Įkraunama...
Įkraunama...

Barzdotas vyras

As uz , man barzdoti vyrai lb grazu. ax.gif
Atsakyti
Aš vienišė smile.gif, bet irgi UŽ.

Perkračiau mintyse pažįstamus (40 + amžiaus), tai turbūt pusė nešioja vienokią ar kitokią barzdą ar barzdelę. Nu ne iki bambos, ir ne dvišaką biggrin.gif Bet kažkaip tinka vyresniems, ypač jeigu ant galvos jau augmenijos ne prūdai.
Atsakyti
Man labai grazu barzda ir usai, su mb sutinka nuomones siuo klausimu biggrin.gif.
Atsakyti
Ne visiems tinka..
Atsakyti
Nebent tai 3 dienu barzdele.
Atsakyti
QUOTE(*South* @ 2015 04 03, 18:20)
Nebent tai 3 dienu barzdele.


drinks_cheers.gif
Atsakyti
Man nepatinka, visada grazu kaip nusiskutes.
Atsakyti
uz barzda. keliu dienu ar daugiau. tik ne tuos ilgus veltinius
Atsakyti
O man gražiai atrodo tokia 3 dienų barzdelė. Tik va, nuo bučinių man tuoj pat smakras visas raudonas ir skaudus palieka verysad.gif Vyras pats norėdamas man padėti klausia gal kokių kremų ar ko yra, kad tą plaukelį sušvelninti. Sakė teptūsi beleką, kad tik padėtų biggrin.gif Na, mamytės, gal žinote kokių? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(olibui @ 2016 03 29, 11:57)
O man gražiai atrodo tokia 3 dienų barzdelė. Tik va, nuo bučinių man tuoj pat smakras visas raudonas ir skaudus palieka  verysad.gif  Vyras pats norėdamas man padėti klausia gal kokių kremų ar ko yra, kad tą plaukelį sušvelninti. Sakė teptūsi beleką, kad tik padėtų biggrin.gif  Na, mamytės, gal žinote kokių?  rolleyes.gif

Tai tegu 5 dienas paaugina, ne tokie dygus plaukai bus wink.gif
Atsakyti
Kai su usais ir barzda tai tikra 3.14..a kai be usu be barzdos -dek nors prie zaizdos
Atsakyti
QUOTE(arbuzas77 @ 2016 03 29, 22:43)
Kai su usais ir barzda tai tikra 3.14..a  kai  be usu be barzdos -dek nors prie zaizdos

Is kur tokios zinios? Teko su apzelusiais vyrais buciuotis? bigsmile.gif
Atsakyti