Įkraunama...
Įkraunama...

Dėl kokios priežasties pasidarytumėt aborta?

Neduok D, kad tektu tokius sprendimus daryti... As asmeniskai daryciau, tiksliau buciau dariusis, nes daugiau vaiku nelabai planuoju, jei tyrimai rodytu genetini apsigimima (dariausiu nestumo metu)- tiesiog is labai arti maciau, ka reiskia toki vaikeli auginti, ir koks gyvenimas vaikelio laukia, aisku, tai buvo gan ekstremalus atvejis, na uzmetykite akmenimis, negaleciau. Didziule pagarba toms, kurios pasirenka kitaip, deja, nesu stipri didvyre, ypac, kai yra galimybe pakeisti situacija. Jau nekalbant apie mano ligotus ir stresa sunkiai pakeliancius tevus.

Ir zinau, jei buciau pastojusi labai jauna, buciau rinkusis aborta, del to buvau super paranojiska kontracepcijos atvzilgiu, net juokas kiltu jei papasakociau savo kaip minimum dviguba apsauga.

O del prievartavimu, gi buna tos tabletes, kur isgerti 2 diena po lytiniu santykiu, nes baisu net pagalvoti, ka moteriai tektu istverti, po viso to, ka patyre, dar viena traumuojanti patirtis- abortas verysad.gif .
Atsakyti
Kiekvienos teisė pasirinkti, bet aš asmeniškai abortą daryčiausi tik pastojus po išprievartavimo arba jei būtų nustatyta kad vaikiukas apsigimęs. Visais kitais atvejais, tyčiukas ar netyčiukas, anksti ar vėliau pasibeldęs į mano gyvenimą, verčiantis gyvenimo planus aukštyn kojom ar ne, negalėčiau, tiesiog žinau, kad poto sau negalėčiau to atleisti..
Atsakyti
Daryčiaus tik tada jei vaikas būtų apsigimęs
Atsakyti
QUOTE(devuška @ 2013 03 16, 13:28)
Aš 9 savaites laukiuosi ir vakar mano vaikinas susirinko daiktus ir mane paliko, tas vaikas yra netyčiukas ir aš jo nelabai noriu, kokia kančia bus man vienai jį išnešiot vienai augint..aš dar turiu šiek tiek vilties kad draugas grįš bet kad aš labai psichinė pasidariau po to kai sižinojusi apie nėštumą nutraukiau antidepresantus...su kiekviena diena darosi vis sunkiau ir vakar jis nebeištvėrė, sako negali gyvent tam strese kai aš amžinai pikta, aišku jeigu jis negrįš tai bus paskutinis ožys kuris gali palikti nėščią draugę bet kas iš to?vaikas tai jau pradėta...bet kol kas aš net nežinau iš kur man pasisemt stiprybės, pagalvojau gal abortas būtų išeitis, labai nesinori atimti gyvybės, jezau, bet ..net nežinau tai taip egoistiška būtų


kaip gerai, akd nepraskydau, dabar jau antras trimestras eina, draugas namie, aš nežmogžudė thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(MeiLLi @ 2013 04 09, 08:43)
Daryčiaus tik tada jei vaikas būtų apsigimęs


tai abortas daromas iki 12 sav, o apsigimimus pamato po 12 savaitės, ar aš klystu? Ir šiaip negėda jum su tokiu mąstymu? bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo devuška: 05 birželio 2013 - 11:43
QUOTE(devuška @ 2013 06 05, 12:41)

tai abortas daromas iki 12 sav, o apsigimimus pamato po 12 savaitės, ar aš klystu? Ir šiaip negėda jum su tokiu mąstymu? bigsmile.gif

iki 12 savaičių raukšlytę matuoja smile.gif Aj, ką čia bandot sugėdyt, kai pačiai tokios mintys kilo rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(devuška @ 2013 06 05, 12:41)
tai abortas daromas iki 12 sav, o apsigimimus pamato po 12 savaitės, ar aš klystu? Ir šiaip negėda jum su tokiu mąstymu? bigsmile.gif

iki 22 savaitės 4u.gif

Daryčiaus dabar, jei sužinočiau, kad pastojau, nes mano sveikatos būklė šiuo metu neleistų išnešioti vaikučio (nerizikuočiau, nes namuoes dar yra 2 maži vaikai, uriems reikalinga mama), o nėštumas šiuo metu būtų abiems pavojingas gyvybei. Tikiuosi, kad to niekada neteks patirti. Man vien apie tai pagalvojus širdį suspaudžia ir pasižliumbiu (na, čia dar turbūt pogimdyviniai hormonai reiškiasi).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ~Astartė~: 05 birželio 2013 - 14:16
QUOTE(Vitulka @ 2013 06 05, 13:59)
iki 12 savaičių raukšlytę matuoja  smile.gif Aj, ką čia bandot sugėdyt, kai pačiai tokios mintys kilo  rolleyes.gif

tai man ir apie savižudybę dažnai mintys sukasi galvoj bet gyva dar
Atsakyti
QUOTE(devuška @ 2013 06 07, 08:39)
tai man ir apie savižudybę dažnai mintys sukasi galvoj bet gyva dar

tai a negėda su tokiu mąstymu smerkt kitų? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(~Astartė~ @ 2013 06 05, 14:13)
iki 22 savaitės  4u.gif

Daryčiaus dabar, jei sužinočiau, kad pastojau, nes mano sveikatos būklė šiuo metu neleistų išnešioti vaikučio (nerizikuočiau, nes namuoes dar yra 2 maži vaikai, uriems reikalinga mama), o nėštumas šiuo metu būtų abiems pavojingas gyvybei. Tikiuosi, kad to niekada neteks patirti. Man vien apie tai pagalvojus širdį suspaudžia ir pasižliumbiu (na, čia dar turbūt pogimdyviniai hormonai reiškiasi).


Iki 22 savaitės?! Tai čia gi tas pats kas ir gimusį nudobt ar ne?? Koks skirtumas ar aš jį tūlike paskandinsiu ar 6 mėnesį nėštumo legaliai nužudysiu?
Apie jūsų konkrečiai atvejį aš nešneku aišku
Papildyta:
QUOTE(Vitulka @ 2013 06 07, 07:43)
tai a negėda su tokiu mąstymu smerkt kitų?  smile.gif


tai "su tokiu mąstymu" aš tris kartus durnyne gulėjau tai manau vaikžudės irgi turėtų vaistų prisipumpuot ir ilgai lankyti psichoterapiją kad daugiau tokių minčių nekiltų
Atsakyti
QUOTE(devuška @ 2013 06 07, 08:49)
Iki 22 savaitės?! Tai čia gi tas pats kas ir gimusį nudobt ar ne?? Koks skirtumas ar aš jį tūlike paskandinsiu ar 6 mėnesį nėštumo legaliai nužudysiu?

Iki 22 savaitės išimtiniais atvejais tik - jei, pavyzdžiui, yra diagnozuojama, kad vaikutis gimtų su liga, kuri yra nesuderinama su gyvybe (Edvardso, Patau sindromai). Arba jei tolesnis nėštumas būtų rizikingas motinos gyvybei.
O šiaip iki 12 savaitės abortai leidžiami.
Atsakyti
QUOTE(HappyAngel @ 2013 06 07, 09:18)
Iki 22 savaitės išimtiniais atvejais tik - jei, pavyzdžiui, yra diagnozuojama, kad vaikutis gimtų su liga, kuri yra nesuderinama su gyvybe (Edvardso, Patau sindromai). Arba jei tolesnis nėštumas būtų rizikingas motinos gyvybei.
O šiaip iki 12 savaitės abortai leidžiami.

drinks_cheers.gif ir procedūros, mano žiniomis, visai kitokios. O Dauno sindromas paprastai suderinamas su gyvybe, bet tada juk irgi daro abortą? g.gif

Atsakyti
QUOTE(HappyAngel @ 2013 06 07, 08:18)
Iki 22 savaitės išimtiniais atvejais tik - jei, pavyzdžiui, yra diagnozuojama, kad vaikutis gimtų su liga, kuri yra nesuderinama su gyvybe (Edvardso, Patau sindromai). Arba jei tolesnis nėštumas būtų rizikingas motinos gyvybei.
O šiaip iki 12 savaitės abortai leidžiami.


Ačiū. Turbūt tai vienintėlis pateisininmas aboroto man būtų. Mano svajonių pasaulyje visi būtų vegetarai ir neasidarytų abortų. Nekentėtų silpnesni dėl mūsų užgaidų.
Tas terminas "apsigimęs" labai miglotai bent jau man skamba, tai būna visokių gi apsigimimų ir nemirtinų. Va kaip žinutėj aukščiau paminėtas dauno sindromas, lyg tai būtų priežastis žmogžudystei, nors gal aš vėl kažko nežinau 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo devuška: 07 birželio 2013 - 09:23