Įkraunama...
Įkraunama...

Nestandartiniai rūbų/batų dydžiai

Cia dar viena nelaimele su "dievo dovana" 42 ismiera bateliais. Kazkaip linksmiau pasidare,kad ne viena tokia esu. group.gif
kadangi finasai dainuoja romansus,pirkdavau avalyne Gariunu turguje.jeigu anksciau rasdavau kur ne kur 42nr.,tai sia savaite kai nuvaziavau ,grizau visai nusivylusi,nes uztikau tik kur ne kur 41. sad.gif
aciu dievui ikisau koja i 41,bet spaude siek tiek.Drauge dave nebloga patarima,pries iseinant ipilti i bata degtines kol vaikstai prasitempia ir degtine issigaruoja.Na lyg ir issprendziau problema tam kartui. Gal ir jums pades sis patarimas.
Atsakyti
As nesioju 40 siaip, bet saznai perku ir 41.
Uzsigeidziau as smailejancia nosimi batu blink.gif pasvajok blink.gif tokiai pedai nerasta mad.gif mad.gif mad.gif dar pas manene tik kad peda didele, ji dar plati, ir turiu sioki toki kauliuka, tai automatiskai reikai pirkti didesnius batus, tai ka ejau kanciu kelius per pardes, jau neziurejau i kaina, ziurejau kad patiktu ir tiktu ir ka - neradau mad.gif
Idomu jei siutis avaline kiek tai kainuotu, niekada neteko dometis g.gif
Atsakyti
Siaip jei batukas spaudzia,tai avalynes skyriuj yra specialus purskalas batam pratampyt thumbup.gif dalykelis,nes mano vyras yra labai jau didziakojis blink.gif 48 nesioja. Tai va kai batai spausdavo jam,tai nupirkau ta purskala,kad nesikankintu,labai pratampe gerai biggrin.gif Ten reik uzsidejus bata ispurkst ta priemone ir vaiksciot,prasitampo.Dabar va gaila flakoniuko to nebeturim,bet Salamader serijos jis,na vienu zodziu avalynes skyriuj turi but biggrin.gif
Atsakyti
as nesioju 35 ismieros batus, tai turiu tiek pat problemu kaip ir jus. Bandziau siutis, bet pasiuvo visai ne tai ,ka issirinkau. Jie siuva 36 ismiera,o kad tiktu mazesniai kojai, tai juos padaro siaurus. Gal kas zinote kur galima apsiauti pelenems..................
Atsakyti
As ieskojau vakar batu, tai praejau kelias parduotuves... Tai va, maciau daug 41 batu "Mole" esancioj batu parduotuvej, nepamenu kaip vadinasi, ne Danija, o kita, bet ju ten tik dvi yra. O 42 nemaciau... Na ir kas, kad as 39 - 40 ieskojau, batu yra, o modeliai visi baisus sad.gif Arba salotiniai, arba ruzavi, arba oranziniai, dauguma kedus imituojantys, tik ant kablo sad.gif O man i krikstynas reikia sad.gif Tfu sad.gif

Bet tai nieko, reiskia, dar eisiu, gal ir 42 kur uzmatysiu, tada pranesiu smile.gif
Atsakyti
As irgi didziapede biggrin.gif Nesioju 41, ir tai kartais isgirstu, "kad tokiu dydziu moterisku batu negamina"(cia turguj taip sako). Na ka, tenka issikolioti ir testi paieskas. Dabar nusprendziau nesikankinti ir batus visad perku parduotuveje. Man patinka lituanicos ar tauro batai. Nors su smailejanciais atrodau kaip su lastais biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo miau: 26 balandžio 2004 - 13:48
Bandziau ir as 1 karta siutis batus. Nuejau pas mano vyro labai rekomenduota labai gera batsiuve, ten ismatavo mano koja, sutarem del modelio, ir t.t.
Bet kai atejau pasiutu batu matuotis, vos galejau ikisti i juos koja, tokie buvo siauri. blink.gif Palikau juo pratampymui. Taciau ir pratampyti jie liko man per siauri, todel beveik ju nenesiojau. dry.gif
Ir dar keli minusai siunantis batus: 1. batsiuve ne visai taip suprato (nors viska buvo nupiesta ir issamiai aptarta), kokio modelio as noriu ir pasiuvo pagal savo supratima. 2. modelis, kuris buvo toks puikus mano galvoje, nesigavo toks patrauklus realybeje. 3. negali iskart tu batu uzsimauti ir nesioti. 4. reikia gaisti laika kelis kartus vaziuojant batus matuotis.
Atsakyti
mano dydis 40-41 vasariniu (prikalusomai nuo modelio), o zieminiu 42. nors kartais 40 buna kaip 38... tie dydziai daznai neatitinka tikroves. dabar tai kazkaip randu batu, bet prisimenu paauglystes laikus: daznai nesiodavau mazesnius batus, vien todel, kad didesnio dydzio nebudavo, arba jeigu kokie ir budavo, tai kaip lizes.. blink.gif kentedavau skausma kol prasitampys, o prasitampe atriodydavo tragiskai. ohmy.gif baisu, o svarbiausia visada jauciau kompleksa del savo dideliu koju. manau ta kompleksa ivare tai, kad pardvime retai rasdavai tokiu batu, jeigu rasdavai, tai kokius kolukietiskus ir be to pardavejai megdavo sakyti:vajetau, pas mus tokiu nebuna, jus ka... jausdavausi kaip kokia invalide... fui.. dry.gif net nemalonu prisiminti dry.gif
Atsakyti
Mano dydis irgi 42 sad.gif
Anksciau dar kentedavau-pratempinedavau ir pan., bet dabar noriu, kad batai butu patogus..Tai praktiskai nerealu su tokiu dydziu..
Tikrai, siemet praktiskai nera dideliu batu niekur-vienus drauge nupirko Klaipedoj, nes ten tipo dazniau pasitaiko..
Kaune nera 42 mad.gif
Na, yra tiesa tokia parduotuve Laisvej "Dzonata"-bet ten retai pasitaiko graziu modeliu, dazniausiai bobiski juodai..
Na, turiu keleta senu batu, kurie vel patapo madingi, tai issitraukiau ir nesioju is naujo tongue.gif ..Vienus pirkus pries kokius 6 metus Olandijoj laugh.gif
Vasarines avalynes lengviau nusipirkt, nes tinka kartais ir 41..

O tei visi pratempejai, tai man kazkokia kankyne, nors va dabar pratempineju vienus net 42 dydzio, nes siauri..
Atsakyti
Mano koja irgi nemaza. As daznai pasisukineju geresnese batu parduotuvese, kur pardavinejamos paskutines batu poros uz mazesne kaina. Tai visi buna per dideli... arba iki puses pedos tongue.gif
Bet galvoju kad dabar jau imanoma nusipirkti ivairiu dydziu, ne taip, kaip seniau. Bent jau Klaipedoje.
Atsakyti
QUOTE (svetima @ 2004 04 27, 10:56)
Anksciau dar kentedavau-pratempinedavau ir pan., bet dabar noriu, kad batai butu patogus..Tai praktiskai nerealu su tokiu dydziu..

As irgi - jau nebenoriu pratempineti, nes labai pasimokiau su tais pratempinejimais. Nuo to labai kencia kojos, buvo atsirade visokiu nuospaudu, pradejo issokineti kauliukai, deformuojasi peda, o dar patiriamas diskomfortas... Noriu kad iskart man butu patogus. Moketis pinigus ir kelis menesius vaikscioti susisukus dry.gif ? Visgi, sveikata man brangesne. smile.gif
Atsakyti
Vienzo, taip. Yra tokia parduotuve - "Bordo stilius", man regis, Tvirtoves al. 88. Praktiskai jinai yra salia Taikos/Savanoriu sankryzos, tik ne i Taikos, o i kita puse, vaziuojant link Kalnieciu - i kaire, bet labai salia Savanoriu. Ten batai kitokie, negu kitur, jie daugiau specializuojasi patogiuose batuose, ortopediniuose visokiuose, bet yra keli ir grazus smile.gif Ten kokybe gera, kainos irgi tokios... pagal kokybe, bet jei niekur nera, paziuret galima.

Tenai batai sudelioti pagal dydi, ir yra visas stendas - 41/42 moterisku batu. Tik jis ten taip uzkistas, tai kelindau as ten gilintis, kiek ten kokiu, bet isgirdau, kaip pardaveja vienai moteriskei sake - "Tokiu 42o neturim", tai nutariau, kad gal kitokiu turi...smile.gif

Beje, o tokiu, kokiu man reikejo, tai ir ten neradau sad.gif Baisiai uzsimaniau basuciu, kokiu is viso nera sad.gif
Atsakyti