Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikų kambariai atskiri ar bendri?

sprendziu problema ar reik vaikams atskiru kamariu. Uzaugau su broliu vienam kambary iki 20 metu ir nekilo mintis apie atskira kambari- man buvo linksmiau. Nors turejome tik viena rasoma stala, neprisimenu, kad tuo paciu metu butume ruose pamokas (o gal mes ju neruoseme doh.gif ). Del draugu, triuksmo irgi man nieks nemaise.

Dabar sprendziu ar daryt vaikams bendra dideli kamb. (30 kv. m.), ar ne. Iki 12 metu tai noreciau, kad jie gyventu kartu. Na veliau, gal atsiskirs? Aisku, vyro nuomone kita. Manau gal ir pati problema kitiems apsurdiska, bet as tikrai nenorejau to atskiro kambario biggrin.gif

Kaip buvo jums?

doh.gif
Atsakyti
Nors mes dvi sesės gyvenom kartu, bet labai reikėjo atskiro kambario, poto atsiskyrėm, nes ir vienai reik ruošti pamokas, kita dainuoja doh.gif Brolis aišku turėjo savo kambarį.
Dabar vaikam darom atskirus kambarius.Nors dar tik vieną turim, bet tikimės kad vistiek bus ir antras ax.gif jeigu jau taiop neišeitų išgriausim sieną ir paliksim vieną didelį kambarį.
Atsakyti
mes su broliu gyvenom vienam kambari iki kol man suejo apie 13 ir prasidejo visi mergaitiski brendimai, ir tiesiog tapo aisku, kad laikas atsiskirti.kadangi nebuvo galimybes daryti 2 vaiku kambarius, man teko "issikraustyt" i svetaine.ten irgi atvargau, kadangi 13 metu vaikui reikejo priziuret sterilios svetaines ivaizdi, taigi jokio pasalinio daiktelio negaledavau tiesiog betkur padet.tad jei tik turit galimybes, darykit atskirus. mirksiukas.gif manau bus netgi savotiska atrakcija, jei gales "susimest" i kurio vieno kambari pernakvot ar pan.. "pasisveciuot" rolleyes.gif
Atsakyti
as irgi iki 13 metu gyvenau vienam kambary su broliu, ir man labai norejosi atskiro kambario. Mes su broliu tiesiog labai skirtingi buvom: as noredavau susikaupti ir piesti, brolis garsiai klausydavo muzikos. Brolis megdavo parsivesti draugu, o man nepatinka svetimi zmones tam paciam kambary. O dar kai vienas stalas buvo doh.gif ir siaip, jokio privatumo...
Cia aisku nuo kiekvieno zmogaus priklauso, bet mano manymu reikia atskiru kambariu vaikams, arba bent jau aiskiai atskirtu zonu tam paciam kambary.
Atsakyti
Jei galimybė yra ,tai aš tik už atskirus vaikų kambarius,bet jei jos nėra,tai ką jau padarysi ,tenka vaikams kartu gyventi unsure.gif
Atsakyti
Mano iš didžiųjų svajonių vaikystėje buvo - turėti atskirą kambarį, kad nereikėtų gyventi viename su broliu. Ypač tas poreikis sustiprėjo paauglystėje. Labai pavydėjau draugėms, kurios turėjo kad ir mažulyčius, kad ir 6m2 kambariukus, bet - atskirus. Tad jei tik yra galimybė - padarykite vaikams po atskirą kambariuką.
Atsakyti
As irgi turejau bendra kambari su sese, ilgai svajojau apie atskirus, norejosi tureti savo kampa. Na mano svajone issipilde tik kai buvau desimtoje klaseje thumbup.gif Savao vaikams, tikrai darysiu atskirus kambarius rolleyes.gif
Atsakyti
turbut reiks nusileist

aciu uz nuomones 4u.gif
Atsakyti
Mano nuomonė kad vaikas turi turėti atskirą kambarį. Mūsų mergytė turi atskira kambarį, bet mes neturime miegamojo verysad.gif
Atsakyti
Reikia manau atskiros erdves vaikui. Tokio kampo, kur jis pats daro savo tvarka ir jauciasi saugiai. Pas mane yra palepe, kuria jei bus 2 vaikai, teks jiems dalintis. Ja per puse skiria laiptai, kuriais uzlipus i abi puses yra po nedideli kambareli - apie 8 kvm, slaitas stogo smarkiai mazina erdve, bet manau vaikams tai netrukdo. Kai prireiks, pridesim stoglangiu kad butu sviesu, ir manau bus ciki.
Atsakyti
Pas mus butas gan nestandartinis, nes jame buo daryta rekonstrukcija. Atsižvelgiant į tai, nusprendėm, kad geriau kiekvienam savo kambarį, o svetainės atsisakysim smile.gif Taigi dabar sužituacija tokia: yra miegamasis, virtuvė, kiekvienas sūnus turi po kambarį (pas mus 4 kambariai). Kambariai nėra labai jau maži, vyresnis sūnus gyvena didžiausiame, jis pagal idėją turėtų būti svetaine smile.gif Patys mažiausi kambariai - mūsų miegamasis ir Džiugo kambarys. Jie vienodo dydžio, nes virtuvė buvo praplėsta vieno kambario dėka. Bet puikiai telpa dvigulė lova, spinta, staliukas prie lovos. O kompiuteris (nešiojamas) ir visokie niekučiai puikiai telpa ant palangės, nes ji gan plati thumbup.gif Mums užtenka vietos thumbup.gif
Svetainės nebuvimas iš tikrųjų tik formalus - virtuvė nemenka ir be virtuvės baldų ir buitinės technikos ten puikiai telpa vidutinis stalas, ir minkštas komplektas: sofutė ir keletas kėdžių. Visa šeima ten telpam ir dar pora žmonių gali prisėst 4u.gif O kadandi virtuvėje yra ir televizorius, ir muz centras tai išeina puiki svetainė, tad diskomforto nejaučiam thumbup.gif
Bet va, kai gims mergytė, tai reiks pasispaust - kraustyt naktinį staliuką iš miegmojo į balkoną, kad tilptų lovytė ax.gif Ir dukrytei aišku turbūt teks apsieiti be nuosavo kambario blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Emilija38: 13 rugsėjo 2007 - 08:57
As irgi tik uz atskirus kambarius vaikams 4u.gif Pati augau viena, tai sunkiai isivaizduoju, kaip butu, jei butu reikeje su kazkuom dalintis kambariu schmoll.gif Brrr.. Nenoreciau tikrai schmoll.gif
Atsakyti