Įkraunama...
Įkraunama...

Makšties ir gimdos kaklelio "nusmukimas"

QUOTE(trude @ 2012 04 22, 16:48)
Pratimai dubens raumenims stiprinti, kai gulima ant nugaros, kojos sulenktos, pėdos ant grindų. Taip gulint kelti užpakaliuką į viršų įtempiant sėdmenų raumenis. kžKiek žinau jokių būdu negalima daryti įprastinių pratimų poilvo presui, pavyzdžiui atsilenkimus, taip pat pratimų tupint.
bet aš tai net nežinau ar tai iš ties veiksminga, bent jau man verysad.gif
man tai pakraujuoja kartais verysad.gif gydytoja sako, kad taip gali būti nuo trinties, tačiau nieko nedaro, liepia laukti unsure.gif o man tai visai neramu schmoll.gif juk tai vidaus organas ir jis turi būti viduje, o ne išlindęs doh.gif

as pradejau daryti mankstas, o po tu dubens kelimo pratimu praktiskai visa diena negalejau paeit del nugaros skausmu doh.gif teks atideti, o man sis pratimukas pries nestuma labai patiko, nes be visa ko dar ir uzpakaliuka dailina... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Auskarija @ 2012 04 23, 21:46)
as pradejau daryti mankstas, o po tu dubens kelimo pratimu praktiskai visa diena negalejau paeit del nugaros skausmu doh.gif teks atideti, o man sis pratimukas pries nestuma labai patiko, nes be visa ko dar ir uzpakaliuka dailina... 4u.gif


Jo ir man kažkaip sopa nugara po jo, tai keliau labai neaukštai. Vakar buvau pas ginekologę, tai naujienos ne kokios schmoll.gif kaklelis su visa gimda dar pasmukęs, nors ir jutau kad daugiau jau man trugdo verysad.gif Tai jei jau planuoju dar viena vaika, tai reikia „daryt“ o paskui jau operacija, po kurios galiu ir nebepastot. Aisku yra plastine, bet sako mažai efektyvi, jei jau visi raiščiai laisvi. Esu visai pasimetus unsure.gif Gaila, kad niekas nepasidalina ta patirtim unsure.gif
Atsakyti
praejus dviem menesiam po gimdymo nuejau pas ginekologe,kuri patvirtino,kad nera jokio nusmukusio kaklelio,viskas graziai. ta pasikeitima/atsistatyma pajauciau dar anksciau, kazkur 1,5men po gimdymo.nesitikejau,kad taip greit atsistatys, bet baime,kad gali tai pasikartoti liko.
Atsakyti
QUOTE(trude @ 2012 04 25, 21:29)
............... Aisku yra plastine, bet sako mažai efektyvi, jei jau visi raiščiai laisvi. Esu visai pasimetus unsure.gif Gaila, kad niekas nepasidalina ta patirtim unsure.gif

Drauge rugsejo men. daresi plastine operacija- sake, kad labai patenkinta. Gailisi, kad anksciau nepasidare smile.gif
Atsakyti
na va mamulytes greitu laiku operuosiuos,po visko papasakosiu jums kaip ir kas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(arnomamyte @ 2013 01 29, 15:22)
na va mamulytes greitu laiku operuosiuos,po visko papasakosiu jums kaip ir kas smile.gif


kaži ši mamytė operavosi? g.gif
Atsakyti
QUOTE(JusRuMa @ 2013 03 13, 19:31)
kaži ši mamytė operavosi? g.gif


tikrai įdomu būt sužinoti kaip sekėsi, nes man tai situacija nesikeičia. unsure.gif planuoju nėštumą, nbet ar imanom su tokiu kakleliu išnešioti normaliai? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(arnomamyte @ 2013 01 29, 14:22)
na va mamulytes greitu laiku operuosiuos,po visko papasakosiu jums kaip ir kas smile.gif

Ar jau viskas po operacijos? Ar labai baisu? g.gif
Atsakyti
Sweikos mamytes,na vis zadejau zadejau bet taip ir nesiryzau dar,kadangi seimoje turim rimtesni ligoniuka,bet po naujuju jau tikrai reikes kreiptis i medikus,nes situacija blogeja,simtomai astreja, schmoll.gif gal kazkas jau atsiliko galetu pasidalinti ?
Atsakyti
Normalu, kad po gimdymo kaklelis ir gimda kažkiek smukteli. Apskritai neščiosios raiščiai gimdai augant išsitampo ir jau po to niekada nebebūna tokie, kaip vaikų neturėjusios.
Dažniausiai po gimdymo praėjus 6-12 mėn. raiščiai pamažu susitraukia, gimda grįžta į pradinį lygį ir padėtį.

Jei visgi yra ginekologo patvirtintas gimdos ir makšties nusileidimas, labai rekomenduočiau kreiptis į VMKL ginekologijos skyriaus vedėją G.Mečėjų. Jis, kiek man žinoma, vienintelis Vilniuje atlieka laparaskopines sakrouteropeksijos operacijas, t.y. kai gimda specialiu raiščiu "prikabinama" aukščiau, kad nesmuktų. Ši operacija pati palankiausia jaunoms moterims.
Kitos operacijos kaip tarpvietės plastika sintetiniu implantu ir paprasta plastinė operacija arba turi daugiau šalutinių poveikių, arba yra mažiau efektyvios.
Tikrai siūlau pasikonsultuoti su minėtu ginekologu. Jis kietas chirurgas.
Atsakyti
Sveiki. Tokios operacijos turbūt atitinkamai ir kainuoja, o ypač Vilniuje. Gal po naujųjų metų yra mamyčių, kurios turėjo operaciją ar turi smuktelėjusią gimdą??? Labai norėtųsi pasikalbėti ir pasitarti... 4u.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes, vakar lankiausi pas ginekologa del baisuliniu pilvo skausmu. Apziuros metu,kai paspaude kairiji sona net susukau wacko.gif ir taip kelis kartus doh.gif po apziuros pasake, kad gimdos padetis labai prasta ir tie skausmai kosmariski butent del to ir jie niekur nedings tol,kol nebus pakelta ir atstatyta gimda, aisku dar yra cistu,kurios gyvendamos kiausideje papildomai duoda nemalonumu. Taigi gydytojas pasiule pagimdyti dar viena vakeli ir tada tvarkyti gimda t.y. laparaskopo pagalba pakelti ir pritvirtinti gimda. Aisku as pasakiau,kad noriu dabar,nes skausmai tokie buna,kad is lovos ryte neina islipti,o mazas vaikas saukia,sako kai pagimdysi dar viena tik tada, nes po tos operacijos kelio atgal nebus ir tu nepastosi. Taip pat jis pasake, kad daugybe moteru turi ta problema del gimdos padeties ir kitokio gydymo nera kaip operacija, bet tai labai atsakingas zingsnis. g.gif Pasake ir tai,kad gimdymas gadina moters sveikata,o ne gerina kaip teigia kiti. O gydytojas tikras profesionalas, vienas geriausiu Lietuvos ginekologu. bigsmile.gif
Atsakyti