Įkraunama...
Įkraunama...

Mano augintinis

laukiu, nesulaukiu rezultatų. Kažkaip šįkart nėra vienvaldžių favoritų, ar tik aš nepastebiu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Elenele Raganele @ 2008 03 13, 18:08)
tai kad daugiabutyje dideli suni auginti tikra kancia  doh.gif  jei turesim kada nuosava nama,tai turbut auginsime labradora ar senbernara  biggrin.gif

Vėl off topic doh.gif . Žinai, gyvenu name, turiu didelį kiemą, bet nenoriu didelio šuns, nors, kai gyvenau bute, maniau auginsiu senbernarą. O dabar turiu du mažius šunius. Kaimynai irgi kamuojasi su dideliais šunimis. Jie išknisa veją, nulaužo gėles, kitus augalus doh.gif . Tai ir laiko vargšus voljeruose. Juk norisi turėti gražų kiemą, tvarkingą veją unsure.gif
Atsakyti
jei skaiciuojam tai paskaiciuokim rainius doh.gif doh.gif
user posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted image user posted image user posted image
Atsakyti
QUOTE(Uvetta @ 2008 03 13, 18:55)
[color=yellow](kasytes, rubeliai, svarovskiniai pavadeliai)

Turi klaidingą info. Nėra jokios būtinybės šitaip popinti jorkšyrus schmoll.gif . Čia jau kiekvieno šeimininko reikalas.
Atsakyti
QUOTE(MaršuA @ 2008 03 14, 04:15)
laukiu, nesulaukiu rezultatų. Kažkaip šįkart nėra vienvaldžių favoritų, ar tik aš nepastebiu g.gif

wacko.gif dar savaite laukt iki rezultatu paskelbimo cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Elina @ 2008 03 13, 18:29)
Vėl off topic doh.gif . Žinai, gyvenu name, turiu didelį kiemą, bet nenoriu didelio šuns, nors, kai gyvenau bute, maniau auginsiu senbernarą. O dabar turiu du mažius šunius. Kaimynai irgi kamuojasi su dideliais šunimis. Jie išknisa veją, nulaužo gėles, kitus augalus doh.gif . Tai ir laiko vargšus voljeruose. Juk norisi turėti gražų kiemą, tvarkingą veją unsure.gif

galim paofftopint ir man smile.gif .. turiu keturis ( o tuoj ir penktas bus) vidutinio dydžio šunis.. turiu ir veją ir gėles.. smile.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(westa @ 2008 03 13, 20:08)
galim paofftopint ir man  smile.gif .. turiu keturis ( o tuoj ir penktas bus) vidutinio dydžio šunis.. turiu ir veją ir gėles..  smile.gif  mirksiukas.gif

nu ateis Rustė, turės darbo biggrin.gif doh.gif . Kalbėjau konkrečiai apie senbernarą, vilkšunį, labradoro retriverį. Tikrai matau kaip kamuojasi jie voljeruose. Ne visi šeimininkai turi laiko užsiimt su augintiniu, visą dieną dirba. Tai ir uždaro. O tavo šuniukų, beje, veislė ne knyslių ir rausikų tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elina: 13 kovo 2008 - 19:14
QUOTE(Elina @ 2008 03 13, 19:12)
O tavo šuniukų, beje, veislė ne knyslių ir rausikų tongue.gif

nu nu... žinotum smile.gif .. sutinku, laiko reikia jiems smile.gif
baigėm offtopint smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Elina @ 2008 03 13, 21:00)
Turi klaidingą info. Nėra jokios būtinybės šitaip popinti jorkšyrus schmoll.gif . Čia jau kiekvieno šeimininko reikalas.

gal unsure.gif bet kiek teko matyt(is TV ir foto) tai visi jorkiukai apipopinti, o tas mane ir ''atstumia'' nuo tos veisles blush2.gif
o jei tu augini jorkiuka, tai saunu 4u.gif kiekvieno teise rinktis ax.gif

gana poster_offtopic.gif yra tam A.Z bet vis tiek vienos nuomones nebus schmoll.gif

Westa, niekas cia nevarineja, as cia ir sau sakau biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uvetta: 13 kovo 2008 - 19:49
QUOTE(Uvetta @ 2008 03 13, 19:38)
gana poster_offtopic.gif yra tam A.Z bet vis tiek vienos nuomones nebus  schmoll.gif

o Tu čia nevarinėk mūsų.. ateis Rustė ir pasakys.. pačios žinom, kad priofftopinom.
nu ir gerai, kad nevarinėji smile.gif
sorry, Ruste 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo westa: 13 kovo 2008 - 19:54
Rustė atėjo, nu nu nu pasakė nono.gif

patiko man jūsų tos serijos apie rainius, jorkšyrus, na
ryžų katukų neikas neskaičiavo:

user posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted image
Atsakyti
QUOTE(Uvetta @ 2008 03 13, 20:38)
gal  unsure.gif bet kiek teko matyt(is TV ir foto) tai visi jorkiukai apipopinti, o tas mane ir ''atstumia'' nuo tos veisles  blush2.gif


Bet rainiukų ar buldogų niekas nevadina izdevalkėm. Todėl ir sakau, kad niekinga tyčiotis iš gyvūnėlio veislės ar jį pravardžioti. Juk jie kažkieno augintiniai unsure.gif
Atsakyti