Įkraunama...
Įkraunama...

Suknelės - megztos, nertos, derintos

bielra Pirmiausia giriu tave, nu puikiai, buvo taip įdomu pamatyti naująjį sijono amplua:)))
Rugilyte1 Kaip smagu, jau buvau tavęs pasigedusi.
Ir visos mergaitės sveikos naujuose namučiuose, ačiū už juos:))))
Atsakyti
QUOTE(ingriduska @ 2008 03 12, 08:30)
bielra Pirmiausia giriu tave, nu puikiai, buvo taip įdomu pamatyti naująjį sijono amplua:)))
Rugilyte1 Kaip smagu, jau buvau tavęs pasigedusi.
Ir visos mergaitės sveikos naujuose namučiuose, ačiū už juos:))))


Ačiū labai... 4u.gif
Atsakyti
Labukas visom naujuos namuos!!!
Stai mano rudosios suknios pradzia
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Mate @ 2008 03 12, 12:33)
Labukas visom naujuos namuos!!!
Stai mano rudosios suknios pradzia
user posted image

Oj laukiam laukiam galutinio rezultato thumbup.gif O kokia bus , ilga ar trumpa?
Atsakyti
noreciau truputi zemiau keliu ir trumpom rankovem. Zodziu, ruosiuos vasaros sezonui smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mate @ 2008 03 12, 12:33)
Labukas visom naujuos namuos!!!
Stai mano rudosios suknios pradzia
user posted image


Labai gražiai žiūrisi.., ir spalvytė tokia wub.gif sakyčiau į violetinę neša, ar čia tik nuotraukoje taip?
Atsakyti
o cia is kokiu siuliuku neri ir kokiu rastuku, gal schemute kur yra ?
Atsakyti
sveikutes, grazi melyna suknyte, o gal kas turite schemute antos nuotraukytes, ten kaip palaidine ant kelniu, man labai grazi tai noreciau nusunerti. 4u.gif
Atsakyti
siulu spalva grazi sokolado (ne tamsaus smile.gif ) ruda. O mano nuziureta suknia originale irgi yra ruda smile.gif . Pirkau Maxi siulu, kol kas nedaug, net nezinau kiek ju is tikruju reikes... Gal kas patart gali - kiek mazdaug sueina Maxi siulu suknelei? Rastelis
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Mate @ 2008 03 12, 13:26)
siulu spalva grazi sokolado (ne tamsaus smile.gif ) ruda. O mano nuziureta suknia originale irgi yra ruda  smile.gif . Pirkau Maxi siulu, kol kas nedaug, net nezinau kiek ju is tikruju reikes... Gal kas patart gali - kiek mazdaug sueina Maxi siulu suknelei? Rastelis
user posted image



aciu mirksiukas.gif
o kokiu vaseliu neriat su Maxi siulais? as dabar Auksarankeje Maxiukus apziurineju, bet neisivazduoju kiek ju reikia pvz tunikai g.gif ir kokiu vaseliu tektu kamkintis blush2.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
as neriu su kazkokiu japonisku (pas mama prie mezgimo masinos buvo komplekte, tai as ji 'pasiskolinau' smile.gif ), as juo neriu jau labai daug metu is visokiu Irisu ir pan. Ten parasyta (lyg reiktu suprast numeris) 2/0, bet jis tikrai smulkesnis nei pas mus iprasta turet tokio numerio vaseli... Taigi tiksliai numerio nezinau blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Mate @ 2008 03 12, 13:33)
Labukas visom naujuos namuos!!!
Stai mano rudosios suknios pradzia
user posted image



mmmm.....bus fantastiskas dalykelis thumbup.gif ir man ta rude istrigus giliai, cia kaip tunika aptartoji mergaiciu moherisciu skyrelyje ax.gif
Atsakyti