Įkraunama...
Įkraunama...

P.Mažylio GN

QUOTE(kristucy @ 2008 08 25, 14:35)
nu as apie mazylio gimdymo namus girdejau tikrai blogu atsiliepimu, jau ne is vienos mamytes girdejau, kad daugiau gyvenime ten negimdys!praeita savaite mano drauge gimde ten, tai kiek is jos pasakojimu supratau, kad irgi gavosi nesamone, nors ir taresi su daktaru ir mokejo ne mazus pinigeliu... verysad.gif as ten tikrai negimdysiu schmoll.gif

Gal gali papasakot konkreciau, nes dabar rasai, kad nesamone ir nieko konkretaus... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(kristucy @ 2008 08 25, 13:35)
nu as apie mazylio gimdymo namus girdejau tikrai blogu atsiliepimu, jau ne is vienos mamytes girdejau, kad daugiau gyvenime ten negimdys!praeita savaite mano drauge gimde ten, tai kiek is jos pasakojimu supratau, kad irgi gavosi nesamone, nors ir taresi su daktaru ir mokejo ne mazus pinigeliu... verysad.gif as ten tikrai negimdysiu schmoll.gif



doh.gif doh.gif kaip tokie pasisakymai erzina doh.gif tai kokie tie argumentai? jei jau taip rašai, tai reikia bent pagrįsti, kas būtent buvo blogai?? jei toms draugėms taip prastai sekėsi gimdyti, tai joms būtų blogai tiek klinikose, tike krikščioniškuose, tiek bet kur kitur, o prie ko tada mažylio GN?
kokios ten nesamonės gavosi man labai įdomu? ir ar jums atrodo, kad jei jau mokami dideli pinigai, tai gydytojai ir pagimdo už jus? lotuliukas.gif
Atsakyti
na as tai tarciausi su gyditoju, tikrai nevaziuociau nesitarus, prieziura 100 kart geresne...sokineja kaip apie pasaulio bamba, o po gimdymo esi labai pazeidziama ir tikrai nesinori kad atzagariai elgtusi...jei turit pinigeliu negailekit,,,atsiperka ir su kaupu. as pati negimdziau, man dare cezari, bet tariausi ir esu labai patenkinta... thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif ...viskas gerai, gal del to kad moki pinigus g.gif bet nenoreciau kad su manim grubiai elgtusi arba nesirupintu...
tie 800 yra smulkmena...
o siaip tai galima duoti ir dar maziau....
Atsakyti
QUOTE(kristucy @ 2008 08 25, 14:35)
nu as apie mazylio gimdymo namus girdejau tikrai blogu atsiliepimu, jau ne is vienos mamytes girdejau, kad daugiau gyvenime ten negimdys!praeita savaite mano drauge gimde ten, tai kiek is jos pasakojimu supratau, kad irgi gavosi nesamone, nors ir taresi su daktaru ir mokejo ne mazus pinigeliu... verysad.gif as ten tikrai negimdysiu schmoll.gif


Kiekvienuose gimdymo namuose, tiek kiekvienoj ligoninėj ar poliklinikoj gali atsitikt tai kas kažkam nepatiks,bet juk tai nereiškia,kad ir visiems ten apsilankiusiems nutiks kažkas. Aš gimdžiau Mažylyje ir viskas man ten buvo thumbup.gif Kaip ir minejo Krabo lazdelė, jei nelaimė atsitiko vienur,tai nereiškia,kad kitur ji nebūtų atsitikusi. todėl nereikia nusiteikinėt,kad čia blogi gimdymo namai ir kad ten viskas blogai. O ar negirdėjai gerų atsiliepimų apie šiuos gimdymo namus? Kodėl kas gera neužstringa atminty? O lieka tiktai blogi atsiliepimai?
Atsakyti
QUOTE(stankeviciene @ 2008 08 25, 20:44)
na as tai tarciausi su gyditoju, tikrai nevaziuociau nesitarus...



aš esu nieko prieš susitarti su gydytoju, bet ir nesu prieš tai, kad važiuoti nesitarus. kadangi turiu dar laiko, tai dar galiu pagalvoti apie tai mirksiukas.gif
bet mane labai veikia va tokie pasakymai, kad va, gimdžiau susitarus, tokius pinigus sumokėjau, bet jau kokia nesamonė buvo doh.gif doh.gif o orgumentų nei vieno doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Krabo lazdelė: 25 rugpjūčio 2008 - 21:49
gimdžiau susitarus, mokėjau pinigus, o mano gydytoja ryte atostogat išėjo biggrin.gif tai ką, man dabar rėkt, kad nesąmonė, pinigus mokėjau ir nežiūrėjo? žiūrėjo nėštumo metu, prie jos gimdžiau, išrūpino vienvietę palatą, paaiškino kas ir kaip vyks pogimdyviniu laiku ir išėjo ramiai atostogaut.
Atsakyti
Straipsniuką aptikau.. http://www.vakarozin...medicina_bejege

Šiaip man viskas ok buvo prieš 3,5m. Ir dabar žadu gimdyt, jei iki galo išnešiosiu ax.gif Nes kaip supratau, neišnešiotukų jau nebepriima, visus į Klinikas siunčia g.gif
Atsakyti
QUOTE(idommi @ 2008 08 26, 12:59)
Šiaip man viskas ok buvo prieš 3,5m. Ir dabar žadu gimdyt, jei iki galo išnešiosiu  ax.gif  Nes kaip supratau, neišnešiotukų jau nebepriima, visus į Klinikas siunčia  g.gif

Nepriima iki 36 savaiciu, nes neturi kazkokios irangos reikalingos neisnesiotiems vaikams mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(idommi @ 2008 08 26, 12:59)

blink.gif blink.gif
Atsakyti
[quote=idommi,2008 08 26, 11:59]
Straipsniuką aptikau.. http://www.vakarozin...medicina_bejege

gun_rifle.gif bash.gif susaudyt uz tokius bairius. neturiu zodziu.
nors sazines turetu atsiprasyt.
Atsakyti
QUOTE(Jelena @ 2008 08 26, 18:46)



gun_rifle.gif  bash.gif  susaudyt uz tokius bairius. neturiu zodziu.
nors sazines turetu atsiprasyt.




aš esu pakraupusi tokia žinute. ponia miela, galbūt gydytoja suklydo, (o gal ir ne, juk tikrai visko būna ). kam taip iškart kategoriškai šaudyt??? blink.gif
o pati sąžinės turit taip rašyt??? blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Krabo lazdelė: 26 rugpjūčio 2008 - 19:39
Nemalonu skaityti blogus dalykus... unsure.gif bet aš manau, kad paskaičius apie bet kuriuos gimdymo namus tų negerumų yra įvykę. Ruošiuosi gimdyti Mažylio GN ir labai tikiuosi jog man nieko blogo nenutiks- juk niekas taip ir neatrado tikrosios tų nenusisekimų priežasties- gydytojas, pati gimdyvė, piniginės dydis, galų gale mėnulis ar tiesiog "ne ta diena". g.gif Aš vis dar naiviai tikiuosi, kad abipusis geranoriškumas ir šiek tiek sėkmės lemia sėkmingą gimdymą... smile.gif
Atsakyti