Įkraunama...
Įkraunama...

Advokatai

QUOTE(Vi_ktorija @ 2014 10 23, 13:35)
laukas "paieška tekste"



jeigu ismeta 5 bylas, tai reiskia, kad tik tiek ju ir turejo? ir kur ten matosi, laimeta ar ne?
Papildyta:
QUOTE(ziogelis2 @ 2014 11 20, 22:11)
jeigu ismeta 5 bylas, tai reiskia, kad tik tiek ju ir turejo? ir kur ten matosi, laimeta ar ne?

ir isvis, patikrinus keleta is temoje paminetu rekomenduojamu advokatu, atidaro vos po viena dvi bylas, ivedus ju pavarde, ir tose bylose jie pralaimejo... tai kokia cia sistema, nesuprantu g.gif
Papildyta:
QUOTE(Taki @ 2014 11 04, 10:42)
...buvau mandagi:)

unsure.gif ir be reikalo... bet tai kokie smikiai smailialiezuviai tie advokatai doh.gif
Atsakyti
tai jus paziurekit, kas tuos advokatus rekomenduoja - vena dvi zinutes teparases narys. Skias, jis pats, ar jo prasymu kazkas ji reklamuoja biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Alebastra @ 2014 11 09, 12:17)
Sveikos, mielosios, gal galetumet rekomenduoti gera advokata, del vaikui skirtu alimentu isieskojimo Klaipedoje? Is anksto dekoju smile.gif

išieškojimo? ar tikrai jau priteista? nes jei dėl išieškojimo, tai Jums į antstolius reikia kreiptis ne į advokatą jau.

QUOTE(Realesne @ 2014 11 20, 21:44)
tai jus paziurekit, kas tuos advokatus rekomenduoja - vena dvi zinutes teparases narys. Skias, jis pats, ar jo prasymu kazkas ji reklamuoja biggrin.gif

drinks_cheers.gif kai kurios žinutės net juoką kelią su akivaizdžia reklama biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ziogelis2 @ 2014 11 20, 22:32)
jeigu ismeta 5 bylas, tai reiskia, kad tik tiek ju ir turejo? ir kur ten matosi, laimeta ar ne?
Papildyta:

ir isvis, patikrinus keleta is temoje paminetu rekomenduojamu advokatu, atidaro vos po viena dvi bylas, ivedus ju pavarde, ir tose bylose jie pralaimejo... tai kokia cia sistema, nesuprantu g.gif
Papildyta:

Sisemoje ne visada būna suvesti advokatai, be to sistemoje nerodo daugelio pirmos instancijos bylų, kurių advokatai turi daugiausia, ši sistema tik apytikslė, bet galima orientuotis, kur advokatas specializuojasi, jei specializuojasi iš viso
Atsakyti
QUOTE(Vi_ktorija @ 2014 10 23, 08:15)
Prieš renkantis advokatą vienintelis kriterijus renkantis advokatą turi būti jo kompetencija, laimėtos bylos ir apie tai liudijantys įrodymai (rašytiniai, kitų asmenų rekomendacijos (dėl laimėtų bylų).
Domėkitės, ką samdot. Pasiskaitykit, kad ir čia, jei bus info http://liteko.teisma...a.aspx?detali=2 paieškų lauke įvedę advokato pavardę, matysit, su kokiom bylom daugiausia jis dirba ir ar daugiausiai jas laimi ar pralaimi. Sėkmės.


Dėl kompetencijos Jūs esate visiškai teisi, tačiau spręsti dėl advokato kompetencijos iš LITEKO sistemos viešai pateikiamų duomenų tikrai nereikėtų. Vien dėl to, kad jau kaip minėjote, apylinkės teismų sprendimai šioje sistemoje dažnai nepateikiami, advokato pavardė nefiksuojama rašytinio proceso metu (dabar iš esmės visa apeliacinė ir kasacinė instancija remiasi rašytiniu procesu), jokioj sistemoj nėra duomenų apie advokato pagalbą ginčą išsprendžiant iki teismo (pvz. ginčą skyrybų byloje paverčiant sutuoktinių sutaikymu ir santuoką nutraukiant šalių susitarimu). Be to, kartais advokatas reikalingas tik situacijos sušvelninimui (nes byla iš karto pasmerkta), laiko pratempimui (pvz., kad bankas skolą išsiieškotų bent metus vėliau). Bet dažniausiai advokatas nežino bylos baigties ir negali garantuoti jos rezultato, nes būna visko: tiek protu nesuvokiamų teismų sprendimų, tiek stebuklų.
Tai tiek 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vien Tik: 23 lapkričio 2014 - 23:43
Kaune labai gera advokate Egle Gurskyte, labai atsakingai dirba, jei kam reikes tai 867220500 smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ksesanko @ 2014 11 18, 15:28)
Gal kas kreipesi i teisma del sveikatai padarytos zalos atlyginimo ir gali patarti gera advokata Klaipedoje?


Man panaši siuacija buvo, tai pagelbėjo šis advokatas Klaipėdoje: Jo internetinis portalas (viskas plačiau)
Mandagiai priėmė ir kai teko kreiptis antrą kartą dėl padarytos avarijos, iškart be teismų pasakė, kad nelaimėsime bylos pagal esamas aplinkybes. Patiko, nes sako į akis situaciją tokia kokia yra, nemėgindamas apiplėšti
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MartN: 27 sausio 2015 - 11:57
Sveikos,
Kuri advokate geresne skyrybu byloje? skyrybos apsunkintos. Ir piniginiu ir vaiko prieziuros klausimais nebus taip lengvai susitarta.

Blazeviciene Inga
ar
Veselovaite Ausra

Cia Kaune.
Aciu uz info
Atsakyti
Sveiki.Gal kas esat nukenteje nuo sios advokates?I INGA KUDINAVICIUTE-MICHAILOVIENE teko kreiptis del seimos teises klausimu,taciau likau pribloksta..Jokios sutarties advocate su manimi nesudare,zadejo atsiust el pastu..Del sumos ir ikainiu ,savaime suprantama, susitareme tik zodziu..Paemus trecdali susitartos sumos avansu, advokate graziai pazadejo parasyt atsiliepima laiku ir kad viska sutvarkys,bet gavosi atvirksciai...Atsiliepimas man buvo atsiustas priespaskutine diena ir tai tik del mano spaudimo ir nuolatinio skambinimo .Taciau advocate nemate poreikio skubet,nurodydama,kad pati uz mane gali pasirasyt po procesiniais dokumentais,lig zinotu faktines aplinkybes geriau uz mane. Atsiliepimas istrauktas is teismu praktikos,visiskai neprofesionalus. Pinigai man nebuvo grazinti.Buvau priversta teisiniu paslaugu sutarti pasirasyti atbuline data, po jos iskart pasirasyt teisiniu paslaugu nutraukimo sutarti ir buvau perspeta, kad toks lakstymas nuo vieno advokato prie kito ,man atsisuks bumerangu ir kad ji suzinos kas mano naujasis advokatas, kuris mane neva perviliojo pas save kritikuodamas ir peikdamas jos atsiliepima..Buvau tiek apsaukta savo vaiko akivaizdoj,kad mano mazamete dukra paklause isejus,ar tai tetai su nervais negerai..Likau nemaloniai nustebinta..
Atsakyti
QUOTE(millagra @ 2015 03 05, 14:28)
Sveikos,
Kuri advokate geresne skyrybu byloje? skyrybos apsunkintos. Ir piniginiu ir vaiko prieziuros klausimais nebus taip lengvai susitarta.

Blazeviciene Inga
ar
Veselovaite Ausra

Cia Kaune.
Aciu uz info

Pirma turi praktikos. Antros negirdejus
Atsakyti
QUOTE(Realesne @ 2015 03 11, 17:38)
Pirma turi praktikos. Antros negirdejus

Labas, gal kas esate susidures su tarptautiniu advokatavimu? Yra nusizengimas Vokietijoje, kuri reiketu panagrineti.
Atsakyti
QUOTE(Realesne @ 2015 03 11, 18:38)
Pirma turi praktikos. Antros negirdejus



Ausra girdejusi is bendradarbes skyrybu bylos. Sake neblizga, bet pasiulant kazkokias mintis ji gilinasi i jas ir iesko sprendimu.
Per tris metus skyrybu proceso, sake, padoresnio advokato nesugebejo rasti
Atsakyti