Įkraunama...
Įkraunama...

Apie musę Zuzę

Labai grazu thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

Pavydziu smile.gif kas turi tokiu sugebejimu. Butinai paskaitysiu ir savo mazajai, kai jau daugiau kai ka supras.
Atsakyti
Karbyne,
kai susitikimui su skaitytojais reikės pristatyti kūrinius ar jų ištraukas, mergučė jau pasirengusi. Tekstas jau kaip ir išmoktas, dar diena kita - ir išraišką atidirbs.
Beje, pamačiusi pavasarį atgyjančias ir iš pašalių lendančias muses, dažnai klausia: "Ar šita Zuzė?"
Atsakyti
Nieko nebus...ainu ir aš savo vaikam spausdint laugh.gif
Atsakyti
kaip aš pavydžių tiem žmonėm, kurie moka sukūrti tokius eilėraštukus ax.gif tikrai, Karbyne, tu šaunuole 4u.gif
Atsakyti
Džiugu, kad patinka. Jei rimtai - tokiais "pokštais" jau mažiausiai 100 metų neužsiminėjau - o jūs čia įkvėpimą žadinat user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Karbyne: 17 balandžio 2005 - 15:56
QUOTE(Laisvė @ 2005 04 17, 09:20)
Beje, pamačiusi pavasarį atgyjančias ir iš pašalių lendančias muses, dažnai klausia: "Ar šita Zuzė?"

Nu , Karbyne, liuks 4u.gif -eilėraštukas daro įtaką gamtos pažinimui biggrin.gif Man taip patiko Laisvės dukrytės pastebėjimas biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Medeina @ 2005 04 18, 16:24)
Man taip patiko Laisvės dukrytės pastebėjimas biggrin.gif  biggrin.gif

Aha..šitokios pasekmės nebuvau numačiusi laugh.gif
user posted image
Atsakyti
Karbyne pasakele thumbup.gif ,o kaip su pratesimu?Visai butu idomu,kaip tos muses toliau gyvena biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(SANTA @ 2005 04 18, 19:04)
Karbyne pasakele  thumbup.gif ,o kaip su pratesimu?Visai butu idomu,kaip tos muses toliau gyvena biggrin.gif

Nia...daugiau kai pratęsiu, pinigus imsiu laugh.gif tongue.gif Nors kita vertus - jei taip materialistiškai galvosiu - nieko nebesukursiu blink.gif . Bet minčių rimtai kyla, tik va įkvėpimo sulaukt reikia user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Karbyne: 18 balandžio 2005 - 18:15
4u.gif Labai gražu,Karbyne...
Aš irgi "kaifuoju"nuo tokių gražių lengvai rimuojamų eilučių...Super...Gali drąsiai siūlyti Zuzę su Zuzium logopedėms,neabejoju,Z garso tarimui visi darželinukai mielai zys,zuziuos,zyziuos (ar kaip čia lietuviškai pasakyti?)
BRAVO... thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

P.S.Tai prašom nesididžiuoti,ir toliau eiles rimuoti.Sėkmės.
Atsakyti
Nu, Zuzė ištekėjo už Zuziaus? Ištekėjo. Turėjo ir vaikučių sulaukti...
Geras būtų tęsinėlis apie Zuziukus... Juk visi vaikai gimsta iš meilės. Ir musių tongue.gif
Atsakyti
Nu ot kokios...čia gi DEMO versija laugh.gif A jūs įsivaizduojat kas bus jei viską skelbt pradėsiu? blink.gif Jūs tai geros, bet ateis koks negeras dėdė, pavogs ir puikuosis knygynuose knygelė, pvz. Just. Marcinkevičius Paasaka apie Zuzę. O aš ką - aš tai ant leedo liksiu. blink.gif
Bus tų vaikų - ale gi pirma duokit Zuzei laiko bent pastoti...
user posted image
Atsakyti