Įkraunama...
Įkraunama...

Advokatai

QUOTE(AIVUKĖ @ 2011 04 07, 19:47)
susidūrus  doh.gif nepatarčiau ..

kodel?kiek zinau jog tik mozgus pudrina,buvo ji pasamde pinigus istrauke ir dar parsidave kitai pusei.jokios naudos.o jims kaip?
Atsakyti
QUOTE(lukvitoo @ 2011 04 08, 11:11)
kodel?kiek zinau jog tik mozgus pudrina,buvo ji pasamde pinigus istrauke ir dar parsidave kitai pusei.jokios naudos.o jims kaip?


man neteko asmeniškai, bet užteko ką mačiau ir žinau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(AIVUKĖ @ 2011 04 08, 18:45)
man neteko asmeniškai, bet užteko ką mačiau ir žinau smile.gif

nu jo o va drauges vyrui teko su juo tai sakes koks jis tai va todel nori pakeisti kol nevelu.
Atsakyti
gal kas gali patarti gera advokata vilniuje, problemos su lizingu, nori prisiteisti dideles sumas?
Atsakyti
As nesenai naudojausi advokato Arvydo Aranausko paslaugomis ir likau labai patenkinta, tad noriu ir jums rekomenduoti, kadangi labai atsakingai ir profesionaliai atlieka darba. thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes,

SOS!!! Gal kuri susidurete su advokatu G. Lukausku is Gargzdu????Parasykite koki zodeli kaip atliko savo darba???
Kazkaip man atrodo, kad tik tempia laika, neva vis rytoj, rytoj darysiu ir daug nekonkreciai sneka, kad tik pasikeltu kaina verysad.gif verysad.gif
Tikiuosi jog klystu.... verysad.gif unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Alenzi @ 2011 04 29, 17:11)
Sveikos mamytes,

SOS!!!  Gal kuri susidurete su advokatu G. Lukausku is Gargzdu????Parasykite koki zodeli kaip atliko savo darba???
Kazkaip man atrodo, kad tik tempia laika, neva vis rytoj, rytoj darysiu ir daug nekonkreciai sneka, kad tik pasikeltu kaina verysad.gif  verysad.gif
Tikiuosi jog klystu.... verysad.gif  unsure.gif

oi atsargiai... doh.gif reikejo,gal pries pradedant reikalus pasiklausinet... kad tik netektu eit pas kita ir antra kart pinigus moket... o siaip tai rodo, kad negerbia zmogus savo klientu.
Atsakyti
Sveikos merginos, galiu pasakyti savo nuomone del pirmines ir antrines teisines pagalbos advokatu. Teko kreiptis, mano nuomone vienareiksme. Valdiski nemokami advokatai ir pagalba suteikia valdiskai. Nedirba jie tose bylose patikekit, neturi jokio suinteresuotumo, nes nuo bylu kiekio ir skaiciaus atlyginimas jiems nesikeicia. Jie gauna vienoda fiksuota atlygi kas menesi kaip visi paprasti mirtingieji. O ir dirba tose kontorose patys prasciausi advokatai neturintys klienturos.

Norit siek tiek pigesnes, bet kvalifikuotos pagalbos, kreipkites i advokatu padejejus. Dauguma ju bylose bent jau saziningai dirba, domisi ir stengiasi del kiekvieno kliento, nes nori uzsidirbti ir susirasti normalius klientus. Ju issilavinimas lygiai vienodas kaip advokatu, vyresni ir patirties turi dar daugiau nei kai kurie advokatai, tik pasikelimo dar tokio neturi tongue.gif , paprastesni yra ir sukalbamesni.

Neseniai skyrybu dokumentus man Panevezyje tvarke advokato padejeja Egle Cepukiene. Pries pas ja dokumentus alimentams tvarkiausi. Super viska tvarkingai padare, isaiskino visus galimus niuansus, pakonsultavo issamiai ir palyginti nebrangu. Tik i teisma dar negalejo eiti, metu truksta, nors pati daug metu ten dirbusi lotuliukas.gif . Na tokie istatymai, tai ir advokata kolega parekomendavo. Zinau, kad pavarde Butkevicius, vardas rodos Stasys, toje pacioje kontoroje dirba. Nu viskas super buvo ir kainos padorios thumbup.gif
Bent jau bendrauja kaip su zmogumi smile.gif
E.Cepukienes kontora Savanoriu a. 12, Panevezyje
jei kam reikia telefono rasykit i AZ
sekmes 4u.gif
Papildyta:
Utenoje zinau dar viena mergina taip pat advokato padejeja, anksciau daug metu Zemetvarkoje dirbusi Ligita Zigeliene. Kontora jos prie autobusu stoties, Kisonas ir partneriai filialas berods. Tik adreso tikslaus nepamenu, zinau, kad ten salia ir antstoles kontora yra. Jei susidomesit pagooglinkit ir tikrai rasit. Jei kam labai jos telefono reikes, rasykit i AZ, per drauge suzinosiu, nes ji su ta padejeja reikalus tavrke. Sake taip pat super moteriske thumbup.gif
Krepkites 4u.gif
Atsakyti
Laba diena 4u.gif , gal kas galetumete rekomenduoti advokata pasikausciusi bylose su VMI Valstybine mokesciu inspekcija, mano tveju ji remiasi tik prielaidomis del galimo vengimo sumoketi mokescius, realiai visiska nesamone ji nori irodyti bet reikia gintis, tai va gal kas zino advokata galinti pagelbeti tokioj situacijoj, o gal kas gero esate girdeje apie advokatu kontora J.Judickiene ir partberiai Jurex, o gal kas konkreciai buvo susidures su advokatu Laimonu Judicku ir gali pasakyti savo nuomone.
Aciu 4u.gif
Atsakyti
Sveiki,
Nerandu info apie Iną Kurauskienę. Gal kas nors susidūrėte? Tai 2m. advokataujanti advokate.
Papildyta:
Ališauskas man pasirodė brangininkas.
Atsakyti
QUOTE(katanelis @ 2011 05 18, 14:53)
Gal kas galėtų parekomenduoti advokatą kuris būtų susidūręs su bankroto bylomis, finansiniais isipareigojimais? Kaune? g.gif


žinau viena Egidijus Morkūnas ,tik jis Šiaulietis,turi savo kontorą ir konsultuoja visais klausimais ,bragokas bet vertas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Renete @ 2011 05 06, 08:40)
Laba diena 4u.gif , gal kas galetumete rekomenduoti advokata pasikausciusi bylose su VMI Valstybine mokesciu inspekcija, mano tveju ji remiasi tik prielaidomis del galimo vengimo sumoketi mokescius, realiai visiska nesamone ji nori irodyti bet reikia gintis, tai va gal kas zino advokata galinti pagelbeti tokioj situacijoj, o gal kas gero esate girdeje apie advokatu kontora J.Judickiene ir partberiai Jurex, o gal kas konkreciai buvo susidures su advokatu Laimonu Judicku ir gali pasakyti savo nuomone.
  Aciu  4u.gif

Sveiki, mane panasiai domina - vengimas moketi mokescius, gal galit ka parekomenduoti Klaipedoje, reiketu ir surasyti viska, nors asmuo del sios kaltes policijai pranestas, tik reikia paduoti i tesma
Atsakyti