Įkraunama...
Įkraunama...

Alergija

Sveikos, mano vaikui diagnozavo alergija dulkiu erkutei, noreciau pakeisti ciuzini, ka galetumet rekomenduoti?
Atsakyti
QUOTE(coraxas @ 2014 10 27, 00:00)
Sveikos, mano vaikui diagnozavo alergija dulkiu erkutei, noreciau pakeisti ciuzini, ka galetumet rekomenduoti?

Parolonini.
Atsakyti
labas vakaras,gal kuri mamyte zino ar esant stipriai alergijai gali vaikas sukarsciuot iki 39laipsniu,vakar ryte vaikas atsikele su temperatura ir isbertu kunu tokie smulkus raudoni spuogeliai tik ant veiduko ju beveik nebuvo,stipriai nugaryte ir virsutine bei sonine pedos dalis,jei butu buvus tridiene butu pirma kelias dienas buvus temperatura o cia iskart temperatura su berimu,gydytoja sako virusinis berimas nes truputi paraudus gerkle,bet as galvoju gal cia alergija nes netoleruojam pieno baltymo.Internete nera jokios info apie toki berima ir temperatura,berimas laikos antra diena nepadeda priesalerginiai vaistai,nukrito temperatura tik
Atsakyti
QUOTE(armi06 @ 2014 10 28, 22:23)
labas vakaras,gal kuri mamyte zino ar esant stipriai alergijai  gali vaikas sukarsciuot iki 39laipsniu,vakar ryte vaikas atsikele su temperatura ir isbertu kunu tokie smulkus raudoni spuogeliai tik ant veiduko ju beveik nebuvo,stipriai nugaryte ir virsutine bei sonine pedos dalis,jei butu buvus tridiene  butu pirma kelias dienas buvus temperatura o cia iskart temperatura su berimu,gydytoja sako virusinis berimas nes truputi paraudus gerkle,bet as galvoju gal cia alergija nes netoleruojam pieno baltymo.Internete nera jokios info apie toki berima ir temperatura,berimas laikos antra diena nepadeda priesalerginiai vaistai,nukrito temperatura tik

Dabar siaucia toks virusas: temperatura + berimas. Beria aplink lupas, plastakas, ******, kai kur raso kad ir kitose vietose. Mano vaikas db kaip tik serga, gal ir jums tas virusas ir greit praeis..
Atsakyti
Mamytes, prasau patarimo. Dukryte (5 metai) daznai kamuoja slogos, tokios negrazios geltonos, LOR gydytojas (ne vienas) sako, kad gleivine panasi i alergine. Darem odos durio tyrima, nieko nerode. Bendras imunoglobulinas 48,7. Kiek zinau, ribu dar nesiekiame, bet vis tiek pakankamai aukstas. Ar verta sunerimti del alergiju, ar problemu kitur ieskot 4u.gif
Atsakyti
Mamytes, vilnietes, kurios del alergijos guletes i Antakalnio Stacionara tyrimams-ar isleisdvo i namus nakciai? ax.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(coraxas @ 2014 10 27, 00:00)
Sveikos, mano vaikui diagnozavo alergija dulkiu erkutei, noreciau pakeisti ciuzini, ka galetumet rekomenduoti?



QUOTE(Neringiux @ 2014 10 27, 07:15)
Parolonini.

Sveikos.
Pas mus tas iš grikių lukštų čiužinys. Tai tikriausiai netinka?
Atsakyti
Sveikos

Kieno vaikučiai turi alergiją dulkių erkutėms gal bandėte antialerginius čiužinio užvlkalus? Ar veikia jie?
gal yra dar kokia tema apie alergijas? nerandu...
Atsakyti
QUOTE(ersketroze @ 2014 11 25, 10:35)
Sveikos

Kieno vaikučiai turi alergiją dulkių erkutėms gal bandėte antialerginius čiužinio užvlkalus? Ar veikia jie?
gal yra dar kokia tema apie alergijas? nerandu...


Aš asmeniškai pakeičiau visą miegojimo zoną. Nauji baldai....
Čiužinį pirkau HR putų poliuretano su užvalkalu, kurį galima skalbt 60 laipsnių temp. patalynę sintetinė su medvilne, skalbiu 60 laipsnių temp. taip pat. Namuose jokių kilimų, grindis siurbiu ir plaunu tikrai dažnai doh.gif Patalpų vėdinimas, vienu žodžiu darbo daug doh.gif
Atsakyti
Sveikos, gal galit pasakyt kur Klaipedoj daro durio testus su siuntimu?
Atsakyti
QUOTE(Lura* @ 2014 12 05, 13:39)
Sveikos, gal galit pasakyt kur Klaipedoj daro durio testus su siuntimu?

eikit pas Sivickienę. SG klinika, H. Manto 6a, su siuntimu konsultacija nemokama, dūrių daug 50lt. Arba į Salviją, su siuntimu igi nemokamai, tik dėl dūrių nežinau
Atsakyti
Gal kas susidūrėte su dilgėline. Ar yra kokių nors vaistų ne cheminių nuo šios ligos.
Atsakyti