Įkraunama...
Įkraunama...

Alergija

taip yra tokia alergija,mano dukra pradejo berti nuo saules ,tai naudojam apsaugini krema ,jei vakare vistiek berimas buna purskia nuo saules nudegimo purskala
draugei irgi si alergija pasreiske antra vasara ,ji ir tyrimus dar alergenui nustatyti ,bet nieko nerado ,tai jai liepe naudoti krema ir jei labai isberia gerti tavegili
Atsakyti
Labas Mega 13 4u.gif
Gal pasirodys juokinga, nes kalbėsiu visai ne apie vaiką, o apie savo vyrą, kuris jau beveik 30m. turi alergiją saulei doh.gif Ji prasideda tada, kai neapskaičiuoja laiko saulėje arba, jei nesitepa apsauginiu kremu doh.gif Tik jį kiek kitaip beria, nusėja odą guzais, atrodo kaip bičių sukandžiotas doh.gif Šiaip aš jį tada teplioju Psilo balzamu, šiek tiek nuima, bet vėliau, kai oda įpranta prie saulės (t.y. įdega) viskas susitvarko biggrin.gif
Atsakyti
Aš pati įtariu, kad turiu šią alergiją verysad.gif Pabuvus ilgiau saulėje atsiranda tokios išsausėjusiso dėmės, pradeda plaiskanot. Pirmiausia atsiranda ant alkūnių, vėlaiu kartais persimeta ir anr pačių rankų, delnų. Tepuosi Psilo balzamu arba Exipialiu. Praėjusią savaitę tokia dėmė atsirado ant veido, nors saulėje tikrai ilgai nebuvau g.gif
Atsakyti
Pas mane jau irgi nuo vaikystės yra alergija saulei... Iš pat pradžių odos gydytojai pradėjo sakyt: nevalgyk pomidorų, citrusinių vaisių ir pan. Bet nustojusi juos valgyt pamačiau, kad man vistiek yra tie pabėrimai... Kol pati neišsiaiškinau, kad čia man nuo saulės... Ir dabar pavasarį, tik prasidėjus intensyvesniai saulei, man atsiranda tie pabėrimai ant rankų, ant kojų, kur kojos sulenkimas ir pan. Vaikystėj ir žandai būdavo paberti, bet jau nebeberia žandų... O tepu juos tokiu tepaliuku - Betnovate. Įdedu nuorodą, kaip jis atrodo http://www.star-line...ovate_cream.jpg Jį vaistinėje parduoda be recepto... Man tai jis superinis thumbup.gif Kai pradėjau tepti vaikystėje, taip iki šiol juo tepuosi, kai tik mane išberia smile.gif
Atsakyti
Sveikutes. Saules alergija yra ir mano 11 m sūnui. Tik gydytojai nelabai nori tokią alergiją pripažinti, vos ne , ką čia mama išsigalvoji. Jam kaista, raudonuoja ir paskui nupusleja ausų kaušeliai, sprandas ir paburgsta akys. Naudojam kūdikiam skirtą kremuką. Ir netgi vasarą būnant pavėsyje oda reaguoja į saulę. Jis visada nešioja kepurytę su bryliais, siūlau ir kitiems vaikams - efektyvu. Ir dar akinius nuo saulės būtinai. Kiek žinau, taip yra dėl to, kad kažko negamina kepenys ir tada oda reaguoja į saulės uv spindulius ar kažkas panašaus. Pernai vasarą Lietuvos ryte buvo didelis straipnis su medikės, kuri tuo užsiima komentarais. Sėkmės kovojant su saule.
Atsakyti
Sveikos dar kartelį mielosios 4u.gif Ačiūkas , kad atsiliepėt...Dabar bent turėsiu rimta priežastį bandyt toliau išsiaiškint kas čia mus užpuolė šiais metais....Reikėtų pabandyt info internete paieškot, ką iš karto ir padarysiu mirksiukas.gif Dar kartą didelis ačiū aciuks.gif
Atsakyti
sveikos mamytes,noreciau tiksliai suzinoti,kokius alergologinius tyrimus galima atlikti 5 menesiu vaikui unsure.gif
dukra beria nzn nuo ko..ar nuo maisto,ar nuo dar kazko nebezinau ka daryt..kokie yra tyrima,kaip jei atliekami gal galite parasyt?
ir gal kas yra is klaipedos?kur tada daretes?
lauksiu atsakymu rolleyes.gif
Atsakyti
Sveika, mes darėm Kaune infekcinėj ligoninėj.Ima kraujuką iš venos galima pasirinkti iš 3 palečių kas jums aktuolu t.y maistas, įkvepiamieji alergenai ir mix-as.viename tyrime jei gerai pamenu apie 20 rūšių.
Atsakyti
sveikute,o reikia gulet ligoninej??ar tisiog atvaziuoji ir paima...kokia kaina??ar reikiasiuntimo is pediatro??bet ar pas 5men vaiak ras vena??o kada buna atsakymai??oj kiek klausymu uzklausiau blush2.gif biggrin.gif
Atsakyti
Taip, siuntimo reikia iš savo pediatro.Gulėti ligoninėj nereikia o venas ir tokiems mažiukams randa man taip pat buvo baisu kaip paiims maniau doh.gif seselės patyria užveržė rankytę tos venutės net nematyt duria ir viskas būna ok.Tėvų jie nelebai nori į procedūrinį įsileist [ o jei iš pirmo karto nepavyktų] sako ir vaikas būna ramesnis kai nemato savų, bet aš prisiprašiau ax.gif palaikyt padėjau, bet mano mažius net neverkė taip viskas greitai, kad net nesuprato kas buvo.Tyrimas mokamas virš šimto lt. Ištiria kam alergiškas jūsų mažylis ir kiek balų [ nuo 0 iki 4 stiprumas] yra dar brangesnis tada tiria 36 alergenus.Sėkmės jums 4u.gif
Atsakyti
Turiu nelabai gera itarima, kad dukrele (1,5m) koseja nuo neseniai nupirkto indisko vilnonio kilimo. Ar gali taip buti?

Kai nupirkome kilima, po keliu dienu, vaikas pradejo koseti kiekviena karta tik uzmigus, koki gera pusvalandi per miegus. Tas kosulys toks sausas. Is pradziu galvojau kad pasalo, tepiau resorban tepalu padukus ir nugara su krutine, dejau vilnones kojines, girdziau brontex. Bet kosulys ir per dienos miega ir nakti taip pat ja ima. Migdoma ir diena ir nakti tame paciame kambaryje. Anksciau jokiu elergiju jai nebuvo pastebeta, nors namie turime shuni, su kuiuo ji pastoviai kartu ant zemes voliojasi ir suo labai nemazai seriasi. Zodziu, po keliu dienu, migziau pietu miego jau kitam kambary kur to kilimo nera - ir vaikas nebekoseja. gal sutapimas, nezinau.
Gal kas zino atsakyma i klausima, gal as cia prisigalvoju nesamoniu ....
Atsakyti
sveiki
tikrai gali buti 4u.gif
kosulys labai panašus i mano alergija kaikurioms medziagoms verysad.gif
Atsakyti