Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės kombainai - 2

Man siaip svarbu buvo ir teslos minkymas, jei ne sita funkcija, as gal irgi buciau rinkusi siandien per TV reklamuojama BRAUN blenderi.
Atsakyti
dar dėl vienfunkcinio ir daugiafunkcinio aparato pasirinkimo: jei gali tą vieną aparatą laikyti ant stalviršio pastoviai su priedais, tai gal ir nieko. tiesiog vienas aparatas su daug f-jų.
aš kai mėgstu tuščią stalviršį (pas mane sujungta su svetaine, tai daug ką keičia), tai aš vistiek panaudojus slepiu į spintelę. tai daugoka išties chlapatos su juo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vataipva @ 2008 11 14, 11:16)
dar dėl vienfunkcinio ir daugiafunkcinio aparato pasirinkimo: jei gali tą vieną aparatą laikyti ant stalviršio pastoviai su priedais, tai gal ir nieko. tiesiog vienas aparatas su daug f-jų.
aš kai mėgstu tuščią stalviršį (pas mane sujungta su svetaine, tai daug ką keičia), tai aš vistiek panaudojus slepiu į spintelę. tai daugoka išties chlapatos su juo  smile.gif

del to as ir pasirinkau Philips 7775, nes jis labai isikomponuoja mazoje virtuveje, o keiciami priedai stalciuke
Atsakyti
QUOTE(Tango @ 2008 11 14, 10:25)
Apsiprendziau ir nusipirkau Philips HR7775. ... Visa kita parasysiu, kai isbandysiu. Planuoju savaitgali...

Jau savaitgalis ir dar po pietų. Tai jau, ar dar ne? smile.gif
Atsakyti
Daviausi šiandien po inetą teisybės apie brandus, o ypač apie jų gaminamą produkciją ieškodama. Neradau. Iki 2003 m. tokia informacija dar buvo – nepriklausomi ekspertai pateikdavo analizę, ką gerai, o ką blogai brandai (garsios kompanijos) gamina. Bet užtąsė tuos ekspertus po teismus, ir tiek žinių, t.y. dabar žinai tik kainas ir technines charakteristikas, kurias patys gamintojai pateikia. O kaip norėtųsi turėti info apie tai, kas geriausiai/blogiausiai ar kitaip gamina šaldytuvus, skalbykles, garpuodžius, virtuvinius kombainus, etc. Ir Bosch, ir Braun, ir Kenwood, ir kitos įžymios firmos skamba išdidžiai, ir viską jos gamina, tačiau vienus daiktus daro puikiai, o kitus prastai. Be to, dalį daiktų jos gamina savo šalyse, o dalį – Kinijoje ar dar kur nors. Tai kas gi gamina geriausius virtuvinius kombainus? Philips, Kenwood, Krups ar Bosch? Amerikonai savo ranking‘uose iš šių firmų pamini tik Kenwood‘ą, bet nukišę jį eilės gale. O patys labiau vertina KitchenAid ir Cuisinart kompanijas. Girdėjote apie tokias? Aš tai ne. Mūsų buitinės technikos pardavėjai, sprendžiant iš jų asortimento, matyt, irgi.

Apie virtuvinius kombainus daugiausia info ir teisybės Marijos žemėj radau mūsų forume. drinks_cheers.gif Taigi mamytės netingėkit ir rašykit apie tai, ką turit. Gal kam tai padės nepadaryti klaidos arba atvirkščiai – pasirinkti tai, ko norėjosi, ir patirti džiaugsmą, kad ir buitinį. Juk šiais laikais to džiaugsmo ne itin daug...

Atsakyti
Nu tai isbandziau smile.gif) vertisiu balais 5-bale sistema
Tarkavau stambiau morkas - 5, aisku liko truputuka likuciu, bet kaip suprantu tai normalu;
Tarkavau saliero sakni -3, liko dauk likuciu, bet cia gali buti mano problema, nes salieras buvo ne pirmo sviezumo, stovejo jis pas mane, gal virs menesio, tai suminkstejo sad.gif, manau, kad toki, butu sunku ir ranka sutarkuoti.
Tarkavau virtus burokelius - 4, kadangi minksti, likuciu buvo daugiau, bet palikus ilgiau tarka - jie istaskydavo iki minimumo;
Smulkinau labai dideli svoguna - 4, susmulkina nevienodai ir manau todel, kad didesne tapla. jei reikia smulkinti mazesnius kiekius, tai geriau su bleneriu, arba jei didesnius su kombainu, tai daryti pertrauka ir permaisyti su lopetele.
Spaudziau obuoliu sultys -5, lyginu su savo geraja sulciaspaude, kuria turiu. Skirtumo nera, tik valymas biskuti sudetingesnis, bet jei indaplove, tai jokiu problemu.
minkiau tesla - varskecius -5. Super per keleta minuciu viska sumaise, liko tik isimti, pakocioti ir supjaustyti smile.gif
Smulkinau zuvi -dariau zuvies farsa -5. Susismulkino puikiai. Idomu, kaip bus su mesa ??
Tai tiek is mano savaitgaliniu darbu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tango @ 2008 11 17, 08:52)
Nu tai isbandziau smile.gif)



isvada?
ar vertas jis tokiu pinigu?
Atsakyti
QUOTE(juratata @ 2008 11 17, 10:46)
isvada?
ar vertas jis tokiu pinigu?

siaip labai sunkus klausymas, nes kaina man buvo paskutinei vietoj. Man svarbu buvo, kad isipaisyti i mano virtuves interjera, ir neapkrautu erdves, atliktu kuo dugiau funkciju ir kad ilgai tarnautu smile.gif Visus reikalavimus man siandien atlieka, kiek ilgai tarnaus - aisku parodys laikas. Is esmes as patenkinta ir dziaugiuosiu savo nauju pagalbininku virtuveje smile.gif.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tango: 17 lapkričio 2008 - 11:01
QUOTE(Tango @ 2008 11 17, 11:01)
siaip labai sunkus klausymas, nes kaina man buvo paskutinei vietoj. Man svarbu buvo, kad isipaisyti i mano virtuves interjera, ir neapkrautu erdves, atliktu kuo dugiau funkciju ir kad ilgai tarnautu smile.gif Visus reikalavimus man siandien atlieka, kiek ilgai tarnaus - aisku parodys laikas. Is esmes as patenkinta ir dziaugiuosiu savo nauju pagalbininku virtuveje smile.gif.


ta ir norejau suzinot ar likote patenkinta pirkiniu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Tango @ 2008 11 17, 09:52)
Nu tai isbandziau smile.gif) vertisiu balais 5-bale sistema....

Na tai džiugu, kad kombainas įtiko ir ačiū už pasidalinimą įspūdžiais. Philips‘o tikrai nepirksiu, nes mano pagrindinis prioritetas – gera mėsmalė. O tokią turi tik Kenwooda‘as ir dar Braun‘as. Kenwooda‘as Chef tikrai žinau, jog turi 3 išmierų sietelius ir antgalius dešrelėms kimšti. Iš sutrintos mėsos, ką daro mėsos smulkintuvai, nei dešryčių, nei sultingų maltinukų nepasidarysi.

Gaila, kad nepamėginai mielinės tešlos užminkyti. Čia mano antrasis prioritetas. Jau trečios Velykos gaunasi be mūsų firminio mielinio pyrago ir pyragėlių su varške. Namie neliko tešlos minkytojų – vienus jėgos apleido, kitiems nervai nelaiko pusvalandį dusintis bekovojant su tešlos šmotu. Seniau mama mane užstatydavo šitai daryti, tai po keliolikos minučių jau imdavau klausinėti, kada bus gana, o atsakymą gaudavau tokį – kai langai užrasos... smile.gif

Trečiuoju prioritetu yra daržovių smulkinimas/pjaustymas, kuris tavajam Philips‘e traukia tik 4-tui. Bijau, kad Kenwood‘as čia gali irgi nuvilti. Gal šiam tikslui įsigyti labiau specializuotą daiktą, kuris, tarkim, morkas pjausto griežinėliais, o ant kiekvieno griežinėlio dar bangelę padaro? Gražu... Tik kažin, ar tokių gamtoje būna?

P.S. Dar radau nuomonių apie Kenwood KM266, tai daiktas ne be priekaištų...

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vi_: 17 lapkričio 2008 - 20:25
Vakar apžiūrėjau gyvai Kenwood‘o KMC serijos kombainus. KMC560 mielinės tešlos minkymui per mažas (4,6 l), tad šitam reikalui reikėtų KMC760 (6,7 l) rinktis. Kaina dėl šito pakyla 100 Lt, nedaug, bet prietaiso išmiera pasidaro kiek bauginanti, o grožis apmažėja. Už priedus – mėsmalę ir daržovių smulkintuvę/pjaustyklę – tektų dar per 400 Lt pakloti, o viso kombaino kaina perliptų per 2000 Lt. Kai paklausiau konsultantės, kodėl KM266 modelis, turintis visus priedus (prie jau minėtų + 2 sulčiaspaudes ir kokteilinę), kainuoja 1000 Lt, vienintelis paaiškinimas buvo, kad KMC padaryti iš metalo, o KM iš plastmasės. Tai gaunasi, jog vien metalinis korpusas kainuoja per 1000 Lt. Absurdas. Visų Kenwood kombainų kilmės šalis – Kinija.

Žodžiu, po tokios apžiūros praėjo noras pirkti Kenwood kombainą. Nesakau, kad jis blogas, bet KMC760 neatitinka mano įsivaizduojamo kompaktiškumo/naudojimo dažnio/kainos optimalaus santykio. Nusipirksiu Kenwood MG510 mėsmalę, gariūninę rankinę tarką, dailiai bei be didelio vargo tarkuojančią (nes tarkuoja į abi puses) morkas ir panašias daržoves, ir palauksiu Bosch MUM8. Gaila, kad daržovių smulkintuvai/pjaustyklės būna tik kombainuose. Bent jau konsultantė taip mane informavo.

Atsakyti
QUOTE(vi_ @ 2008 11 17, 20:21)
Na tai džiugu, kad kombainas įtiko ir ačiū už pasidalinimą įspūdžiais. Philips‘o tikrai nepirksiu, nes mano pagrindinis prioritetas – gera mėsmalė. O tokią turi tik Kenwooda‘as ir dar Braun‘as. Kenwooda‘as Chef tikrai žinau, jog turi 3 išmierų sietelius ir antgalius dešrelėms kimšti. Iš sutrintos mėsos, ką daro mėsos smulkintuvai, nei dešryčių, nei sultingų maltinukų nepasidarysi.


Pataisysiu: maniškio Philips 7768 mėsmalė turi 2 sietelius ir dešroms grūsti antgalį. wink.gif
mala tikrai gerai, tik kad siaurokas kaklelis wink.gif
Atsakyti