Įkraunama...
Įkraunama...

Imigracinė- 3 dalis

QUOTE(Naggy @ 2012 04 08, 18:05)

na siulyciau tada uk geriau dirbti (ir losti gc), bus lengviau nei,kad usa sedet be zalios korteles. nes be jos darbu nelabai kas bus. sunku ka kalbeti apie isitvirtinima be zalios korteles usa, nebent iskart jau stot dar is lt. bet siaip ar taip net ir turint gc nebus aukso kasyklu dideliu tenais. manau gal europoj butu tokiu atveju paprasciau kazkur vel pradet studijuot ir pan.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo censoriuoslady: 09 balandžio 2012 - 19:04
QUOTE(censoriuoslady @ 2012 04 09, 19:02)
na siulyciau tada uk geriau dirbti (ir losti gc), bus lengviau nei,kad usa sedet be zalios korteles. nes be jos darbu nelabai kas bus. sunku ka kalbeti apie isitvirtinima be zalios korteles usa, nebent iskart jau stot dar is lt. bet siaip ar taip net ir turint gc nebus aukso kasyklu dideliu tenais. manau gal europoj butu tokiu atveju paprasciau kazkur vel pradet studijuot ir pan.



Viskas butu kaip ir gerai, taciau as saves sioje salyje nematau, si salis tiesiog manes netraukia blush2.gif Gal vien mintis kad puse Lietuvos i UK isvaziave, tai taip sakant trintis siknom nesinori biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Naggy @ 2012 04 08, 11:05)
Norejau pasidometi kokios mano galimybes ? Kaip  pradeti isitvirtinti? Masciau, kad reiktu pradziai padirbet mazai apmokama darba (vis gi kitaip ir neiseitu) ir po to bandyti studijuoti toliau, gal pasirinkti kita career direction, manau tureciau gauti studento viza?


Kokiu būdu jūs planuojat išvažiuoti į JAV? Juk negali taip atskristi ir tiesiog įsidarbinti. Darbui reikia darbo vizos ar kito dokumento, kuris leistų legaliai dirbti. Aišku, galima ir nelegaliai, su turistine visa waiver atvažiavus, jei jums toks kelias priimtinas.
Studento vizą irgi reikia gauti dar prieš išvažiuojant. O tada jau galima bandyti kabintis, ir tą studento vizą keisti į kitą legalų statusą.

Taip supaprastinus yra turbūt 4 pagrindiniai keliai pakliūti į JAV:
1. Lošti ir laimėti ŽK (mažai tikėtina, kad pasiseks, bet bandyti verta, juk lošti nekainuoja. Kainuoja, jei laimi)
2. Gauti studento vizą (studijos brangios, yra limitas, kiek valandų gali dirbti studijuodamas. Sunku, bet įmanoma)
3. Gauti darbo vizą (reikia specifinių įgūdžių, "paprastam žmogui" gauti nėra lengva)
4. Susituokti su JAV piliečiu
5. Išvažiuoti nelegaliai

Na, dar yra visokie Au Pair, studentų mainai ir t.t., bet čia jau specifinės situacijos ir dažniausiai ilgam pasilikti su tokiom programom yra neleidžiama.
Atsakyti
Labukas visiems smile.gif noreciau isvaziuoti i usa. Esu kelis sykius tenai buvusi. Turiu viza, taciau turiu maza problemele, noreciau vaziuoti su mazameciu vaiku, nes esu issituokusi. Vaikas jau vizos nebeturi. Ar imanoma butu pakeisti jam statusa tenai bunant, nes kiek zinau as galeciau keisti su viza sao statusa ( I studiju viza ar santuoka ), taciau kaip padaryti su vaikuciu? Nes be jo nenoriu vaziuoti g.gif
Busiu dekinga uz bet kokius pasiulymus 4u.gif
Atsakyti
sveikos 4u.gif
kazkada snekejom sitoj ir gc temoj apie seimos prijungima. as esu istekejusi ir su vaikais, vyru. mama norejo imti piluetybe ir mus prisijungi, bet advokatas pasake 10 metu laukti, nors siam forume ir is kitu girdejau visai kitus terminus. gal galite pakomentuoti jei ka nors zinote ax.gif
Atsakyti
QUOTE(,2012 05 08, 01:12)
Sveikos.
Kadangi tema apie imigraciją, tai tikiuosi pagalbos  smile.gif  Situacija tokia, kad vykstu į Jav su studentės viza. Su draugu (Amerikos piliečiu) norim susituokti. Patarkit, nuo ko pradėti, nes kiek skaičiau tai pasimečiau tarp visų reikalingų "žingsnelių" atlikimo.  unsure.gif Kiek supratau, geriausia būtų grįžti po vizos galiojimo į Lietuvą ir prašyti fiance vizos. O tuomet susituokus Jav per 90 dienų ką reikia pildyti, ko imtis, kad galėčiau legaliai gyventi ir tapti laisva Amerikos piliete?  g.gif

likus JAV pildytis dokus statuso keitimui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(,2012 05 08, 03:41)
Ačiū!  smile.gif  O jeigu susituokti Jav iškarto šią vasarą su studentės viza, tai turbūt būtų daugiau problemų? g.gif


ne nebutu jokiu problemu su studentishka viza tuokiantis. Vienintelis ko gali reikti, priklausomai nuo county kurioj tuokiesi, tai dokumentas is LT kad nesi ten istekejus, tai gal pasirupink is anksto. O siaip tai su studentishka viza tuoktis galima ir statusa is jos keisti taip pat. Jei planuoji siaip ar taip studijuoti, tai sakyciau tuokis kuo greiciau, nes gavus ZK mokesi maciau uz mokslus negu tarptautine studente budama. Ir dirbt legaliai galesi kur panorejus, nes su studentishka viza tik 20val ir tik univerkej (t.y. kokioj valgykloj, bibliotekoj ar panasiai)
Atsakyti
O ar kiltu problemu tuokiantis su turistine viza? Jei ji galioja tik 90 dienu, ar imanoma viska sutvarkyt per toki trumpa laikotarpi? Ir jei ne, ar yra kokia kita iseitis? Juk dar, kiek girdejau, tenka 'irodineti', kad mylim vienas kita ir pan.. blink.gif Mano situacija labai sudetinga, niekada nenorejau ir nesvajojau gyventi Amerikoje, bet kadangi radau savo gyvenimo meile (jis amerikos pilietis), kitos iseities nera, tuo labiau, kad jis valstiju ko gero niekada negales palikti net trumpam, taigi vienintele galimybe mums susituokti JAV unsure.gif labai gasdina mane sita situacija..
Atsakyti
QUOTE(TheLostOne @ 2012 06 07, 04:34)
O ar kiltu problemu tuokiantis su turistine viza? Jei ji galioja tik 90 dienu, ar imanoma viska sutvarkyt per toki trumpa laikotarpi? Ir jei ne, ar yra kokia kita iseitis? Juk dar, kiek girdejau, tenka 'irodineti', kad mylim vienas kita ir pan.. blink.gif  Mano situacija labai sudetinga, niekada nenorejau ir nesvajojau gyventi Amerikoje, bet kadangi radau savo gyvenimo meile (jis amerikos pilietis), kitos iseities nera, tuo labiau, kad jis valstiju ko gero niekada negales palikti net trumpam, taigi vienintele galimybe mums susituokti JAV  unsure.gif labai gasdina mane sita situacija..


viza ar leidimas? tai yra skirtingi dalykai. su viza tuoktis galima, su leidimu kur kas sunkiau. Siaip galit prasyt suzadetines vizos ir su ja atvaziuoti, ir tada reikia berods per 3 menesius susituokti ivaziavus. As pazistu ne viena pora, kur tokiu budu antroji puse cia JAV atsirado.
Atsakyti
QUOTE(TheLostOne @ 2012 06 07, 11:34)
O ar kiltu problemu tuokiantis su turistine viza? Jei ji galioja tik 90 dienu, ar imanoma viska sutvarkyt per toki trumpa laikotarpi? Ir jei ne, ar yra kokia kita iseitis? Juk dar, kiek girdejau, tenka 'irodineti', kad mylim vienas kita ir pan.. blink.gif  Mano situacija labai sudetinga, niekada nenorejau ir nesvajojau gyventi Amerikoje, bet kadangi radau savo gyvenimo meile (jis amerikos pilietis), kitos iseities nera, tuo labiau, kad jis valstiju ko gero niekada negales palikti net trumpam, taigi vienintele galimybe mums susituokti JAV  unsure.gif labai gasdina mane sita situacija..

kaip MichGirl ir minejo viza ir leidimas du skirtingi dalykai, jei nepazeidziant leidimo salygu tai tuoktis kaip ir negalima, reikia suzadetines vizos, bet as zinau atveju kai atvaziavo su esta leidimu, susituoke, susitvarke popierius ir sekmingai gyvena, tas buvo daugiau kaip pries metus mirksiukas.gif
Atsakyti
Aciu, merginos smile.gif Net nezinojau, kad yra toks dalykas kaip suzadetinio viza, galvojau, kad yra tik sutuoktinio g.gif Iki siol Amerikoj esu buvus tik viena karta pernai vasara su Work and Travel USA.
O ar sunku gauti ta turistine viza? As turiu ten tolimu giminiu (tecio pusbrolis), ar tai nepakistu man kojos? Kokia ten procedura mazdaug? Suprantat, pas mus tokia problema, kad neisivaizduoju, kaip mes galetume ta suzadetinio viza susitvarkyt nes jis siuo metu... kalejime (prasom nesmerkt..) verysad.gif O jei atvaziuociau su turistine, tai galvoju galetume kaip nors ten kalejime ir susituokt. Jis pazista viena brite, kuri susituoke su amerikieciu kaliniu ir jam isejus dabar laimingai gyvena jau daug metu, tai mastau gal reik sukontaktuot su ja ir issiaiskint kaip jie viska dare..
Atsakyti
Na siaip tai as cia atvykau su suzadetines viza,mano vyras cia pasiemes buvo advokata, kurie surinko viska ko reikejo ir issiunte tada dar i Lenkia,ten ir vaziavau del suzadetines vizos(dabar jei neklystu jau Vilniuje tvarko) Teko man vaziuoti net is antro karto kadangi neturejau yrodymu kad pirma karta budama (buvau jau buvusi 3kartus) neprabuvau ilgiau 1 metu .Bet as zinau net kelis atveus kai atvaziuoa su beviziu ir cia susituokia ir tavrkosi,siaip sako nera tam problemu ir zymiai lengviau.Mano atveu as negalejau kitokiu keliu atvykti nes man buvo Vilniaus JAV amb ateme 10-mete turistit viza...
Atsakyti