Įkraunama...
Įkraunama...

kai vyrus tampo uz usu...

Sveikos, manau kas nors gales su manimi pasidalinti patirtimi ir patarti. Su draugu gyvenam puse metu, tik paskutiniu metu kokius 2 menesiu neislipu is asaru juros.. viskas pradejus kartu gyventi buvo taip nuostabu, buvau pilna vilciu ir svajoniu, irenginejam jo buta, kuris baigus bus fantastiskas.. tik nebezinau ar man jau kisti prie tu visu reikalus rankas... nes pries 4 menesius pasirode jo sena sena meile, apie kuria as net nezinojau nors bendraujame 2 metus.. staiga jai is jo prireike begales paslaugu, kad sudetu jos bute rozetes, kad ivestu interneta kad pataisytu kompa ir jis kaip geras zmogus emesi tu darbu.. jis is pradziu sakydavo kur vaziuoja, kada gris ir kam ka pades, nekreipiau demesio, jis daznai tuom uzsiima laisvalaikiu.. taciau tie isvaziavimai daznejo, ir man jau buvo sakoma kad vaziuoja kitur, o jis ten pat.. ir jo elgesys su manim keitesi, galvojau kas nors darbe, kad toks piktas, per daug i dushia nelindau, laukiau, gal praeis.. bet nesulaukiau, ir viena diena priremiau ir isklausiau kas darosi, pasirodo jam grizo seni prisiminimai, seni jausmai... buvo liudna... man sake negalvoti, palaukti, kad viskas praeis nes jis jai nereikalingas, kad ji turi drauga su kuriuo planuoja kurti seima ir kad tik jai reikia keletos paslaugu.. laukiau.. bet matau kad tas ju bendravimas nenutruksta, sms vakarais, uzejus i jo darba pamaciau kad per skype susirasineja, bucinukais dalinasi.. susikaupiau ir su ja pakalbejau, ji teigia nieko is jo nenori, tik kreipesi kaip i sena drauga nes labai reikejo pagalbos.. ir nieko nezino apie jo jausmus jai, prizadejo su juo nebebendrauti, bet matau kad vis tiek tai tesiasi.. kalbu su juo, graziuoju, nekeliu balso, sako jis kad viskas praeis, kad jis viska supranta, ir nenori kad as iseiciau... bet man taip sirdi sopa, taip nerimas ima, buna akimirku kad nezinau kur detis, ir kiek laiko laukti kol "viskas praeis"... o jei nepraeis? likti ar iseiti? kol kas jis man viskas...
Atsakyti
laukti tu jau pakankamai laukei,kiek as supratau.ir tai teigiamu rezultatu nedave,o beda tik labiau pagilejo.tos senos meiles zodziu tau pasitiket reiktu ne daugiau nei praeivio gatveje...nezinau,ka tau patarti.issiskirti yra sunku,likti kartu taip pat sunku.tau reiktu apsispresti,ar jei jis pasirinktu tave,tu galetum toliau su juo buti.jei jis pasirinktu senaja,tavo nuomone nelabai ka jau keistu.o kai jau pati zinosi ar tolimesni santykiai imanomi,tada gal tiesiog pasakyk jam,kad jis apsisprestu.tada nesitemps laikas ir greiciau zaizdos uzgis.
Atsakyti
Tegu renkasi tave arba ja. Nelauk tu kol issilakstys. Gali is visa gyv. taip lakstyti verysad.gif
Atsakyti
buna dienu kad viskas kaip seniau.. atrodo nieko ir netruksta, bet tada kyla klausimas ar jis ne del to taip elgiasi nes jam manes gaila.. yra sakes kad esu geriausia ka yra turejes, kad ir gera esu ir rupestinga, ir jo tevai mane uztaria... bet i jo sirdi kelio nerandu, ir save grauziu ka darau ne taip..
turbut reiks kad ir siandien pakalbet, pagyvent menesi pas drauge ir duot jam laiko apsisprest... tik ar po to as noresiu grizt...
Atsakyti
Uzjauciu 4u.gif Visgi nematau kitos iseities kaip tik ultimatuma - ji arba tu.
Atsakyti
jei jau ji taip ruosiasi kurt seima, tai kodel jos draugas negali jai rozeciu sudeliot..ar kompa pataisyt. as turbut nebuciau tokia maloni ir nelaukciau, kol jam prasvieses. iseiciau, aisku sunku. bet gal jis taip greiciau suprastu kurios jam reikia. tada turetu proga atsliauzt prasyt, kad griztum, arba galetum ji kaip sena drauga pasikviest sudet rozeciu.. nejuokinga, taciau gana cia laukt. nors gal cia tik as mazamete taip galvoju.
Atsakyti
Jei tik tevai butu cia pat, imciau ir iseiciau, tik kad del jo atsiduriau sitam mieste, kur beveik nera draugu... Pasakiau kad gal menesi pagyvenam atskirai, o jis sako kur gi tu eisi, man taves gaila... jam manes tik gaila... liudna... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Padangele @ 2008 03 13, 10:55)
Jei tik tevai butu cia pat, imciau ir iseiciau, tik kad del jo atsiduriau sitam mieste, kur beveik nera draugu... Pasakiau kad gal menesi pagyvenam atskirai, o jis sako kur gi tu eisi, man taves gaila... jam manes tik gaila... liudna... verysad.gif

O tu dirbi ar mokaisi? Jeigu dirbi - gal pavyktu koki kambariuka issinuomot, o jeigu mokaisi - kaip del bendrabucio? g.gif
Atsakyti
ir dirbu ir mokausi, ir turiu susiradus kas man isnuomotu gyvenama plota.. bet taip baisu, taip baisu, reikia kad kas padarsintu nebijoti ir ryztis iseiti
Atsakyti
QUOTE(Padangele @ 2008 03 13, 15:13)
ir dirbu ir mokausi, ir turiu susiradus kas man isnuomotu gyvenama plota.. bet taip baisu, taip baisu, reikia kad kas padarsintu nebijoti ir ryztis iseiti

jetau,jeigu nera nei vaiku,nei santuokos,jei jaunyste dar zaliuoja(studentes paprastai jaunos),tai ko gi tu kankini save? blink.gif tau i akis pareiskia,kad jam taves gaila,o tu bijai iseiti,turedama kur? blink.gif o nebijai but su zmogum,kuriam taves gaila?jei iseisi,tai veliau gal santykius dar pavyks kaip nors atkurt(jis turi pamatyti,kad nesi verta gailescio,turi tave gerbti,o tai ims daryt tik parodzius pagarba sau),bet jei pasiliksi,jis tryps tave vis labiau.ir paskui gailes...
Atsakyti
O kurioj čia vietoje dabar trypia, kad ateityje labiau tryps?
Gyvenimas, kai vienam žmogui gaila kito - tai manyčiau gana geras variantas.
Atsakyti
susirask savo "sena sena meile"...
Atsakyti