Įkraunama...
Įkraunama...

Advokatai

Sveiki gal kas yra susidure su Advokatu Kukaiciu ar advokatr Renata i Asanaviciutes g.Vilnius?
Atsakyti
QUOTE(Flora7 @ 2009 05 08, 14:40)
Sveiki, gal kas rekomenduos gerą ir nebrangininką advokatą Šiauliuose?



Leokadija Riškutė Dvaro 123A
Petras Labanauskas Dvaro g. 43
Atsakyti
ar teko kam susidurti su šiuo centru ir jo advokatais?http://www.skyrybucentras.lt/Kaune/Kauno-filialas.html
Atsakyti
QUOTE(Perlute @ 2008 03 12, 12:13)
Mes(gimines,pazystami) naudojames advokato Bagdono paslaugomis thumbup.gif jis jau pagyvenes,toks savotiskas bet puikiai ismano savo darba,visus istatymus.neteko nusivilti thumbup.gif


Papildyta:
QUOTE(Perlute @ 2008 03 12, 12:13)
Mes(gimines,pazystami) naudojames advokato Bagdono paslaugomis thumbup.gif jis jau pagyvenes,toks savotiskas bet puikiai ismano savo darba,visus istatymus.neteko nusivilti thumbup.gif


Atsiprasau, gal galetum pasakyti Bagdono varda. Nes pasiziurejau www.advoco.lt pasirodo ju yra 2 vienas iš Kauno, o kitas is Vilniaus.
Atsakyti
QUOTE(Basakojė @ 2009 05 17, 13:49)
ar teko kam susidurti su šiuo centru ir jo advokatais?http://www.skyrybucentras.lt/Kaune/Kauno-filialas.html



Įdomių atsiliepimų yra, toli ieškoti nereikia, galite pasiskaityti Google, o pačiam žmogui spręsti ar jam tokios paslaugos tinka. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(saulele xs @ 2009 05 20, 15:27)
gal kas galetu parekomenduoti gera advokata, iskelti byla pries mokescius
Kaune

Sukonkretinkite. Ar jus norite kreiptis i teisma civiline tvarka, ar kad butu pradetas baudziamasis persekiojimas. Ir pries kokius mokescius norite pradeti byla (civiline, baudziamaja).
Papildyta:
QUOTE(lėja1977 @ 2009 05 19, 18:55)
Papildyta:
Atsiprasau, gal galetum pasakyti Bagdono varda. Nes pasiziurejau www.advoco.lt pasirodo ju yra 2 vienas iš Kauno, o kitas is Vilniaus.

Itariu, kad patare Bagdona is Vilniaus, nes Kaune Bagdonas jaunas.
Atsakyti
QUOTE(lėja1977 @ 2009 05 20, 15:51)
Labai aciu uz pastangas. Tik gaila kad is Vilniaus, bo man reikia kauniecio.

Parasykite is kokios srities advokato reikia, gal kuri patars.
Atsakyti
byla noriu iskelti VMI, tokia sudetinga situacija cia pas mane, reikia gero advokato kuris gerai ismanytu, turiu kruva dokumentu, i kuriuos mokesciai nekreipia demesio, apmokestino visa musu turta ir t.t. zodziu paini istorija,..
prasau gal kas galetu parekomenduoti, patikima advokata, ....
Atsakyti
QUOTE(antrakartmamyte @ 2009 05 14, 20:36)
Skubiai. Ieškau gero, patyrusio advokato Klaipėdoje, reikia bylai dėl alimentų ir vaiko gyvenamos vietos  unsure.gif

H. Mackevičius mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(skarinka @ 2009 05 20, 16:00)
Parasykite is kokios srities advokato reikia, gal kuri patars.


Man skyrybu klausimas. T.y. civilines bylos.Situacija tikrai sunki. Vaikas labai nori buti su manim, kai tenka perduoti ji "Jis rekte maldauja manes NE, NE. NEATIDUOK MANES!! Man sirdis apsipila krauju apie tai pagalvojus. Sutuoktinio advokatas rasineja melagingus rastus, mane pradejo kvietineti i VPK i vaiko teisiu apsaugos tarnyba. Rastai melagingi, bet jie mane tampo. Menesi laiko, negalejau pasimatyti su vaiku, siaip ne taip radau ji ir pasiemiau. Tai sutuoktinio advokatas apkaltino mane kad as psichiskai nesveika. PRASAU, JEI KAS TIK GALIT PADEKIT. Jei zinot kas gera skyrybu advokata ar tai jo padejeja, kuris butu aktyvus ir galetu dalyvauti su manim visuose pokalbiuose su viesom istaigom prasau nurodykite kontaktus. TAI TIKRAS PAGALBOS SAUKSMAS!!!
Atsakyti
QUOTE(lėja1977 @ 2009 05 22, 10:05)
Man skyrybu klausimas. T.y. civilines bylos.Situacija tikrai sunki. Vaikas labai nori buti su manim, kai tenka perduoti ji "Jis rekte maldauja manes NE, NE. NEATIDUOK MANES!! Man sirdis apsipila krauju apie tai pagalvojus. Sutuoktinio advokatas rasineja melagingus rastus, mane pradejo kvietineti i VPK i vaiko teisiu apsaugos tarnyba. Rastai melagingi, bet jie mane tampo. Menesi laiko, negalejau pasimatyti su vaiku, siaip ne taip radau ji ir pasiemiau. Tai sutuoktinio advokatas apkaltino mane kad as psichiskai nesveika. PRASAU, JEI KAS TIK GALIT PADEKIT. Jei zinot kas gera skyrybu advokata ar tai jo padejeja, kuris butu aktyvus ir galetu dalyvauti su manim visuose pokalbiuose su viesom istaigom prasau nurodykite kontaktus. TAI TIKRAS PAGALBOS SAUKSMAS!!!

Galite kreiptis cia, jie jums patars advokata
Kauno valstybės garantuojamos teisinės pagalbos tarnyba
Kęstučio g. 21, Kaunas
Tel.: +370 37 428403
E-paštas: a.baneviciene@infolex.lt
Pabandykite pas siuos kreiptis.
Advokatės Neringos Grubliauskienės kontora
K. Donelaičio g. 40-1A, Kaunas
Tel.: +370 37 207675
E-paštas: grubliauskiene@one.lt
Advokato A. Baužos kontora Žemėlapis
Įmonės kodas: 9400191
K. Donelaičio g. 6, III a., LT- 44213 KAUNAS - (37) 226448

Advokatės Linos Svirinavičienės kontora
Laisvės al. 98-27b, Kaunas
Tel.: +370 37 320302
Del pirmu 2 negarantuota, kad apsiima skirybomis, bet gal pasiulis pas ka kreiptis.
Atsakyti
Sveiki, gal žinote kiek kainuotu pasiimti advokatą teismo posėdžiui? Ačiū už atsakymus smile.gif
Atsakyti