Įkraunama...
Įkraunama...

Kroatija

QUOTE(Avietytė @ 2008 03 30, 21:44)
Makaliau, o gali parasyti kokiame P.Kroatijos kurorte geriausiai ilsetis ir atostogauti? rolleyes.gif

Aš buvau tik Makarskoje.
Ir ją drąsiai drąsiai rekomenduoju, nu labai fainas kurortas. Jau ką duoda vaizdas, kai guli paplūdymy bambą išvertęs ir prie pat tavęs statūs statūs dvikilometriniai kalnai thumbup.gif O kitoje pusėje žydra jūra su išsikišusiomis salomis smile.gif
Atsakyti
Dar klausimelis, MB turi tik asmens tapatybes kortele. Kaip suprantu, jei nepasidarys paso iki keliones, tai tik negales i Dubrovnika vaziuoti, o daugiau problemu del to neturetu buti?


o kam i Dubrovnyka pasas? jei del BH, tai kai vaziavom nieko jie netikrino.
Atsakyti
QUOTE(trampararam @ 2008 03 30, 21:50)
o kam i Dubrovnyka pasas? jei del BH, tai kai vaziavom nieko jie netikrino.

Nereikia klaidinti žmonių.

Pasas reikalingas tam, kad galėtumėte važiuoti į ekskursiją, nes pasu turite pamojuoti gidui/-ei prieš nosį, tik tada galite lipti į autobusą. Matyt, pas juos yra tokios taisyklės, kad turi prieš tai patys patikrinti pasus, nes jei bus koks reidas (taip man nutiko važiuojant į Vokietiją), nukentės firma, nes turės pristatyti žmogų atgal, nepaliks gi ten sėdėt.
Atsakyti
QUOTE(Makalius @ 2008 03 30, 21:55)
Nereikia klaidinti žmonių.

Pasas reikalingas tam, kad galėtumėte važiuoti į ekskursiją, nes pasu turite pamojuoti gidui/-ei prieš nosį, tik tada galite lipti į autobusą. Matyt, pas juos yra tokios taisyklės, kad turi prieš tai patys patikrinti pasus, nes jei bus koks reidas (taip man nutiko važiuojant į Vokietiją), nukentės firma, nes turės pristatyti žmogų atgal, nepaliks gi ten sėdėt.


O tai kazin ar jis galetu vykti tik su kortele, o i Dubrovnika vaziuociau as viena tongue.gif palikciau ji ta diena i vietines pasizvalgyti biggrin.gif T.y. as agenturos ima turistus is vis i kelone tik su kortele? Aisku, dar du menesiai, galetu pasidaryti, bet su jo pareigingumu, jauciu, kad nespes ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Relaks @ 2008 03 30, 22:01)
O tai kazin ar jis galetu vykti tik su kortele, o i Dubrovnika vaziuociau as viena tongue.gif  palikciau ji ta diena i vietines pasizvalgyti  biggrin.gif  T.y. as agenturos ima turistus is vis i kelone tik su kortele? Aisku, dar du menesiai, galetu pasidaryti, bet su jo pareigingumu, jauciu, kad nespes  ax.gif

Reikia pasidomėti, gal galima ir su kortele. Perkant kelionę pasiklauskite.
Mes vykome prieš tris metus, per tiek laiko gal ir taisyklės pasikeitė visos.

Beje, pasą padaryti galima ir per vieną dieną, ir per savaitę, ir per mėnesį smile.gif
Kaina nuo 60 litų, berods smile.gif Iki 120.
Atsakyti
QUOTE(Makalius @ 2008 03 30, 23:06)
Reikia pasidomėti, gal galima ir su kortele. Perkant kelionę pasiklauskite.
Mes vykome prieš tris metus, per tiek laiko gal ir taisyklės pasikeitė visos.

Beje, pasą padaryti galima ir per vieną dieną, ir per savaitę, ir per mėnesį smile.gif
Kaina nuo 60 litų, berods smile.gif Iki 120.

Tai, kad dabar vien tik paso padarymas kainuoja 100lt, o jei dar skubiai doh.gif
Makaliau, o buvai urvuose Slovėnijoje? Verta ten važiuot? Kur dar buvai Kroatijoje?
Atsakyti
QUOTE(Makalius @ 2008 03 30, 21:55)
Nereikia klaidinti žmonių.

Pasas reikalingas tam, kad galėtumėte važiuoti į ekskursiją, nes pasu turite pamojuoti gidui/-ei prieš nosį, tik tada galite lipti į autobusą. Matyt, pas juos yra tokios taisyklės, kad turi prieš tai patys patikrinti pasus, nes jei bus koks reidas (taip man nutiko važiuojant į Vokietiją), nukentės firma, nes turės pristatyti žmogų atgal, nepaliks gi ten sėdėt.




gal vaiku ekskursijose ir reikia - mes, niekas nemojavom biggrin.gif tik zinojom kad teks kirsti siena tai visi dokumentus turejom, taciau ju tikrai neprisireike, nemanau kad visame autobuse nebuvo zmoniu su kortelemis g.gif
Atsakyti
QUOTE(trampararam @ 2008 03 30, 22:18)
gal vaiku ekskursijose ir reikia - mes, niekas nemojavom  biggrin.gif  tik zinojom kad teks kirsti siena tai visi dokumentus turejom, taciau ju tikrai neprisireike,  nemanau kad visame autobuse nebuvo zmoniu su kortelemis  g.gif


Ziuriu, kiek zmoniu, tiek nuomoniu biggrin.gif
Turbut geriausia iseitis - paklausti agenturos. Jei pasakys, kad be paso nesivesim, tai ir nerizikuotumem, kadkeliones diena nemalonumu isvengti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zis @ 2008 03 30, 22:11)

Makaliau, o buvai urvuose Slovėnijoje? Verta ten važiuot? Kur dar buvai Kroatijoje?

Jūs važiuosite į šiaurinę Kroatiją, aš buvau Pietinėje, tad urvų, Venecijos aplankyti nepavyko unsure.gif
Buvau Splite, Dubrovnike, ir tose ekskursijose išvardintose. Dar Zagrebe ir Plitvicoj smile.gif

QUOTE(trampararam @ 2008 03 30, 22:18)
gal vaiku ekskursijose ir reikia - mes, niekas nemojavom  biggrin.gif  tik zinojom kad teks kirsti siena tai visi dokumentus turejom, taciau ju tikrai neprisireike,  nemanau kad visame autobuse nebuvo zmoniu su kortelemis  g.gif

Aš ne su vaikų ekskursiją važiavau.
Atsakyti
QUOTE(Makalius @ 2008 03 30, 20:55)
Nereikia klaidinti žmonių.

Pasas reikalingas tam, kad galėtumėte važiuoti į ekskursiją, nes pasu turite pamojuoti gidui/-ei prieš nosį, tik tada galite lipti į autobusą. Matyt, pas juos yra tokios taisyklės, kad turi prieš tai patys patikrinti pasus, nes jei bus koks reidas (taip man nutiko važiuojant į Vokietiją), nukentės firma, nes turės pristatyti žmogų atgal, nepaliks gi ten sėdėt.


užsienio pasas reikalingas , mat Kroatija nėra EU sąjungos narė ir matyt dar nepriklauso šengenui, tad ten nuvykti reikia užsienio paso, kitas reikalas ,kad nevisuomet pasus pasienyje tikrina, bet su kortele kažin ar praeisi.......
Atsakyti
QUOTE(Makalius @ 2008 03 30, 23:03)
Netikrino pasienyje.
Bet pasakojo, kad ne kartą yra nutikę, jog būna kažkoks reidas ir pasus tikrina.

Taip pat neleido vienai porai važiuoti į ekskursiją, nes jie nepasiėmė pasų. Tai laukėm, kol nubėgs namo ir pasiims.

O vaikiškai atrodėm ar ne vaikiškai, čia jau savo mintis pasilaikykit sau.



o apie slibinus rijancius princeses nepasakojo? lotuliukas.gif
o vaikiskai atrodai ir toliau, nes aukciau aiskiai Relaks parase - PASIKLAUS AGENTUROJ taigi ir savasias mintis gali pasilaikyt sau lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(fanda @ 2008 03 30, 23:07)
užsienio pasas reikalingas , mat Kroatija nėra EU sąjungos narė ir matyt dar nepriklauso šengenui, tad ten nuvykti reikia užsienio paso, kitas reikalas ,kad nevisuomet pasus pasienyje tikrina, bet su kortele kažin ar praeisi.......



Kroatija pripazysta musu ID kortele, kalba eina apie Bosnija ir Hercegovina. pasitikslinau - ten ji negalioja, bet turbut kad salis nera turtinga ir pigesne nei kaimyne Kroatija... tai pasienyje ji mazai kam rupi.
Atsakyti
o ko jus cia pesates? g.gif geriau patarkit kur issinuomot masina be kreditines korteles? blink.gif
Atsakyti