Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuviniu sukneliu salonai Alytuje

QUOTE(svaigutis @ 2008 04 21, 21:37)
va blyn, et nusigandau blink.gif  blink.gif  blink.gif
mano rozyte per vidury, o iskirpte v formos blink.gif  blink.gif  blink.gif

Kiek matau jusu vestuves ta pacia diena... bet nusiramink ji raso, kad pas ja kairej pusei gelytes, tai jos suknele gal jau atideta, o tavo per viduri kuri buvo dar neisnuomota.. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo doviliuke21: 21 balandžio 2008 - 21:30
aha, bet niekad nezinai kas ten gali buti do bardakai tongue.gif lotuliukas.gif 4u.gif
tikiuosi kad visaks gerai 4u.gif
Atsakyti
Taigi būna ir vienodų, po manęs CMB ėjo nuotaka tokia pačia, tai vos infarkto negavau ohmy.gif
Atsakyti
tikiu blush2.gif biggrin.gif
ir as stacia griuciau thumbup.gif

juk kiekvienai is musu norisi ta diena buti graziausiai ir isksirtinei, o cia susitinkti lygiai tokia pacia g.gif

nepavydetina situacija tau teko drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(svaigutis @ 2008 04 21, 23:43)
aha, bet niekad nezinai kas ten gali buti do bardakai tongue.gif  lotuliukas.gif  4u.gif
tikiuosi kad visaks gerai 4u.gif

Na,zinau,kad tokia pati suknele yra sampanine ir balta.Ant mano sukneles uzlipdytas lipdukas,kad dar nuomojama geguzes 19d.Tipo sake,kad iki manes gali nuomoti ne daugiau kaip viena karta,bet kazkaip abejoju.O dabar net pagalvojau,kad lipduko su mano data net nera.reiks eikt ko gero aiskintis kaip ten kas yra. unsure.gif
Atsakyti
na, man nerode jokiu su lipdukais. buvo jos kitoje puseje idetos maisuose permatomuose ir matesi ant ju lipdukai su datomis.
na neisjaudink, viskas gerai. o jei ne, abi kibsim i kova drinks_cheers.gif
o klausyk, tu eisi i cmb ? kuria val?
gal dar viena po kitos?

ir dar norjau paklausti gal turi foto su savo suknyte kai matavaisi?
atsiusk man i pasta svaigutis@gmail.com

4u.gif
pasirodysim ir nuspresim ta pati ar bent jau panasi 4u.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(svaigutis @ 2008 04 23, 00:59)
na, man nerode jokiu su lipdukais. buvo jos kitoje puseje idetos maisuose permatomuose ir matesi ant ju lipdukai su datomis.
na neisjaudink, viskas gerai. o jei ne, abi kibsim i kova drinks_cheers.gif
o klausyk, tu eisi i cmb ? kuria val?
gal dar viena po kitos?

ir dar norjau paklausti gal turi foto su savo suknyte kai matavaisi?
atsiusk man i pasta svaigutis@gmail.com

4u.gif
pasirodysim ir nuspresim ta pati ar bent jau panasi 4u.gif  drinks_cheers.gif

Na,jei buvo sone,tai ko gero ne ta.Jua cia butu virsune,kad tiek metu dirbancios pradetu tas pacias sukneles vienai dienai nuomoti.As i cmb 14.15.Kada tau?Nuotraukos neturiu,kazkaip nepagalvojau nusifotkinti.
Atsakyti
mano bus cmb 13.30 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(svaigutis @ 2008 04 24, 23:12)
mano bus cmb 13.30 4u.gif

Na,praktiskai viena paskui kita rolleyes.gif
Atsakyti
drinks_cheers.gif thumbup.gif
Atsakyti
sveikutes smile.gif as ir ruosiuosi vestuvem, galbut galit pasiulyti koki gera geliu salona alytuje? taip pat grozio salona kur daro grazias sukuosenas ir makakiaza bei nagucius tvarko? aciu nail.gif
Atsakyti
QUOTE(inguliukas @ 2008 10 15, 00:01)
sveikutes  smile.gif  as ir ruosiuosi vestuvem, galbut galit pasiulyti koki gera geliu salona alytuje? taip pat grozio salona kur daro grazias sukuosenas ir makakiaza bei nagucius tvarko? aciu  nail.gif

As asmeniskai sukuosena ir makijaza dariausi salone "Asta" pas kirpeja Vilmą. Likau visai patenkinta. Idomu kaip ji kerpa ir kokios kainos,gal irgi neblogai biggrin.gif Gal kas pas ja kerpasi?O manikiura irgi ten pat,jauna manikiurininke ,vardo nepamenu,bet labai irgi maloni,ir taip pat likau patenkinta. smile.gif
Atsakyti