Įkraunama...
Įkraunama...

Imigracinė- 3 dalis

beje per pokalbi (spalio 24d) pasake, kad "green card" turi ateit per pora menesiu, atkeliavo pastu lapkricio 3d. thumbup.gif
sekmes visiems besitvarkantiems 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*tormenta* @ 2012 11 11, 21:40)
beje per pokalbi (spalio 24d) pasake, kad "green card" turi ateit per pora menesiu, atkeliavo pastu lapkricio 3d. thumbup.gif
sekmes visiems besitvarkantiems 4u.gif

thumbup.gif nu kaip smagu ,dabar ir LT palekt galesi desru uzsipirkt lotuliukas.gif tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(*NYC* @ 2012 11 12, 17:04)
thumbup.gif  nu kaip smagu ,dabar ir LT palekt galesi desru uzsipirkt lotuliukas.gif  tongue.gif

lotuliukas.gif neuzsipirksiu, kaip as cia atsivesiu biggrin.gif bet kad prikirsiu metams i prieki tai tikrai laugh.gif
Atsakyti
Sveikutes! Norejau paklausti jusu, gal kuri nors yra istekejusi uz kanadiecio ir zino kaip ten su tais visais dokumentais? Mes su draugu nusprendeme tuoktis ir vis skaitinejame tuos istatymus, bet cia visiska painiava. Buciau dekinga uz pagalba! 4u.gif
Atsakyti
Rasiau i Zalios kortos tema, bet dubliuosiu ir cia. Nepykit smile.gif

Sveikos
Net nezinau, ar i sita skyriu rasau, bet bandau...
Gyvenu JAV su vaikais ir zalia korta... Darau seimos sujungimo procedura vyrui, bet klausimas apie mokescius. Vienas is dokumentu seimos sujungumui - mokesciu deklaracija (tax return), pateikiama i Nacionalini Vizu Centra (NVC). Dvejus metus neapsiziurejusi pildziau kaip Head of Household ( grubiai - gyvenanti viena su vaikais). Dabar, kai atejo laikas siusti ta mokesciu deklaracija i atitinkama istaiga, NVC, mano advokatas sako, kad negerai uzpildyta, reikia gauti vyrui TAX ID (vyro JAV gyvenime nebuvo, neileido jo kartu su seima - mumis) ir pildyti kaip Married. Mano buhaltere teigia, kad viska gerai uzpildziau (pilde ji, zinoma, as tik pasirasiau), o advokatas, kad reikia taisyti. Gal ir galima gauti ta ID, bet komplikuota, kiek spejau pasiskaityti, o ir laiko uzima, kurio svaistyti as nebeturiu kantrybes.
KLausimas, atlikusioms ta procedura - kaip pozicionavote save pildydamos mokescius? Yra variantai : Widowed, Married Filling Separately, Married Filling Jointly, Single, Head of Household. Ir kaip "praejo" Nac.Vizu Centrui tas pozicionavimas?
Aciu, kas skaitete smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zirzilia123 @ 2013 07 22, 08:41)
Rasiau i Zalios kortos tema, bet dubliuosiu ir cia. Nepykit smile.gif

Sveikos
Net nezinau, ar i sita skyriu rasau, bet bandau...
Gyvenu JAV su vaikais ir zalia korta... Darau seimos sujungimo procedura vyrui, bet klausimas apie mokescius. Vienas is dokumentu seimos sujungumui - mokesciu deklaracija (tax return), pateikiama i Nacionalini Vizu Centra (NVC). Dvejus metus neapsiziurejusi pildziau kaip Head of Household ( grubiai - gyvenanti viena su vaikais). Dabar, kai atejo laikas siusti ta mokesciu deklaracija i atitinkama istaiga, NVC, mano advokatas sako, kad negerai uzpildyta, reikia gauti vyrui TAX ID (vyro JAV gyvenime nebuvo, neileido jo kartu su seima - mumis) ir pildyti kaip Married. Mano buhaltere teigia, kad viska gerai uzpildziau (pilde ji, zinoma, as tik pasirasiau), o advokatas, kad reikia taisyti. Gal ir galima gauti ta ID, bet komplikuota, kiek spejau pasiskaityti, o ir laiko uzima, kurio svaistyti as nebeturiu kantrybes.
KLausimas, atlikusioms ta procedura - kaip pozicionavote save pildydamos mokescius? Yra variantai : Widowed, Married Filling Separately, Married Filling Jointly, Single, Head of Household. Ir kaip "praejo" Nac.Vizu Centrui tas pozicionavimas?

Aciu, kas skaitete smile.gif

Atsakiau Jums zaliu kortu temoje smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Lialondra @ 2012 06 11, 18:32)
Aciu, MichGirl. O tai su anglu kalbos patobulinimu full time nelabai realu mokytis?

Realu mokytis pora metu, radom universiteta pas save valstijoje kur visa tai legalu, beje zinau, kad siemet atvyksta vaikinukas is Vilniaus butent i si univiera tobulintis anglu kalbos wink.gif
Colorado Heights University
http://www.chu.edu/
Atsakyti
Laba diena,
turiu klausimeli smile.gif mano vyras gyvena ir dirba u.k. mes su vaikuciais kolkas lt, bet ruosiames vykti gyventi pas vyra smile.gif ar galiu gauti NIN (insurance number) jeigu Lietuvoje siuo metu esu vaiko auginimo atostogose ir u.k. nesu dirbusi smile.gif ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo luanda: 04 rugsėjo 2013 - 13:19
QUOTE(himalaia @ 2008 03 14, 08:55)
Gal žinot, jei keiti pasą, kaip būna su dar galiojančia viza, esančia jame? Reiktų i ambasadą JAV eiti, kad naują lipduką įklijuotų, ar tiesiog parašyti, kad senam pase tame puslapyje, kur yra viza, skylių nemuštų ir to pakanka?

Palieka sena pasa su galiojancia viza
Papildyta:
QUOTE(himalaia @ 2012 04 09, 15:13)
Kokiu būdu jūs planuojat išvažiuoti į JAV? Juk negali taip atskristi ir tiesiog įsidarbinti. Darbui reikia darbo vizos ar kito dokumento, kuris leistų legaliai dirbti. Aišku, galima ir nelegaliai, su turistine visa waiver atvažiavus, jei jums toks kelias priimtinas.
Studento vizą irgi reikia gauti dar prieš išvažiuojant. O tada jau galima bandyti kabintis, ir tą studento vizą keisti į kitą legalų statusą.

Taip supaprastinus yra turbūt 4 pagrindiniai keliai pakliūti į JAV:
1. Lošti ir laimėti ŽK (mažai tikėtina, kad pasiseks, bet bandyti verta, juk lošti nekainuoja. Kainuoja, jei laimi)
2. Gauti studento vizą (studijos brangios, yra limitas, kiek valandų gali dirbti studijuodamas. Sunku, bet įmanoma)
3. Gauti darbo vizą (reikia specifinių įgūdžių, "paprastam žmogui" gauti nėra lengva)
4. Susituokti su JAV piliečiu
5. Išvažiuoti nelegaliai

Na, dar yra visokie Au Pair, studentų mainai ir t.t., bet čia jau specifinės situacijos ir dažniausiai ilgam pasilikti su tokiom programom yra neleidžiama.

Lengviausias kelias susituokti.
Atsakyti
Sveikos merginos,
Neužilgo eisiu medicininę dėl žalios kortos. Kadangi dar turiu iki jos laiko, noriu susirinkti visą informaciją, nes esu ne iš vilniaus, tai kad po to dėl kokio popieriuko nebuvimo netektų gaišti laiko. Žinau, kad reikia ten vežtis jei turi 1Tarptautinį skiepų pasą, aš jo paprašiau poliklinikoj, pas savo šeimos gydytoją, sakė išrašys po kelių dienų. 2 Kažkur skaičiau kad reikia, ligos istorijos išrašo ar kažko panašaus, jei taip kur jūs jį išsiiminėjote? Irgi poliklinikoj pas šeimos gydytoją? 3. Dar radau kad reikia plaučių nuotraukos, ją kiek domėjausi galima pasidaryti poliklinikoj ir vežtis tada ten nereiks niekur lakstyt. 4. Dar skaitinėdama šį forumą radau kad reikia ginekologinės pažymos, nors jų puslapy tas nerašoma. Ar jos reikia? Ir kokios pažymos ten prasyti? Ji tur but lietuviska ar angliska? 5. Dar reikia 3 nuotrauku, su jomis viskas aišku.

Labai lauksiu atsakymų, gal dar ką pamiršau, apskritai kiek ten viskas užtrunka ir kaip vyksta. Ačiū iš anksto 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(luanda @ 2013 09 04, 14:18)
Laba diena,
turiu klausimeli  smile.gif  mano vyras gyvena ir dirba u.k. mes su vaikuciais kolkas lt, bet ruosiames vykti gyventi pas vyra smile.gif  ar galiu gauti NIN (insurance number) jeigu Lietuvoje siuo metu esu vaiko auginimo atostogose ir u.k. nesu dirbusi smile.gif ?

taip
Atsakyti
Labuka:) ieskau bendraminciu cia ir gal kas nors gyvena Kanadoje Montrealyje? bigsmile.gif
Persikeliau gyventi cia is Lietuvos jau pries beveik metus laiko.
Atsakyti
Labukas; 0
Man vyras taip pat pilde dokumentus man su vaikais wink.gif Teisi tavo buhaltere o ne advokatas wink.gif Nereikia jokio Tax ID kol prisijungima darai, na bent jau pries 6 metus nereikejo wink.gif Galbut reiktu pas kita advokata nueit pasiklaust, bet siiap tai ir pati gali viska be advokatu sisitvarkyti, nera ten sunku wink.gif Pildai dokus, seki instrukcijas, moki pinigelius uz formas ir lauki atsakymu wink.gif Greit sutvarko, jei tik tavo pajamos leidzia ji prijungt, na jei pajamu uztenka wink.gif


QUOTE(zirzilia123 @ 2013 07 22, 08:41)
Rasiau i Zalios kortos tema, bet dubliuosiu ir cia. Nepykit smile.gif

Sveikos
Net nezinau, ar i sita skyriu rasau, bet bandau...
Gyvenu JAV su vaikais ir zalia korta... Darau seimos sujungimo procedura vyrui, bet klausimas apie mokescius. Vienas is dokumentu seimos sujungumui - mokesciu deklaracija (tax return), pateikiama i Nacionalini Vizu Centra (NVC). Dvejus metus neapsiziurejusi pildziau kaip Head of Household ( grubiai - gyvenanti viena su vaikais). Dabar, kai atejo laikas siusti ta mokesciu deklaracija i atitinkama istaiga, NVC, mano advokatas sako, kad negerai uzpildyta, reikia gauti vyrui TAX ID (vyro JAV gyvenime nebuvo, neileido jo kartu su seima - mumis) ir pildyti kaip Married. Mano buhaltere teigia, kad viska gerai uzpildziau (pilde ji, zinoma, as tik pasirasiau), o advokatas, kad reikia taisyti. Gal ir galima gauti ta ID, bet komplikuota, kiek spejau pasiskaityti, o ir laiko uzima, kurio svaistyti as nebeturiu kantrybes.
KLausimas, atlikusioms ta procedura - kaip pozicionavote save pildydamos mokescius? Yra variantai : Widowed, Married Filling Separately, Married Filling Jointly, Single, Head of Household. Ir kaip "praejo" Nac.Vizu Centrui tas pozicionavimas?
Aciu, kas skaitete smile.gif


Papildyta:
Oi pamirsau parasyt, pildai kaip istekejusi, bet kartu negyvennati, o paskui kai jis tavziuos susigrazinsi uz tris metus atgal Taxsus wink.gif Bent mes jau taip darem wink.gif


QUOTE(*Atide* @ 2014 01 31, 07:58)
Labukas; 0
Man vyras taip pat pilde dokumentus man su vaikais wink.gif Teisi tavo buhaltere o ne advokatas wink.gif Nereikia jokio Tax ID kol prisijungima darai, na bent jau pries 6 metus nereikejo wink.gif Galbut reiktu pas kita advokata nueit pasiklaust, bet siiap tai ir pati gali viska be advokatu sisitvarkyti, nera ten sunku wink.gif Pildai dokus, seki instrukcijas, moki pinigelius uz formas ir lauki atsakymu wink.gif Greit sutvarko, jei tik tavo pajamos leidzia ji prijungt, na jei pajamu uztenka wink.gif

Atsakyti