Įkraunama...
Įkraunama...

Klaipėdoje darželis-pradinė m-kla "Varpelis"

Tikrai kazkodel mamos nesidalina informacija apie darzelius... g.gif
As vis dar neapsisprendziau ar Saltinelis, ar Varpelis?

Reikes viena diena paskirti zvalgytuvems, tada ir padaryti galutini sprendima.
I darzeli planuoju vesti dukryte nuo rugsejo.

Gal pakliusim i viena grupe mirksiukas.gif
Atsakyti
Maniškis keliauja į Varpelio trimečių grupę. Nu nieko blogo negaliu pasakyti. Auklėtojos papuolė neblogos (bent jau mano vaikas jas prisiėmė). Piešia, lipdo, eina pas muzikos vadovę. Kazkaip nemalonumų nepasitaikė. O ligų, manau, nė viename darželyje neišvensim... Maniškis vaikinas dar ir dabar ašaras rytais eidamas braukia, bet auklėtojos sugeba su juo susitarti ir užimt. Man patinka... Ir vaikas nesiskundžia...
Atsakyti
o mane labiausiai neramina, kaip manajam reikes atsikelti i darza wink.gif siaip jis miega iki 8-9.oo val, o tom dienom, kai keliaus i darza, teks kone pirmajam i grupe ateit wink.gif
Atsakyti
Mes neseniai pradėjom lankyti šį darželį. Kadangi parėjom iš kito Klaipėdos l/d, tai ir dukrytei, ir man reikėjo priprasti prie naujų veidų, naujos tvarkos ( iš dalies), naujos aplinkos. Kol kas didesnių pastabų neturiu, tikiuosi, jog jų ir neprireiks biggrin.gif
Atsakyti
jau paisreiskiau temoje "juodasis sarasas aukletoju", taigi nebenoriu kartotis, bet jau kas papulsit darzelyje pas aukletija Valerija- uzjauciu. Kadangi dabar abu mano vaikai l/d "Atzalynas" turi superines aukletojas, tai tikrai turiu su kuo palyginti. Tai aukletojai Valerijai dirbti ne su vaikais, o tik seneliu prieglaudoje, kur tyla, ramybe, niekas nelaksto ir nereiskia savo nuomones.
Atsakyti
QUOTE(marichuana A @ 2009 07 30, 14:35)
jau paisreiskiau temoje "juodasis sarasas aukletoju", taigi nebenoriu kartotis, bet jau kas papulsit darzelyje pas aukletija Valerija- uzjauciu. Kadangi dabar abu mano vaikai l/d "Atzalynas" turi superines aukletojas, tai tikrai turiu su kuo palyginti. Tai aukletojai Valerijai dirbti ne su vaikais, o tik seneliu prieglaudoje, kur tyla, ramybe, niekas nelaksto ir nereiskia savo nuomones.

doh.gif doh.gif doh.gif , reikes pasitikslinti,
bet lyg ir ne toks vardas bus musiskes...wink.gif
Atsakyti
QUOTE(tiana @ 2009 07 31, 00:20)
doh.gif  doh.gif  doh.gif , reikes pasitikslinti, 
bet lyg ir ne toks vardas bus musiskes...wink.gif

Sveikos mamytes,
taip darzelis randasi tarp raudonu namu misko raj. Nevietiniams nepatarciau uzrasineti vien del to, kad rytais po pusvalandi prastovesit kol davesit vaikeli i darzeli. Ivaziavimas per kiemus. Uosviai kaip tik gyvena salia darzelio, tai sake kiekvienas rytas kosmarinis, kol i darbus isjuda.
O taip kiek girdejau- atsiliepimai patys geriausi.
Siandien pati buvau nuejusi savo pupos uzrasyti 2011 metams, pakliut be sansu. i 40 vietu uzrasyta 65. Be to ten nera lopselio. Uzrasiau i Obelele
Bet vistiek galvoju, kad po lopselio
as bandysiu, kaip nors ten vistiek isiversti blush2.gif doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
as saviski i ta darzeli uzrasiau 2,5 menesio smile.gif, ir jau pakliuvom i an traji dvidesimtuka
NIEKO SAU,
tikiuosi, tikrai geras darzelis;
viena dalyka galiu uztikrinti, vaikai lauke GERU ORU tikrai buna ilgai, ir iki pietu, ir po pietu
Papildyta:
(matau pro langa smile.gif )
Atsakyti
esu uzrasius saviske nuo trieju metuku i si darziuka. Dabar einam i Atzalyno lopsiuka. Svarstau ar palikt atzalyne ar keist va i varpeli...... gal kas patartu, mamytes..... ir jei i si, gal kas gali papletkint kokios yra trimetinuku grupes, kaip auklytes smile.gif
Atsakyti
mes nuo sio rudenio keliausim i keturmeciu grupe. kodelciukas lyg gruope. laukem eilej, gerus 2 metus kol pavyko patekt. pries tai lankem saltineli. tikiuosi atsiras kolegiu mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos, mes taip pat i si darzeli uzsiraseme, nes gyvename salia jo biggrin.gif
tik man labai jau skurdi darzelio teritorija ax.gif tik ciuozykles... jokiu supyniu, net smelio deziu blink.gif na yra taip smelio, bet jis papiltas salia ciuozykliu doh.gif g.gif kad minksciau nusileistu vaikai gal biggrin.gif bet manau visuose darzeliuose aplinka lauko tokia. viskas atsiremia i pinigelius

QUOTE(vaiva-pamaiva @ 2009 08 19, 15:14)
Nevietiniams nepatarciau uzrasineti vien del to, kad rytais po pusvalandi prastovesit kol davesit vaikeli i darzeli. Ivaziavimas per kiemus. Uosviai kaip tik gyvena salia darzelio, tai sake kiekvienas rytas kosmarinis, kol i darbus isjuda.


na mes salia gyvename, bet i darba isjudame normaliai biggrin.gif nors pro musu nama visi pravaziuoja i darzeli.
man is vis keista, jei taip sunku visiems i ji nuvaziuoti, gi paprasciau palikti auto maxima- buvusi "Rimi" aikstele ir vaika nuvesti pestute, gi salia, uz maximos as darzelis. kol ten tarp kiemu laviruoja masinos biggrin.gif seniausiai jau busite suvaikscioje, kas ne musu rajone gyvenate mirksiukas.gif

QUOTE(vėjo vaikas @ 2009 08 19, 16:38)
(matau pro langa  smile.gif )


biggrin.gif as irgi lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(egzotikaa @ 2010 07 27, 12:15)
tik man labai jau skurdi darzelio teritorija  ax.gif tik ciuozykles... jokiu supyniu, net smelio deziu  blink.gif na yra taip smelio, bet jis papiltas salia ciuozykliu  doh.gif  g.gif kad minksciau nusileistu vaikai gal  biggrin.gif


dar be ciuozykliu yra palaipojimui visokiu (nezinau kaip ten jie vadinasi blush2.gif ) ir namukai-pavesines
Atsakyti