Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikų kambariai atskiri ar bendri?

Viena, kai viename kambaryje auga vaikai iki kokių 10m., kita kai vyresni. Manau, kad jei vaikai vyresni, skiriasi tiek lytis, tiek amžius, geriau būtų jiems atskiri kambariai. (Žinoma, eilinį sykį kentėtų tėveliai)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ašaros lietuje: 09 kovo 2008 - 13:23
mano tevai tokia problema su manimi ir broliu issprende labai papratai: sventainei isirenge sau miegamaji, lova buvo ne standartine miegamojo, bet didelis kampas, kuris issiskleisdavo taip, kad gaudasi 2x2, todel tevai miegojo tikrai normaliai, o kitus du kambarius atidave mums, viena man, kita broliui smile.gif buvo labai gera tureti savo kampa ir nematyti brolio tongue.gif
Atsakyti
Mes gyvenam 2jų kambarių bute ir dukrytei esam atidavę vieną kambarį, o kitame- svetainė ir mūsų miegamasis. Jei ateityje turėsim sūnų, tai planuojam keisti butą į didesnį ir tada dukrai ir sūnui atitektų skirtingi kambariai, o patys ir vėl įrengtumėm svetainę- miegamajį. ax.gif
Atsakyti
Vieni mūsų pažįstami problemą išsprendė kitaip. Virtuvę įrengė kaip virtuvę su valgomuoju ir ten priima svečius, sau pasiliko miegamąjį, o vaikams atidavė kitą kambarį kaip vaikų kambarį (dviejų kambarių butas). Ir jokios svetainės schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(mergina05 @ 2008 03 09, 19:32)
mano tevai tokia problema su manimi ir broliu issprende labai papratai: sventainei isirenge sau miegamaji, lova buvo ne standartine miegamojo, bet didelis kampas, kuris issiskleisdavo taip, kad gaudasi 2x2, todel tevai miegojo tikrai normaliai, o kitus du kambarius atidave mums, viena man, kita broliui smile.gif buvo labai gera tureti savo kampa ir nematyti brolio tongue.gif

pas mus ta pati situacija buvo,pas draugę irgi drinks_cheers.gif
Atsakyti
Nu mane is proto varo mintis ne kiek pagalvojus apie kasdienini to kampo istiesinejima, kiek mintis, kad kazkokiu budu turesiu miegoti prie teliko doh.gif , ko nepakenciu miegamajame... cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Soft @ 2008 03 10, 15:07)
Nu mane is proto varo mintis ne kiek pagalvojus apie kasdienini to kampo istiesinejima, kiek mintis, kad kazkokiu budu turesiu miegoti prie teliko doh.gif , ko nepakenciu miegamajame... cool.gif


Na realiausias pasiulymas buvo miegamaji ( jei jis didesnis ) atiduoti vaikams, o patys i vaiku kambari. Asmeniskai nematau nieko baisaus, kad vaikai viename kambaryje. Pati taip su broliu uzaugau.
Atsakyti
QUOTE(Soft @ 2008 03 10, 14:07)
Nu mane is proto varo mintis ne kiek pagalvojus apie kasdienini to kampo istiesinejima, kiek mintis, kad kazkokiu budu turesiu miegoti prie teliko doh.gif , ko nepakenciu miegamajame... cool.gif


pritariu drinks_cheers.gif o kadangi musu "svetaine" dar yra kartu ir virtuve - tiesiog bendra didele erdve, tai visai vevilioja manes toks miegojimas - prie puodu ir televizoriaus.... unsure.gif
nu ka, kol vaikai dar per daug nemaistauja - paliksim viska kaip yra mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Soft @ 2008 03 10, 16:07)
Nu mane is proto varo mintis ne kiek pagalvojus apie kasdienini to kampo istiesinejima, kiek mintis, kad kazkokiu budu turesiu miegoti prie teliko doh.gif , ko nepakenciu miegamajame... cool.gif

Kažkada,pradžioje bendro gyvenimo, teko miegoti ant sofos su vyru ir nenoriu prisiminti doh.gif O jei dar kas netyčiukais užeina per kokią perpietę tai išvis protest.gif
Atsakyti
QUOTE(Surfinija @ 2008 03 10, 13:49)
Vieni mūsų pažįstami problemą išsprendė kitaip. Virtuvę įrengė kaip virtuvę su valgomuoju ir ten priima svečius, sau pasiliko miegamąjį, o vaikams atidavė kitą kambarį kaip vaikų kambarį (dviejų kambarių butas). Ir jokios svetainės schmoll.gif

Čia turbūt mūsų problemos sprendimas. Gyvenam 2 kambarių bute ir turim dvi mergytes, lovos atsisakyt irgi nenorėčiau.

na yra dar ir kitas variantas, keistis su vyro tėvais butus, mes į jų 3 kamb, jie į mūsų. Tada ir panos savo kambarį turėtų ir mes miegamąjį ir svetainė dar būtų rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Geisvilė @ 2008 03 10, 20:50)
na yra dar ir kitas variantas, keistis su vyro tėvais butus, mes į jų 3 kamb, jie į mūsų. Tada ir panos savo kambarį turėtų ir mes miegamąjį ir svetainė dar būtų rolleyes.gif

Jei tik tėvai sutinka - idealu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Soft @ 2008 03 06, 22:29)
Turiu didele dilema, atsigulu vakare i lova ir mintys sukasi, kaip surasti triju kambariu bute vietos dar vienam auganciam vaikui, juk jam irgi reikia savo kampo doh.gif Dabar viskas taip surikiuota regis kaip turi buti - svetaine didele, tevu miegamasis ir mergaites kambarys..maziuko lovele kolkas musu miegamajame, taciau reiktu jau mastyt apie atskira miegojima doh.gif Gal kas labai gudriai issprendet sia vietos problema, nes viltys apie nama zlugo ir kaip nesinori vel grizti prie senu laiku, kai miegoti tekdavo ant sofos verysad.gif

Ot tai dilema,mes gyvenam 2-ju kambariu bute ir auginam berniuka ir mergaite.Galvojam kaip cia ka padarius.MB is daugaivaikes seimos,jie gyveno 3-ju kambariu bute septyniese:tevai ir penki vaikai.Vaikai visi augo vienam kambary,tevai kitam ir salionas buvo.
Atsakyti