Įkraunama...
Įkraunama...

Nuotakos puokštė

Sketis nuostabaus grozio bigsmile.gif thumbup.gif
Atsakyti
[attachmentid=142946]
Atsakyti
skėtis tai tikrai superinis... drinks_cheers.gif
Atsakyti
user posted image
Papildyta:
user posted image
Papildyta:
user posted image
Papildyta:
user posted image
Papildyta:
user posted image
Papildyta:
[attachmentid=142998]
čia prie tos kur ant rankos
Atsakyti
QUOTE(dauraa @ 2008 05 15, 14:48)
galiu parekomenduot.vilniaus geliu turgu ten dariausi savo uokste padare super.atsinesiau nuotraukyte lygiai tokia ir gavau.jeigu reikes kontaktu rasyk i az turiu tos moters kontaktus.



Parasiau tau i az 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(drakosa @ 2008 05 15, 09:57)

ne viena tu tokia, kuri puokštės neturi. Turėsi... mirksiukas.gif
Man turguj išviso sakė, tik prieš dvi sav. ateit, tai man žiauru pasirodė, bet ką daryt...
Dabar jau kitą mintį rezgu...pati pasidaryt, ar kažkas panašaus... wub.gif



O kokias kainas tau pasake? g.gif

As tai dar tik vienoje vietoje klausiau, Vilniaus MADOS prekybos centre tokioje parduotuveleje. tai ten sake, kad nuo simto litu g.gif
Papildyta:
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Papildyta:
user posted image

Man turbut nieko nera graziau uz pakalnutes wub.gif

Bet kiek girdejau, reikia jas i Lietuva siustis ir atseit is ju puokstes labai brangiai kainuoja verysad.gif
Papildyta:
user posted image

user posted image

user posted image

https://www.thebride...ieMediumBIG.jpg

ramunytes labai grazu wub.gif
Papildyta:
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Papildyta:
user posted image

O kas tos mazytes gelytes tarp rozyciu? Ju daug kur i puokstes deda, pastebejau g.gif vat man jos grazios, noreciau, kad is kazkoku smulkiu geliuku butu mano puokstyte padaryta wub.gif
Papildyta:
user posted image

Va sita man visai nieko, bet prie sampanines suknutes ne kaip ta rausva spalva atrodys g.gif
Papildyta:
user posted image

sita mielute tokia
Atsakyti
Kiek cia grozio pridejote, net galvoje viskas susisuko ax.gif Bet as jau apsisprendziau ir apsistojau ties orchidejom ir frezijom thumbup.gif
Atsakyti
user posted image

o kokios cia gelytes? g.gif
Papildyta:
QUOTE(jolllka @ 2008 05 15, 21:45)
Kiek cia grozio pridejote, net galvoje viskas susisuko ax.gif Bet as jau apsisprendziau ir apsistojau ties orchidejom ir frezijom thumbup.gif



Tau gerai, kad apsisprendei thumbup.gif

O as negana to, kad nezinau ko noriu, tai dar ir geliu nepazystu. Pvz., net nenutuokiu, kaip tos frezijos atrodo g.gif doh.gif blush2.gif
Papildyta:
user posted image

o kas cia per geles? Ar yra ju Lietuvoj?

Beje, kazin ar is ramuniu pas mus ka nors galetu sugalvoti? Na gal yra kokiu veisliu, kurios ilgiau laikosi? g.gif Ne siaip isivaizduoju, kad ramunes greit vysta g.gif
Papildyta:
user posted image

sita man grazute wub.gif Bet ir vel ramunytes kazkokios! Viskas, noriu su ramunytem!!! wub.gif
Atsakyti
QUOTE(burbuliukasbum @ 2008 05 14, 23:38)
tai, mergytės, paknisau nete ir (ši info labiausiai skirta tai, kuri nori tų baltų gėlyčių) fra(n)gipani - jos gi - pliumeria - jos gi jostros user posted image
Papildyta:
ši rūšis vadinasi mėnulio šviesa

šiandien jau kalbėjau su šiltnamio viršininku, kur tie grožiai auga, tai sakė, kad kaina nuo 100 iki 200lt., priklausomai nuo rūšies, šakų (kuo daugiau šakų, tuo daugiau žiedynų). Bet man regis kad vieno augalo man nepakaks... verysad.gif o dviems irgi kažkokių rožyčių ar ko reiktų pridėt. Taip, kaip ten buvo įdėta puokštė, tai įtariu daug augalų nuskabyta buvo... doh.gif
Bet man jos tokios gražios, kad jau dabar pradedu įkalbinėti save...kad verta. wub.gif
P.S. burbuliuk, tu mane lepini... mirksiukas.gif tiek puokščių vien man randi..... thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo drakosa: 15 gegužės 2008 - 22:17
QUOTE(gotte @ 2008 05 15, 21:59)
1. o kokios cia gelytes?  g.gif
2.O as negana to, kad nezinau ko noriu, tai dar ir geliu nepazystu. Pvz., net nenutuokiu, kaip tos frezijos atrodo  g.gif  doh.gif  blush2.gif
3.o kas cia per geles? Ar yra ju Lietuvoj?
4.Beje, kazin ar is ramuniu pas mus ka nors galetu sugalvoti? Na gal yra kokiu veisliu, kurios ilgiau laikosi?  g.gif  Ne siaip isivaizduoju, kad ramunes greit vysta  g.gif

1.kaip matau čia dirbtinė puokštytė. pagal mane, kaip mes vadinam katiliokai, lyg varpeliai
2. kad pažintum mirksiukas.gif
user posted image
joslabai skaniai kvepia (bent jau man, tai vienos iš mėgstamiausių mano gėlių dėl kvapo)
3. chrizantemos. kiek tik nori ir kokių tik nori
4. net ir chrizantemų būna kaip ramunių atrodančių ir jos ilgiau išsilaikytų, nes skintos ramunės (tos vadinamos bobramunės) lepios visos dienos gali ir neatlaikyti. nebent floristės gerai žino jų komponavimo puokštėse subtilybes. paskutinėje puokštėje,manau, kad tai ir yra bobramunės.
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
QUOTE(dauraa @ 2008 05 15, 14:48)
galiu parekomenduot.vilniaus geliu turgu ten dariausi savo uokste padare super.atsinesiau nuotraukyte lygiai tokia ir gavau.jeigu reikes kontaktu rasyk i az turiu tos moters kontaktus.



Vau, butu super thumbup.gif . Buk gerute, parasyk kontaktus tos moteriskes ir kur tas turgelis yra, nes niekada ten nebuvau blush2.gif . Labai dekinga buciau 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(gotte @ 2008 05 15, 21:59)
user posted image

o kokios cia gelytes?  g.gif
Papildyta:
Tau gerai, kad apsisprendei thumbup.gif

O as negana to, kad nezinau ko noriu, tai dar ir geliu nepazystu. Pvz., net nenutuokiu, kaip tos frezijos atrodo  g.gif  doh.gif  blush2.gif
Papildyta:
user posted image

o kas cia per geles? Ar yra ju Lietuvoj?

Beje, kazin ar is ramuniu pas mus ka nors galetu sugalvoti? Na gal yra kokiu veisliu, kurios ilgiau laikosi?  g.gif  Ne siaip isivaizduoju, kad ramunes greit vysta  g.gif
Papildyta:
user posted image

sita man grazute  wub.gif  Bet ir vel ramunytes kazkokios! Viskas, noriu su ramunytem!!!  wub.gif


Zinok as irgi jau issirinkau is ramuniu, nes rozes kaip ir labai jau atsibode...siaip, pati draugei pries pora menesiu buvau dovanojusi ramuniu, nepatikesit, bet menesi laiko istovejo thumbup.gif . Todel tikrai rinksiuosi ramunes bigsmile.gif . Parodyciau savo puokste, bet esu cia naujoke, tai nemoku prisegti foto blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(_rasyte_ @ 2008 05 16, 08:28)
Zinok as irgi jau issirinkau is ramuniu, nes rozes kaip ir labai jau atsibode...siaip, pati draugei pries pora menesiu buvau dovanojusi ramuniu, nepatikesit, bet menesi laiko istovejo  thumbup.gif . Todel tikrai rinksiuosi ramunes  bigsmile.gif . Parodyciau savo puokste, bet esu cia naujoke, tai nemoku prisegti foto blush2.gif


Bet tos ramunes yra paprastos laukines geles, ar i puokstes dedamos daugiau tokia veisle, kuri pramoniniu budu, specialiai isauginta? Ir kur tu zadi darytis puokste?

P.S., jei nori, atsiusk man savo puokste, as idesiu cia: gotte@one.lt
Atsakyti