Įkraunama...
Įkraunama...

Kai tėvo nėra visiškai

sveikutes,labai noreciau ir buciau dekinga,kad turincios panasios patirties mamytes pasidalintu savo patirtimi su manim 4u.gif
situacija tokia:
pries keturis metus pastojau nuo vyro kuris nenorejo vaiko,kategoriskai jo atsisake,buvau jauna,naivi nera ko ir kaltinti,bet kazka daryti reikejo. Kadangi vien mintis apie nestumo nutraukima man buvo ir yra nepriimtina,nusprendziau gimdyti,juk taip labai norejau seimos ir vaiko.Del saves neabejojau,zinojau,kad susitvarkysiu,turejau buta,nebloga darba,pastovias pajamas,tik vat del vaiko sirdi spaude,ka reiks apie visa sia istorija pasakyti jam?? g.gif
Dabar jam jau ketveri,jo gimimo liudijime vietoj tevo tik-bruksnys. Jo zodyne zodis tetis yra,nes nuo vaikystes stengiuos jam skaityti pasakas apie seima teti,mama,pasakoju kaip semos gyvena,duodu pavyzdzius is gyvenimo,kad cia sito vaikucio tetukas,o cia mamyte,ypac pabreziu tetuka. Darau tai tam,kad vaikas bent teoriskai suvoktu seimos modeli.
Dabar as jau turiu gyvenimo drauga,dar viena sunu,zodziu tokia seima,apie kuria visada svajojau. Atrodo po visu vargu atejo svente ir i mano kiema,tik vel tas nerimas del vyresnelio verysad.gif
sunus sutaria su naujuoju dede,o jis geras mano vaikui,matau jog myli,bet jis tik dede..
karta paklausiau jo "zuiki,ar tau neliudna kad broliukas turi tetuka,o tu ne?'' jis nepakeldamas akiu greitai atsake''ne,negaila'' ir nusuko kalba kitur.Man tai labai suspaude sirdi,manau atejo tas laikas kurio labai nelaukiau ir labai bijojau,as kazkaip turiu ta situacija paaiskinti vaikui,nes panasu,kad jis supranta daugiau nei as maniau. Tik kur rasti tuos zodzius? Kokie jie?

Pasidalinkite savo patirtimi,kaip sprendete sia problema. Busiu labai dekinga.
Atsakyti
labs,paskaicius tavo mintis ir man gumuliukas gerklej sukilo..
maniskis lelius dar mazas,bet laikas taip greitai bega..ka jam reiks sakyti?...
mamytes,pasidalinkit patirtim..
Atsakyti
apsizliumbiau ir taip smarkiai spaudzia sirdi,kad atrodo plys verysad.gif mano sunelis tp neturi tetes verysad.gif (biologinio) bet aciu Dievui turim zmogu kuris atstoja tete mirksiukas.gif tik vis sirdy kila visokios bangeles,kaip paaiskint ka sakyt ar visai sakyt? unsure.gif unsure.gif g.gif
Atsakyti
Na 4u.gif man atrodo, kad neskaudinti vaiko širdutės, reikėtų sukurti kažkokią gražią pasaką apie tai, kaip jo tėtis jį myli, bet dėl to, kad gyvena pvz. kažkur už jūrų marių negali būti kartu ir tiek. Žiauri problema ir tema. Pati ją turiu - bet galų gale mano nuomonė išsirutuliojo į tokią, kad jokiu būdu negalima koneveikti ir juodinti to asmens.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nashle: 13 kovo 2008 - 12:53
QUOTE(rasavait @ 2008 03 12, 15:10)
karta paklausiau jo "zuiki,ar tau neliudna kad broliukas turi tetuka,o tu ne?'' jis nepakeldamas akiu greitai atsake''ne,negaila'' ir nusuko kalba kitur.

Niu? O tai kam dabar šitaip????????
Aš nežinau kokie jūsų santykiai, bet ar neįmanoma būtų tavo dabartinį vyrą pirmajam sūnui vadinti tėčiu? Man atrodo, vaikui reikia viską sakyti taip, kaip buvo iš tikro. Pasakyčiau jam suprantamai, pagal jo amžių, kad taip susiklostė, jog su tikruoju jo tėčiu mes nebendraujame, tačiau dabar MES: aš, tu, tavo brolis, ir, tarkim, koks Robertas (čia tavo draugo vardas tarkim) - esame puiki šeima. Ar nenorėtum Robertą vadinti tėčiu?
Žinoma, to reikia atsiklausti ir tavo draugo ir apskritai, jei situacija yra užtikrinta, nematau jokių kliūčių kompensuoti tikrąjį tėvą. Svarbu, kad vaikas žinotų tiesą 4u.gif ir kad Tu pati neėstum savęs iš vidaus ir nesudarytum jam diskomforto. Nes jau vien tas tavo pasakymas, kad "ar tau neliūdna???" išduoda tavo pačios neužtikrintumą, blogą dvasinę savijautą......
Atsakyti
manau, kad vaikas dar per mažas gvildent tokias temas. gal geriau palaukt laiko, kol jis sąmoningai tuo pradės domėtis ir tada paaiškint visą situaciją. o dabar jis mato pilną šeimą, jei joje yra sutarimas nematau reikalo lįst prie vaiko su tokiais klausimais mirksiukas.gif
Atsakyti
O ar tavo draugas nenoretu isvaikinti tavo pirmagimio?
Atsakyti
mano situacija kiek kitokia... bet gal mano patirtis pades?
As su dukra kalbejau taip - kad tetis, tai tas zmogus, kuri myli, globoja, rupinasi... kartais taip atsitinka, kad teciai buna ne nuo gimimo o atsiranda veliau...

Ar naujas dede nenoretu tapti tikru teciu???
Mano dukra sugalvojo, kad savo dede dabar vadins teciu smile.gif nieks nespaude- ir i supranta, kad biologine prasme jis nera tetis, taciau jis jai pats tikriausias TEVAS... aisku, kad taip graziai viskas butu, reikia ir dedei ir mamytei pasistengti smile.gif bet tai verta pastangu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jullaja @ 2008 03 14, 00:38)
mano situacija kiek kitokia... bet gal mano patirtis pades?
As su dukra kalbejau taip - kad tetis, tai tas zmogus, kuri myli, globoja, rupinasi... kartais taip atsitinka, kad teciai buna ne nuo gimimo o atsiranda veliau...

Ar naujas dede nenoretu tapti tikru teciu???
Mano dukra sugalvojo, kad savo dede dabar vadins teciu smile.gif nieks nespaude- ir i supranta, kad biologine prasme jis nera tetis, taciau jis jai pats tikriausias TEVAS... aisku, kad taip graziai viskas butu, reikia ir dedei ir mamytei pasistengti smile.gif bet tai verta pastangu  4u.gif


Pirma zingsniuka reikia zengti suaugusiems.
Atsakyti
QUOTE(Jullaja @ 2008 03 14, 00:38)
mano situacija kiek kitokia... bet gal mano patirtis pades?
As su dukra kalbejau taip - kad tetis, tai tas zmogus, kuri myli, globoja, rupinasi... kartais taip atsitinka, kad teciai buna ne nuo gimimo o atsiranda veliau...

Ar naujas dede nenoretu tapti tikru teciu???
Mano dukra sugalvojo, kad savo dede dabar vadins teciu smile.gif nieks nespaude- ir i supranta, kad biologine prasme jis nera tetis, taciau jis jai pats tikriausias TEVAS... aisku, kad taip graziai viskas butu, reikia ir dedei ir mamytei pasistengti smile.gif bet tai verta pastangu  4u.gif

nors pas mus nieko panašaus nėr, bet manyčiau, kad tai būtų geriausia drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(laureta @ 2008 03 13, 16:44)
O ar tavo draugas nenoretu isvaikinti tavo pirmagimio?



kodel taip daznai rasai apie isivaikinima? nemanai,kad isivaikinimas nieko gero neduotu? as esu kategoriskai pries,kad mano draugas isivaikintu mano sunu schmoll.gif schmoll.gif man to nereikia ir net tekete nenoriu,vien todel kad pasikeis pavarde g.gif seimos statusas,bet tai nesutvitina santikiu ir meiles nedadeda schmoll.gif tai kam tada to reikia? doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Jullaja @ 2008 03 13, 23:38)
mano situacija kiek kitokia... bet gal mano patirtis pades?
As su dukra kalbejau taip - kad tetis, tai tas zmogus, kuri myli, globoja, rupinasi... kartais taip atsitinka, kad teciai buna ne nuo gimimo o atsiranda veliau...

Ar naujas dede nenoretu tapti tikru teciu???
Mano dukra sugalvojo, kad savo dede dabar vadins teciu smile.gif nieks nespaude- ir i supranta, kad biologine prasme jis nera tetis, taciau jis jai pats tikriausias TEVAS... aisku, kad taip graziai viskas butu, reikia ir dedei ir mamytei pasistengti smile.gif bet tai verta pastangu  4u.gif


As aiskinau panasiai ir tikrai labai padejo (buvo tik ka sukake 5) drinks_cheers.gif
Ji jau zinojo, kaip vaikai gimsta - kad i pilvuka patenka seklele, tada pilve vaikelis is jos auga auga ir gimsta.
Tai taip jai ir paaiskinau, kad ta seklele buvo jos biologinio tecio, kuris nuo musu 'nusisuko'.. O tetis juk yra tas, su kuriuo augi, draugauji, zaidi, myli... Jai to tikrai pakako thumbup.gif (nors ji jo niekada teciu nevadina, nebent draugams apie ji pasakoja).

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pathfinder: 14 kovo 2008 - 15:17