ 2010 05 29, 21:22)
Mes dar Vishy nebuvę, bet girdėjau nemažai atsiliepimų iš pažįstamų, jog daugumai ten labiau patinka nei DVP. Ypatingai dėl pačios aplinkos.


Taip, ten egzotiškiau nei DVP. ax.gif Vishy parke daug egzotiškų augalų, medinių dievų skulptūrų. Puikiai matoma tema - Polinezija, o DVP aiškios temos neturi unsure.gif Ir dar Vishy parke pirtys, kalneliai, baseinai turi unikalius pavadinimus smile.gif Be to, ten vyksta visokie renginiai - polinezietiški šokiai, groja būgnais (ir pučia kriaukles biggrin.gif ), visokie konkursai, zaidimai. mirksiukas.gif ax.gif thumbup.gif
Atsakyti
Buvau DVP gal 4 kartus... Aplamai patiko, visa laika vykdavau sestadieniais , bet tik viena karta pasitaike kad buvo DAUG zmoniu... Na del tvarkos... persirengimo dalyje neturiu prie ko prikibt, tik kartais pasimesdavau ir lakstydavau aplinkui kol randu savo spintele biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Del gelbetoju... pasodine savo atsiprasant siknas ant kedziu ir spokso i kokia merga... didziajame baseine niekas neziuri, sokinejau pati nors negalima blush2.gif ciuozyklose dar nei karto nesusizeidziau rimtai. Tik kai 4 kartus is eiles leidausi tokia oranzine ciuozykla kur reikia gulet tai keliose vietose ant nugaros buvo paraudimai... nuo sujungimu. Bet uz tad Bermudu ciuozyklai tik pliusai pliusai pliusai ir dar karta pliusai bigsmile.gif Neradau geresnes uz ja... ta tamsa, lemputes ir tramplynas uzveda ir norisi kartoti. Ant sukurio nebuvau nes drauge neblogai nugara nusitarkavo tai kazkaip pabijojau unsure.gif Cilej buvau tik colos atsigert tai galiu pasakyt kad teko ilgai laukt...
P.S uzknisa laipiot tais laiptais kokius 5 aukstus kol nori pasiekt ciuozykla...
Atsakyti
QUOTE(#tagra# @ 2010 05 29, 16:15)
Keliu tema i virsu smile.gif
Man sitas klausimas taip pat aktualus, gal kas visdelto zono, kaip ten su tom SPA paslaugom ir laiku parke???????????? blush2.gif

nors ir paveluotai,bet atsakysiu. 4u.gif kol masazuojates,jums nuskaito ta laikroduka ir jusu laikas yra sustabdomas,kol esate spa centre.taigi,galite megautis sau i sveikata ir relaksuoti nesukdami sau del nieko galvu! thumbup.gif as dar sugrisiu irgi prie tu masazu...pakartosiu gal net ir su sokoladu thumbup.gif
Atsakyti
sveikos, kazin nusivezus 6 metu vaika ar bus jam ten ka veikti, nes kazkas rase, kad vaiku baseinelyje labai negylu g.gif
Atsakyti
mergaitės, ar kas nors buvo palikęs savo vaikučius žaidimų kambaryje?
radau informacijos, kad "vieni vaikai gali pramogauti SIEČIO MARMARO LINKSMAJAME ERDVĖLAIVYJE (atskira erdvė, kurioje vaikus už papildomą mokestį prižiūri darbuotojai)" (info iš čia http://www.akvapark.lt/vaiku-erdve/)
ar smagu ten? ir kiek kainuoja? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*valdonė* @ 2010 07 10, 21:59)
sveikos, kazin nusivezus 6 metu vaika ar bus jam ten ka veikti, nes kazkas rase, kad vaiku baseinelyje labai negylu  g.gif


Mes keletą kartų važiavome su savo dukryte. Svarbiasia vaikui išnuomoti liemenę ir pirmyn. Mūsų Ugnė vandens visiškai nebijo, liemenė ją laiko tai jinai ir plaukioja po visus baseinus, upės srovėje, bangose ir t.t. ir pan. Jeigu be liemenės tai ten šešiamečiui nebus ką veikti. Baseinuose gylis 150 cm, o vaikų erdvė tai tik leliams, nes vandens kokie 10-15 cm ir čiuožyklėlė visiškai leliukiška.
Atsakyti